Crysis

Задавайте Вашите въпроси, коментари и всичко което се досетите относно игрите.
Аватар
boyzone
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 01, 2006 16:14 pm

Re: Crysis

Мнение от boyzone »

напълно подкрепям мнението на @sawo,мисията с кораба на извънземните е може би "извънземно" най-дразнещото ниво в играта,просто да ти се развали кефа от раз...то не че е много голям този "кеф",щом аз с моята конфигурацийка от подписа я играх на HIGH детайли + някои детайли на медиум и играта ми насичаше зверски на големите мелета в откритите пространства...ха ха .Просто е очевидно как този толкова очакван от геймърското общество "диамант" ще бъде споменаван единствено като пример за красива графика,а кой знае,може би и като най-тежкия бенчмарк до момента .
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Crysis

Мнение от 2fry »

Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Crysis

Мнение от SniperBeta »

ХАххАХахах нямаше такъв смях. Е тоя Кризис от кризисен период не излиза. :lol: :lol: :lol: :cheers:
Аватар
boyzone
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 01, 2006 16:14 pm

Re: Crysis

Мнение от boyzone »

SniperBeta написа:ХАххАХахах нямаше такъв смях. Е тоя Кризис от кризисен период не излиза. :lol: :lol: :lol: :cheers:
ти поне видя за какво иде реч,е все пак беше под директХ 10 тогава,не знам под 9-ката дали играта би се държала по същия начин,но истината е,че нямам и желание да пробвам...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Crysis

Мнение от sawo »

boyzone написа:
SniperBeta написа:ХАххАХахах нямаше такъв смях. Е тоя Кризис от кризисен период не излиза. :lol: :lol: :lol: :cheers:
ти поне видя за какво иде реч,е все пак беше под директХ 10 тогава,не знам под 9-ката дали играта би се държала по същия начин,но истината е,че нямам и желание да пробвам...
Същата мизерия е и под DX20
Аватар
boyzone
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 01, 2006 16:14 pm

Re: Crysis

Мнение от boyzone »

sawo написа: Същата мизерия е и под DX20
вервам ти ... :lol:
Публикувай отговор