Малко инфо за Playstation 2

Задавайте Вашите въпроси, коментари и всичко което се досетите относно игрите.
Аватар
MeGaMaN
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Сеп 04, 2005 0:43 am

Малко инфо за Playstation 2

Мнение от MeGaMaN »

Такаа, четох 1 тема , в която се говори за скоростното остаряване на компютрите и от друга страна стабилноста на конзолите и аз съм на мнение че относно игри конзолите са номер 1! Понеже щайгата ми е вече доста поостаряла и не ми се дават 1500 лева за сносна машина, която след няколко месеца ще иска ъпгрейд реших да си взема конзола. Мислих си първо за PS3 - викам си ново, супер чук (вярно цената му е малко надута ама като се знае кфо получаваш насреща си заслужава)....обаче после се замислих- "Закфо ми е тоя PS3 като няма да има чип в близките няколко години...няма нито 1 игра в нета за него (все още) и трябва да дам още 1 маса пари за Blu-Ray записвачки и дискове (които впрочем съвсем не са евтини). След такива филосовски размишлявания стигнах до заключението, че ще си купя PS2, макар и поостаряло. Какво пък - в нета има 1 каруца игри за конзолата, които си заслужават да се разцъкат(и които не вървят на моя комп :) ).
Гледах във Техномаркет Европа - вървят някъде по 300 лева, после отидох към Универсалния и там видях че ги продават за 385 лв. със чип. Искам да попитам някой копувал ли си е от там PS2 и ако не от там от къде и за кфи пари?
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Малко инфо за Playstation 2

Мнение от sawo »

Ами xbox360 къде го забравяш ;)
Аватар
MeGaMaN
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Сеп 04, 2005 0:43 am

Re: Малко инфо за Playstation 2

Мнение от MeGaMaN »

Aми Хbox-a не съм много информиран за него ама гледам и той е 700~800 лева, а не ми се дават толкова за конзола честно казано. Стейшъна ме устройва перфектно ценово и като възможности. :)
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Малко инфо за Playstation 2

Мнение от sawo »

Остави тая работа вземи си нещо по-ново все пак да се дават пари за ново PS2 не е много рационално по моето скромно мнение.
Разглеждай за какво става дума покрай xbox-a изобщо няма да си разочарован спрямо PS3 ;)
Аватар
MeGaMaN
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Сеп 04, 2005 0:43 am

Re: Малко инфо за Playstation 2

Мнение от MeGaMaN »

Та както казах - не ми се дават толкова пари за конзола....относно PS2-ката не е нужно да е нова, ама засега не намерих някъде някой да продава от СТЗ. Та някой може ли да ми каже някой магазин (без Техномаркети и подобни) от където да си купя PS2 и да ми сложат чип направо...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Малко инфо за Playstation 2

Мнение от sawo »

Това вече е друга работа.Останах с впечатлението, че не парите са те отказали от PS3 т.е имаш към 1000лв, затова и предложих xbox360, която даже е по-евтина.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Re: Малко инфо за Playstation 2

Мнение от DeathLord »

аз си купих от унивесалния със чип направо много съм доволен всичко върви и който ми разправя че компютърът е по добър за игри просто или е комплексар или никога не е хващал джойстик ... винаги съм го знаел но последните 3-4 месеца се убедих напълно аре лека
Аватар
MeGaMaN
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Сеп 04, 2005 0:43 am

Re: Малко инфо за Playstation 2

Мнение от MeGaMaN »

Kaкви пари ти взеха на тебе тия кръвопийци от универсалния ?? :twisted:
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Re: Малко инфо за Playstation 2

Мнение от jerry »

Ако не ти се дават много пари, взимай PS2-ката и не се замисляй! Вече не излизат игри за PS2, но пък има стотици вече излязли.
Но пък от друга страна, х360 е страхотна конзола. Замисли се к'ви пари даваш и какво получаваш насреща. Едно време, дълечната 2000г. /големия сняг/, хората като си взимаха PS2 за тогавашните ~600лева получиха DVD плейър и безсмъртна игрална конзола, която се задържа 7 години. Една от основните разлики в гейминга при конзола и компютъра е, че при компютъра трябва да се съобразяваш с хардуерните изисквания на производителите, а при конзолата те се съобразяват с теб. И сега да ми кажеш, че не си е струвало преди 7 години да си купиш PS2.
Същата работа и сега със сегашното поколение конзоли. Взимайки си PS3 си взимаш Blue-Ray HDTV плейър и игрална конзола.
Но пък Х360 чете трислойни HD-DVD ;) Което е много по-добре според мен.

Обаче въпреки всичко моя лидер си остава Nintendo WII.
Изображение
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Re: Малко инфо за Playstation 2

Мнение от DMXDMX »

Според мен Xbox360 най - заслужава
Аватар
MeGaMaN
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Сеп 04, 2005 0:43 am

Re: Малко инфо за Playstation 2

Мнение от MeGaMaN »

Xbox-a също не е никак лош обаче струва 730лв. Знам, че е 2 пъти по добре от PS2-ката ама не ми се дават толкова пари за конзола правена от Microsoft :D Пък и има сумати играчка по флашване и други глупости...мисля да дам 300лв. за 1 стейшънче с чип и да си джиткам старите излезнали игрици, пък като ми омръзне - здраве да е! 300лв не са чак толкова много за конзола като PS2 ;)
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Re: Малко инфо за Playstation 2

Мнение от DeathLord »

MeGaMaN написа:Xbox-a също не е никак лош обаче струва 730лв. Знам, че е 2 пъти по добре от PS2-ката ама не ми се дават толкова пари за конзола правена от Microsoft :D Пък и има сумати играчка по флашване и други глупости...мисля да дам 300лв. за 1 стейшънче с чип и да си джиткам старите излезнали игрици, пък като ми омръзне - здраве да е! 300лв не са чак толкова много за конзола като PS2 ;)
ами аз дадох малко повече защото ще ти трябва мемори карта задалжително ,която нова струва 50 кинта и още един джойстик примерно ... но пак ти казвам взимай няма да сбъркаш мойта е на 3 месеца и тотално съм издивявал припомних си кво яко беше едно време на сегата а сега е изродщина просто .
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Малко инфо за Playstation 2

Мнение от SniperBeta »

Ще се сетите... :cheers:
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Re: Малко инфо за Playstation 2

Мнение от kitikri »

Тъкмо ги гледам в ebay по 70ина долара, че даже и с бая игри към тях... Много примамливо. Investigation shall follow!
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Re: Малко инфо за Playstation 2

Мнение от DeathLord »

абе аз една гилотина си харесах в еБий ама нейсе ...
Публикувай отговор