Конзолата, моят приятел

Задавайте Вашите въпроси, коментари и всичко което се досетите относно игрите.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Конзолата, моят приятел

Мнение от SniperBeta »

Ехеее, чак сега ли :)
Нищо, по-добре късно отколкото ъъъ бая по-късно. Играта е изключителна, като вероятно най-изключителното нещо в нея е ТРУДНОСТТА и. АБСУРДНО трудна е! Играх я около 7-8 часа и в началото беше от ок към трудно, но нататък става невъзможно. Най-трудното разбира се идва от това да останеш жив след съответната атака щото ако не - оооооооот начало! От САМОТО начало на нивото. Може да си играл 5 часа, боса те пречуква и почваш отначало. Това е положението, така че се зареди с волско търпение!
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: Конзолата, моят приятел

Мнение от Tenebrus »

Ами време е за предизвикателство. До сега всичко което съм играл не е въпроса дали мога да го завърша, а кога :)

Нямам търпение лично, защото представете си Skyrim ми писна. Просто играта след 50-ти левел е абсурдно лесна...само разхождане да откриеш нови гъзарийки...не че е лошо...но никакво предизвикателство :)
Аватар
theshadowmen
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 23:11 pm
skype: kikovv1
Обратна връзка:

Re: Конзолата, моят приятел

Мнение от theshadowmen »

SniperBeta написа:Ехеее, чак сега ли :)
Нищо, по-добре късно отколкото ъъъ бая по-късно. Играта е изключителна, като вероятно най-изключителното нещо в нея е ТРУДНОСТТА и. АБСУРДНО трудна е! Играх я около 7-8 часа и в началото беше от ок към трудно, но нататък става невъзможно. Най-трудното разбира се идва от това да останеш жив след съответната атака щото ако не - оооооооот начало! От САМОТО начало на нивото. Може да си играл 5 часа, боса те пречуква и почваш отначало. Това е положението, така че се зареди с волско търпение!
Остава да кажеш,че си вече горд собственик на една PS3-ка :D ...
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Конзолата, моят приятел

Мнение от SniperBeta »

Не, не съм. И вероятно няма да бъда с оглед обстоятелствата, но я играхме в Станчо преди година някъде. И ясно си я спомням все още защото е нещо като травма в мозъка ми.
Аватар
theshadowmen
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 23:11 pm
skype: kikovv1
Обратна връзка:

Re: Конзолата, моят приятел

Мнение от theshadowmen »

"...травма в мозъка...",т'ва си звучи като нещо неизличимо :mrgreen: ... Ако АСТА я приемат в целия ЕС,ще стане интересно,та конзолката ще си остане вариант за легален гейминг.
mitice
Потребител
Потребител
Мнения: 107
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2010 16:33 pm

Re: Конзолата, моят приятел

Мнение от mitice »

Аз се чудя другата година да взема,че не се знае колко пари ще иска за нов комп с тея тежки игри :D:D:D след 3-4 години ;)
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Конзолата, моят приятел

Мнение от SniperBeta »

Аз вече ВЗЕХ! :) От няколко дни съм горд собственик на super slim 12гб, ръгнах му едно 120гб дискче и работата заспа. Идват празници, 100% ще има добри оферти (ако вече няма), 12гб-овите трябва да ги пускат вече по 300-350лв, по-добре ако ще се взима 3ка да е сега отколкото догодина когато обикновено лятото няма коледни празници.
iva555
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Юли 29, 2019 9:41 am

Re: Конзолата, моят приятел

Мнение от iva555 »

Няколко пъти в живота си съм минавала на диета, понякога успешно, друг път не, но последният път свалих наистина много килограми и то с помощта на Eveslim -> https://zobim.net/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B8/eveslim-%D0%BB%D1%8E%D1%82-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D1%80-48-%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D1%81/
Последно промяна от iva555 на Пет Фев 05, 2021 15:42 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Конзолата, моят приятел

Мнение от Magas »

Да не забравяме конзолната версия на Warface и Tekken 5 :)
Бъди такъв какъвто си
galinmm
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Окт 29, 2019 23:08 pm

Re: Конзолата, моят приятел

Мнение от galinmm »

За ски екипировка винаги разчитам на моята сестра, която от години пазарува само от едно и също място: https://maxsport-bg.com/category/ski-ekipi-1 . Затова тя ми купува всичко, което ми е нужно оттам.
Публикувай отговор