Sacred 2 - The Fallen Angel

Задавайте Вашите въпроси, коментари и всичко което се досетите относно игрите.
Публикувай отговор
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Sacred 2 - The Fallen Angel

Мнение от admin »

Някой да има наблюдения над играта ? Като Diablo 2 е, но нещо с тези огромни територий не мога да и схвана идеята.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Sacred 2 - The Fallen Angel

Мнение от SniperBeta »

Може би защото ъъъ няма? Не ти требе да и схващаш идеята, върви си, взимай си куестовете и вдигай опит. Самата история ми се стори крайно безинтересна, така че не си направих труда да я разуча. А при взимането на нов куест като си цъкнеш на логовете и от там на куеста, то ти светва стрелкичка накъде да ходиш. Тета това е. Освен ако не те интересува и защо требе да ходиш там и да убиваш тези мили хора по пътя. Тогава не мога да ти помогна. Ама извинявай Инквизитор да вземе куест от малко момиченце, който гласи "донеси ми куклата" някак си не се вписва в разбиранията ми за мъчения и изтезания.
Както и да е - смисъла и историята не мога да ти кажа, а куестовете са обозначени (ако не знаеш с TAB ти изкарваш middle map-а, който е най-полезен от всички).
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Sacred 2 - The Fallen Angel

Мнение от admin »

Аха и мойте мнения за играта са такива ..... само дето като вземеш куест неможеш да го махнеш ако не желаеш да го изпълняваш.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: Sacred 2 - The Fallen Angel

Мнение от PoSSeSSeD »

Абе игричката е добра да си губиш времето с нея. Личен съвет е, ако не си стигнал много далеч да хванеш едно джудже и да пуцаш с него, че е най-лесен като герой. Ако следиш само главните куестове, може да се мине играта за доста малко време, сръвнение с Диабло. Мене втората част ми беше по-голяма зарибявка от първата :)
Публикувай отговор