Dragon Age: Origins

Задавайте Вашите въпроси, коментари и всичко което се досетите относно игрите.
Публикувай отговор
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Dragon Age: Origins

Мнение от SniperBeta »

Изображение


Dragon Age: Origins е новото предложение на любимите ни BioWare и представлява едно истинско RPG, което с всичките си качества доказва отново, че тази фирма не си развява краката и не случайно е вече 14 години на пазара за развлекателен софтуер, здраво затвърдила мястото си сред най-добрите!
Новата им игра обаче е нещо, което BioWare опитват за пръв път. Тя се води Single Player MMO (ъхъ) и бива спрегната като духовен наследник на Baldur's Gate. Също така е първата от задаваща се сага. По всичко си личи, че е един доста модифициран и 3D Baldur's Gate и от друга страна има всички налични данни за МАСИРАНО ММО. Аз специално чаках такова нещо откак излезе Lineage, така че просто нетърпението ми докато ми похлопат на вратата на 6ти и ми връчат копието нараства в геометрична прогресия с всеки изминал час.
Особено след този страхотен трейлър.
А от тук може да проследите real-time турнира, който започна вчера в 10 сутринта в Лондон. Участници са 10 отбора от цял свят, които се борят за наградата от $50 000 като разиграват 24 часа Dragon Age: Origins - Warden's Quest.

В крайна сметка, от създателите на вековни хитове като Baldur's Gate, Neverwinter Nights, Mass Effect и KOTOR аз очаквам нищо по-малко от най-доброто!


П.С. Вече отпадна Испания, благодарение и на High Dragon-а, а Team BioWare държат фронта.
Дали ще е за дълго - следим с интерес...
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Dragon Age: Origins

Мнение от SniperBeta »

След напрегнато съревнование между отбора на Унгария и този на BioWare, в петия сет Унгария повежда, а Англия и Белгия изостават и биват елиминирани. В шестия етап отпадат Канада и Полша с много малка разлика и трудната битка с Унгария се пада на BioWare. В крайна сметка Унгария побеждава и печели $50к палки. Да са им честити и да НЕ играят по сървърите, че и за другите да остане нещо.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Dragon Age: Origins

Мнение от admin »

Изглежда доста добре, викаш има сингъл плеар :?:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Dragon Age: Origins

Мнение от SniperBeta »

То e single player. Ако гледа турнира, там играеха на смени. Отбор от 4 човека и се сменят на 2 часа мисля. Управляваш едно парти, като главния ти герой е лидер, но ти е позволено да правиш пълни промени и сред другите герои. Така примерно си правиш 1 танк + 1 healer + меджи и стрелец и пръскаш ;)
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Dragon Age: Origins

Мнение от admin »

Не съм го гледал, нещо не ми се зарежда. Брей това звучи доста интересно, дано хилара автоматично да хилва партито, а да не се очаква да превключваш на него :lol:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Dragon Age: Origins

Мнение от SniperBeta »

Ами всъщност играта се върти около превключване на единиците и насочването им към целта (или респективно да ги накараш да те пълнят с кръв), но съм почти сигурен, че ще има и автоматична опция за това. Като КОТОR и Mass Effect примерно. И в двете можеш да спираш времето, да преконфигурираш партито и да прилагаш стратегия, но може и по-екшън ориентирано да е без да удряш паузата.
Дано и тук да може.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Dragon Age: Origins

Мнение от SniperBeta »

ЗВЯРСКАТА игра.

Някой играй ли я да обменяме опит?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Dragon Age: Origins

Мнение от admin »

Честно казано на мен не ми хареса и точно я изтрих. Наподобява вов-а ама малко по дървена ми се строи, може би защото бях се пуснал с мейдж.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Dragon Age: Origins

Мнение от SniperBeta »

Много жалко. Аз я почвам за 2ри път с други герои за да видя какви други неща ще се случат и да взема различни от първия път решения. Изключителна игра! :cheers:
Аватар
TaO-DeadSocked
Модератор
Модератор
Мнения: 869
Регистриран на: Пет Ное 14, 2003 13:26 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Dragon Age: Origins

Мнение от TaO-DeadSocked »

изглежда интересно. Имам по около 6 часа в седмица и ми се иска нещо хубаво. Сингъл разбира се. За толкова време не мога да си позволя Мулти.

за да не отварям нова тема : Толкова чаках Дисайпълс 3 и накрая какво ни предложиха ? милиони разочарования.
Не стига че ги няма 2те ми любими раси (undead & mountain clans) ами иса пуснали няква грозна версия на Хироус. а за уменията на героя дори няма да говоря. :angry:
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Dragon Age: Origins

Мнение от SniperBeta »

След като видях Disciples III и аз бях 8O , но честно казано НеМъртвите и Планинарите са въпрос на DLC за някой друг долар отгоре, защото DLC-тата са тенденцията в модерните игри. И в крайна сметка предпочитам един хироусоподобен мрачен Disciples отколкото никакъв.
Аватар
TaO-DeadSocked
Модератор
Модератор
Мнения: 869
Регистриран на: Пет Ное 14, 2003 13:26 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Dragon Age: Origins

Мнение от TaO-DeadSocked »

ти пробва ли я ? Стори ми се ужасна. Дори не минах кампанията на хората. И не съм видял едениците на най-досадната раса - легион.

но стига офтопик - какво ще кажеш за Драгон Ейдж ?
Става ли или е прекалено зарибяваща ?
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Dragon Age: Origins

Мнение от SniperBeta »

Пробвах Disciple III и честно да ти кажа ми хареса. Точно Dark Heroes, ама поне тази руската версия изглежда доста трудна и изнервяща. Дано другата да не е.
Dragon Age я врътнах 3 пъти и ме зариби доста. Плюс това излизат DLC-та, които добавят нови мисий и нови местности. Ти си реши, ама зарибява и иска време ;) Но е НОГО яка!
Аватар
TaO-DeadSocked
Модератор
Модератор
Мнения: 869
Регистриран на: Пет Ное 14, 2003 13:26 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Dragon Age: Origins

Мнение от TaO-DeadSocked »

Благодарско. Ще я видя.
Публикувай отговор