League of Legends

Задавайте Вашите въпроси, коментари и всичко което се досетите относно игрите.
Публикувай отговор
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

League of Legends

Мнение от PoSSeSSeD »

http://www.lol-europe.com/

Интересно ми е дали някой от форума се е докопал до тая игра. И ако има такива хора, правя тази тема за споделяне на впечатления, а и може някоя игричка да си спретнем заедно.

Малко по-подробно за играта. Направена е от създателите на Dota, така известният сценарии от WC3. Идеята й е да се отдели дотата като самостоятелна игра, като погледнато в общ план няма много различно в гейм плея, обаче самата игра в детайли е много по изпипана. По горе съм дал линк към европейският сървър, така че ако има желаещи може да поразгледат и да тестват.

Като за начало се влиза в сайта и си правиш акаунт. Играта е безплатна като цяло, може да се купуват някой екстри, но те не са задължителни и като цяло може и без тях. Аз лично играя от година вече и не съм вложил никакви пари :)

Предлагам на всички фенове на дота, които искат да разнообразят да пробват игричката. Не печеля нищо от това, че пиша тука, най- много някой за отборна игра. Очаквам коментари и мнения и ще се радвам да помогна или отговоря, ако има въпроси, на всеки който е заинтересуван :)
Аватар
TaO-DeadSocked
Модератор
Модератор
Мнения: 869
Регистриран на: Пет Ное 14, 2003 13:26 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: League of Legends

Мнение от TaO-DeadSocked »

Преди около месец я дръпнах, и на последния ми ъпдейт даде няква грешка. Отново пач 20 мин ... отново грешка :spank:
Влезох във Вентрилото и спретнахме 2-3 игри в уаркрафтската дота. :mrgreen:
Може да я пробвам тая зима. Сесията наближава, лятото ще бачкам ...

каот четох има някви онуси на самия ацц. Нещо като ХР на ацц. Иначе казано с 3-4 игри в месец надали ще се преуспее ^^
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: League of Legends

Мнение от PoSSeSSeD »

Ами по принцип имаш на акаунта XP можеш да стигне до 30 левел максимум и за всеки левел трупаш точки на мастериис, които ти помагат в играта. Хубаво е да се прави по 1 игра на ден поне защото всеки ден първата победа ти носи двойно XP. Тази седмица местят европейските сървари в европа ои всички LOL-аджии се надяваме, че ще се престане с бъговете, които се срещат :)
Exorcist
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Фев 07, 2009 15:23 pm

Re: League of Legends

Мнение от Exorcist »

Здрасти, аз я поигравах, но като се преместих на европейския сървар и айде наново.. сега съм 6 лвл си може би ще искам отборче за ранг игрите ;)
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: League of Legends

Мнение от PoSSeSSeD »

Мда, ранг игрите са голямо чупене на нерви да знаеш. Аз като почна турнира и по случайност имах 1 седмица да играя, като излезна първата статистика бях 120 в листата от 36000 човека. Сега вече ги позанимарих тея игри, защото прекалено много плява се навъди да играе в тях. Цъкам си нормал и тук таме ранк игра. Като вдигнеш левела малко т.е. да стигнеш до към 20+ може да разцъкваме заедно. Постоянно си търся нови хора хора за игра. :)

Може да се присъедините от този линк

https://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c3f72520486b
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: League of Legends

Мнение от Tenebrus »

TenebrusSensei съм там. Който иска да ме добавя. Рейджъри мразя... :lol:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: League of Legends

Мнение от PoSSeSSeD »

Ми аз влизам от време на време в West servera играя. По едно време там беше по-добре, ама в момента играта и в двата сървара е бая сговнена от всякви л=келеши, така че почти не играя в момента. Иначе в играта съм пак PoSSeSSeD, имам 3000 - 3500 игри :)
SLeeK
Потребител
Потребител
Мнения: 100
Регистриран на: Пет Апр 23, 2010 0:47 am

Re: League of Legends

Мнение от SLeeK »

Ако видя руснаци в играта почти ми става ясно какво ще стане. Трябваше да ги заделят в друг сървър :/
Аватар
Champion
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Окт 02, 2015 9:48 am

Re: League of Legends

Мнение от Champion »

Един доста голям UP ... има ли хора, които са ентусиасти все още за някоя игричка ?
TheIsco
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 15:30 pm

Re: League of Legends

Мнение от TheIsco »

В авточасти онлайн на виж тук се намира богатия каталог за различни части за колата, както и артикули за почистване и поддръжка на автомобил. Авточастите се търсят лесно, според зададена категория, както и по номер на част, по шаси или според марката и модела на колата. Избор на акумулатори и добавки за автомобил, наред с много други необходими продукти за поддръжка на двигателя и скоростната кутия.
Публикувай отговор