Гробището на Конзолите

Задавайте Вашите въпроси, коментари и всичко което се досетите относно игрите.
Аватар
klox
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 19:26 pm
skype: klox_bg
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Гробището на Конзолите

Мнение от klox »

Водно и лазерно рязане, Сито и дигитален печат - www.patchov.com
Изображение
Аватар
niks
Потребител
Потребител
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 18:38 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Гробището на Конзолите

Мнение от niks »

Същият клип съм пуснал на предната страница :wink:
Аватар
klox
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 19:26 pm
skype: klox_bg
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Гробището на Конзолите

Мнение от klox »

niks написа:Същият клип съм пуснал на предната страница :wink:
Аз се чудя, къде съм го гледал.
Сори! :cheers:
Водно и лазерно рязане, Сито и дигитален печат - www.patchov.com
Изображение
DyO
Потребител
Потребител
Мнения: 136
Регистриран на: Пон Дек 27, 2010 0:36 am
Обратна връзка:

Re: Гробището на Конзолите

Мнение от DyO »

klox написа:
niks написа:Същият клип съм пуснал на предната страница :wink:
Аз се чудя, къде съм го гледал.
Сори! :cheers:

имам мътни спомени,само знам че беше от форума... :lol:
Аватар
bu6ito
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Мар 21, 2009 2:14 am

Re: Гробището на Конзолите

Мнение от bu6ito »

Ицо браво брато много добра тема си отворил :) Направо ме върна в онова време когато чаках playstation-на в магазин слунце и неспях по 2-3 дена само и само за да играя на демо диска кам него на които имаше невероятните заглавия като : tekken 3,gran turismo ,medievil,tomb rider.Като цяло конзолата винаги ми е предавала по добро усещане от компа да не говоря за якия пад на Playstation 1 :).Та да ти кажа,че много се радвам затова,че има някой занимаващ се по темата и наистина оценявам лично аз труда ти.Айде със здраве.
varg1
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Апр 21, 2011 15:22 pm

Re: Гробището на Конзолите

Мнение от varg1 »

Аз притежавам Sega и Playstation 1 от сивите.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Гробището на Конзолите

Мнение от SniperBeta »

Мерси Румба. Тя темата е вече на повече от 4 години, ама добре че пак навреме я прочете. Можеше да я видиш и на старини, кой знае. Аз сега като си седя на стола и хвърча насам-натам във времето си спомням за някоя любима игра от някоя забравена епоха. Спомням си едни яки костенурки нинджа за дървеното Нинтендо. Спомням си и Castlevania... За SEGA - Морталите, Pitfall и разбира се Streets of Rage, която е явно по-голяма от хляба щом до ден днешен я цъкам. Накъде и без тоталната сдуханященица - Джим.
Първия PlayStation с невижданите дотогава Silent Hill и Soul Reaver, Shadowman, Резидента, Medal of Honor, Colin McRae 2, NFS 4, GT2, Tekken 3 и още много други страшни или забавни... Dreamcast с голямото Shenmue и Code Veronica. PlayStation 2 с вечните Реални Фантазии, Silent Hill 2, 3, God of War, Ratchet-и, Jak-ове, Gran Turismo-та...
Няма вече такива игри... Сега всичко е лъскаво, стрелящо и в 1080р.
Аватар
bu6ito
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Мар 21, 2009 2:14 am

Re: Гробището на Конзолите

Мнение от bu6ito »

Така е за съжаление баце засега само едно Диабло 3 чакам,щото друго захранващо на този етап немога да се сетя за тапия компот.:)
А относно за прочитането на темата сорка ама чак сега я видях брато,пак било то и на старини да я съзра начи поне ще ме бива с очите ако не друго хахахаха
DyO
Потребител
Потребител
Мнения: 136
Регистриран на: Пон Дек 27, 2010 0:36 am
Обратна връзка:

Re: Гробището на Конзолите

Мнение от DyO »

SniperBeta написа:Мерси Румба. Тя темата е вече на повече от 4 години, ама добре че пак навреме я прочете. Можеше да я видиш и на старини, кой знае. Аз сега като си седя на стола и хвърча насам-натам във времето си спомням за някоя любима игра от някоя забравена епоха. Спомням си едни яки костенурки нинджа за дървеното Нинтендо. Спомням си и Castlevania... За SEGA - Морталите, Pitfall и разбира се Streets of Rage, която е явно по-голяма от хляба щом до ден днешен я цъкам. Накъде и без тоталната сдуханященица - Джим.
Първия PlayStation с невижданите дотогава Silent Hill и Soul Reaver, Shadowman, Резидента, Medal of Honor, Colin McRae 2, NFS 4, GT2, Tekken 3 и още много други страшни или забавни... Dreamcast с голямото Shenmue и Code Veronica. PlayStation 2 с вечните Реални Фантазии, Silent Hill 2, 3, God of War, Ratchet-и, Jak-ове, Gran Turismo-та...
Няма вече такива игри... Сега всичко е лъскаво, стрелящо и в 1080р.

хората се излагат със тия нови игри,хубава графика,лака или скучна игра,по добре старото,дето спреш ли за 3 минути,оставаш и за повече (мъртъв)...
amdjak
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 8:33 am

Re: Гробището на Конзолите

Мнение от amdjak »

bu6ito написа:Ицо браво брато много добра тема си отворил :) Направо ме върна в онова време когато чаках playstation-на в магазин слунце и неспях по 2-3 дена само и само за да играя на демо диска кам него на които имаше невероятните заглавия като : tekken 3,gran turismo ,medievil,tomb rider.Като цяло конзолата винаги ми е предавала по добро усещане от компа да не говоря за якия пад на Playstation 1 :).Та да ти кажа,че много се радвам затова,че има някой занимаващ се по темата и наистина оценявам лично аз труда ти.Айде със здраве.
Много точно написано,спомням си в слънце на какви астрономически цени бяха конзолите и то в долари,PlayStation беше мечтаната конзола за всяко хлапе,но малко я получаваха заради цената си
mishito0o
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Мар 13, 2012 14:25 pm

Re: Гробището на Конзолите

Мнение от mishito0o »

aa някои сеща ли се как се казваше.... имаше една игра с едно човече (като марио) само че беше със скейтборд..?
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: Гробището на Конзолите

Мнение от Tenebrus »

mishito0o написа:aa някои сеща ли се как се казваше.... имаше една игра с едно човече (като марио) само че беше със скейтборд..?
Hudson's Adventure Island. Луда игричка.
Areton338
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Юли 18, 2022 6:01 am

Re: Гробището на Конзолите

Мнение от Areton338 »

Какво говориш, всички игри са тук и все още продължават да се произвеждат този заглавия от същия вид.
Игрите вече се произвеждат от доброволни общности, което означава, че са безплатни.



А...линкове за изтегляне можете да откриете в описанието на клипа в youtube. Have fun old gamers....
Публикувай отговор