WoW VS Lineage 2

Задавайте Вашите въпроси, коментари и всичко което се досетите относно игрите.
Soberlegion
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 16:06 pm

Re: WoW VS Lineage 2

Мнение от Soberlegion »

Охххххх....Ама всички който се хващат на въдицата да определяте коя игра е по хубава сте тъпи до един !!!! :lol:
Двете игри са много различни.В Уоу трябва да развиваш герои много други забавни неща.Честно да си призная не съм играл Лаинейдж 2 нито пък 1.Но смятам след като напиша този коментар да я видя.Изобщо смисъла да сравнявате тези две КОРЕННО РАЗЛИЧНИ според мен игри е никакъв.Те са създадени с цел забавление и направа на пари(в нормалните държавици тук в ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ всичко ни е безплатно,без значение дали е кражба или други неща.)

Е дано да ви е влязал малко акъл в главите,че просто някои хора си търсят сеир да гледат !!!
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: WoW VS Lineage 2

Мнение от SniperBeta »

Soberlegion написа: Двете игри са много различни.В Уоу трябва да развиваш герои много други забавни неща.Честно да си призная не съм играл Lineage 2 нито пък 1.
Аха. Но двете игри са коренно различни, как не ни е срам да ги сравняваме! Едната е racing, другата е fighting. Е тая дребна подробност ни убягна на първо четене. :oops:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: WoW VS Lineage 2

Мнение от sawo »

Soberlegion написа:Охххххх....Ама всички който се хващат на въдицата да определяте коя игра е по хубава сте тъпи до един !!!! :lol:
Двете игри са много различни.В Уоу трябва да развиваш герои много други забавни неща.Честно да си призная не съм играл Лаинейдж 2 нито пък 1.Но смятам след като напиша този коментар да я видя.Изобщо смисъла да сравнявате тези две КОРЕННО РАЗЛИЧНИ според мен игри е никакъв.Те са създадени с цел забавление и направа на пари(в нормалните държавици тук в ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ всичко ни е безплатно,без значение дали е кражба или други неща.)

Е дано да ви е влязал малко акъл в главите,че просто някои хора си търсят сеир да гледат !!!
Даже не си играл lineage ама вече държиш сметка защо ги сравняват, защо не ги купуват, че и изкара хората тъпи... Избягвай чак такива крайни изказвания още повече когато не си подготвен по темата :wink:
Аватар
mITky
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 723
Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 1:25 am
skype: addictedtoy0u
Местоположение: Стара Загора / ЖК. Казански
Обратна връзка:

Re: WoW VS Lineage 2

Мнение от mITky »

Ните едната,нито другата ми е интересна ! :)
Аватар
ivkoni
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Дек 06, 2010 12:56 pm

Re: WoW VS Lineage 2

Мнение от ivkoni »

Cataclysm-а излезна... Според мен WoW стана по-добра игра, от колкото беше преди години.
________
TwitchTV: Wat4that
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: WoW VS Lineage 2

Мнение от admin »

На мен си ми харесва WoW-а. Lineage 2 не съм го играл .... абе както са казали: No one leave wow forever. :lol:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
ivkoni
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Дек 06, 2010 12:56 pm

Re: WoW VS Lineage 2

Мнение от ivkoni »

admin написа:На мен си ми харесва WoW-а. Lineage 2 не съм го играл .... абе както са казали: No one leave wow forever. :lol:
хаха да :)
P.S. Имам 1 останал guest pass key ако някой иска.
________
TwitchTV: Wat4that
Публикувай отговор