Подвързване на баскаса и усилвател

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
tarlyo
Потребител
Потребител
Мнения: 316
Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 17:37 pm

Подвързване на баскаса и усилвател

Мнение от tarlyo »

Къде и на каква цена могат да ми прекарат кабелите за баскасата и усилвателя? Комплекта кабели го имам, колата е Seat Leon M1.
За места знам за Пайнера и до Технополис, но не знам цени.Ако някой знае нещо за някъде, моля да сподели. :helpme:
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Подвързване на баскаса и усилвател

Мнение от niggaz_nature »

Сподели колко пари искат по сервизите като разбереш .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Подвързване на баскаса и усилвател

Мнение от realprofesora »

Зависи откъде ще ти се прекарат кабелите, ако е вътре в купето ще има доста разхвърляне и отнема време. Могат да се прекарат и под купето по горивната магистрала, там е по-лесно и бързо. И аз мога да ти свърша работата.
Popopopopo
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Подвързване на баскаса и усилвател

Мнение от niggaz_nature »

realprofesora написа: Пон Окт 02, 2017 14:49 pm Зависи откъде ще ти се прекарат кабелите, ако е вътре в купето ще има доста разхвърляне и отнема време. Могат да се прекарат и под купето по горивната магистрала, там е по-лесно и бързо. И аз мога да ти свърша работата.
Само че ако са отдолу ще трябва да се сложат в гофрирана тръба ! , и това са още едни пари които трябва да се сметнат .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
tarlyo
Потребител
Потребител
Мнения: 316
Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 17:37 pm

Re: Подвързване на баскаса и усилвател

Мнение от tarlyo »

Предпочитам да са вътре в купето, по-защитени са. Знам, че е играчка и затова не ми се захваща да го правя сам.
Дотук имам една оферта за 20лв, но не съм питал дали е вътрешно прекарването на кабелите. По обява в ОЛХ.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Подвързване на баскаса и усилвател

Мнение от realprofesora »

tarlyo написа: Пон Окт 02, 2017 18:11 pm Предпочитам да са вътре в купето, по-защитени са. Знам, че е играчка и затова не ми се захваща да го правя сам.
Дотук имам една оферта за 20лв, но не съм питал дали е вътрешно прекарването на кабелите. По обява в ОЛХ.
Ако е за 20лв вътрешно хич не се замисляй. Аз за по-малко от 30 няма да се хвана.
Popopopopo
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Подвързване на баскаса и усилвател

Мнение от niggaz_nature »

realprofesora написа: Пон Окт 02, 2017 20:35 pm
tarlyo написа: Пон Окт 02, 2017 18:11 pm Предпочитам да са вътре в купето, по-защитени са. Знам, че е играчка и затова не ми се захваща да го правя сам.
Дотук имам една оферта за 20лв, но не съм питал дали е вътрешно прекарването на кабелите. По обява в ОЛХ.
Ако е за 20лв вътрешно хич не се замисляй. Аз за по-малко от 30 няма да се хвана.
:cheers: Този който ти е казал такава цена или не си цени труда или не знае за какво става въпрос . Очаквах нещо от рода на 50 лв да ти кажат .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Публикувай отговор