Златните градове - игра за пари

Задавайте Вашите въпроси, коментари и всичко което се досетите относно игрите.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Златните градове - игра за пари

Мнение от Nirvana »

Изграждане невероятен град и спечелете пари! GoldenTowns е безплатна онлайн игра, която може да се играе директно от всеки браузър. Играта е град, строителство, политически и военен симулатор, в който виртуално злато могат да бъдат разменени за реални пари или за истински 24-каратово злато!

Играта е ненатоварваща, и специално за мен увлекателна - идеална за попълване на свободното ми време. Графиката е уникална.
В самото начало се появява съветник, който Ви подсказва как да започнете първоначалното си развитие към големите килчета злато.
Да, правилно четете - имате 5 основни суровини, които добивате Зеленчуци (Vegetables) Месо (Meat) Дърво (wood) Желязо (Iron) Камък (Stone) Глина (Clay). След като съберете достатъчно ресурси и построите няколко важни сгради идва златният момент - построявате златна мина. Ресурсите от нея може да ги използвате за по-бързото си развитие в играта (да си увеличавате Енергията, защото без нея не може нищо да правите, да завършвате моментално строеж на сграда и др.) или да си обръщате златото в Евро и да си ги теглите.

Така или иначе, когато се регистрирате в играта, без реферален линк, Ви прави реферал на админ, така че по-добре да се регистрирате към мен, ще получите доста полезни съвети и едно готово начално перфектно развитие, градено на базата на много мои грешки, които направих в началото, а след това може да Ви давам по някой ресурс, защото все пак, колкото по-добре сме развити ние Българите в тази игра, имаме по-голям шанс да превземем територии и да трупаме по-бързо капитал в играта и пари в "джобата"!

http://www.goldentowns.com?i=65628 <===== Регистрация тук

Играта е много интересна и се развива постоянно! Има много силна българска група, която прави всичко възможно за развитието на страната ни в GoldenTowns! Ако не сте се регистрирали все още, може да го направите оттук Златните градове и да ми станете реферали. Ако се регистрирате директно от сайт автоматично влизате под администратора на сайта.

Още на влизане в сайта, вижте колко много хора в реално време обменят виртуално злато за истински пари.
1 грам виртуално злато е около 6,50 евро, което е супер! Нямате и 1 лв вложения в тази игра. Направо увлича!

Голяма грешка е още от начало да се опитвате да правите златни мини и да "къртите" пари. Първо трябва да си развиете инфраструктурата и чак след това след 10-то ниво да направите мините и лека полека да трупате. Иска се влизане за 5-10 мин в сайта, за да пуснете необходимите промени по къщите си.

Следвайте много точно указанията и местоположенията на сградите, които трябва да построите!


http://www.goldentowns.com?i=65628 <===== РЕГИСТРАЦИЯ ТУК
Последно промяна от Nirvana на Пон Яну 06, 2014 14:13 pm, променено общо 2 пъти.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
fruitcake
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 0:51 am

Re: Златните градове - игра за пари

Мнение от fruitcake »

Nirvana написа: Или да си обръщате златото в Евро и да си ги теглите.
Какво е съотношението злато-евро?
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Златните градове - игра за пари

Мнение от Nirvana »

fruitcake написа:
Nirvana написа: Или да си обръщате златото в Евро и да си ги теглите.
Какво е съотношението злато-евро?
Ами зависи според дневния курс на сайта? Но доколкото виждам, си е стандартната цена.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Златните градове - игра за пари

Мнение от Nirvana »

Играта е много интересна и се развива постоянно! Има много силна българска група, която прави всичко възможно за развитието на страната ни в GoldenTowns! Ако не сте се регистрирали все още, може да го направите оттук http://www.goldentowns.com?i=65628 и да ми станете реферали. Ако се регистрирате директно от сайт автоматично влизате под администратора на сайта. Ще ви помагам през цялото време. Мерси!

Още на влизане в сайта, вижте колко много хора в реално време обменят виртуално злато за истински пари.
1 грам виртуално злато е около 6,50 евро, което е супер! Нямате и 1 лв вложения в тази игра. Направо увлича!

Голяма грешка е още от начало да се опитвате да правите златни мини и да "къртите" пари. Първо трябва да си развиете инфраструктурата и чак след това след 10-то ниво да направите мините и лека полека да трупате. Иска се влизане за 5-10 мин в сайта, за да пуснете необходимите промени по къщите си.

http://www.goldentowns.com?i=65628 <===== РЕГИСТРАЦИЯ ТУК
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Златните градове - игра за пари

Мнение от Nirvana »

Ползвайте този линк за информация как трябва да се започва: http://cashtownsinn.blogspot.com/

СЛЕДВАЙТЕ МНОГО ТОЧНО УКАЗАНИЯТА И МЕСТОПОЛОЖЕНИЯТА НА СГРАДИТЕ, КОИТО ТРЯБВА ДА ПОСТРОИТЕ!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
fruitcake
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 0:51 am

Re: Златните градове - игра за пари

Мнение от fruitcake »

Не мога да си намеря линка за реферали
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Златните градове - игра за пари

Мнение от Nirvana »

fruitcake написа:Не мога да си намеря линка за реферали
В настройките на играта е. Огледай внимателно.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Златните градове - игра за пари

Мнение от Nirvana »

Много важно е първо да направите ъпдейт на всички сгради до ниво 3-4, и чак след това да правите златни мини.
Уверете се също, че имате досаттъчно висока популация и съответно имате живи работници, които да покриват работата!
Задължително направете ъпдейт на пътищата до ниво Q3, а ако можете и по-високо. Това всъщност ви дава възможност да правите ъпдейт и на сградите (колкото по-високо ниво на пътя, толкова по-високо и на сградите).

Вече трупам злато!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
fruitcake
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 0:51 am

Re: Златните градове - игра за пари

Мнение от fruitcake »

А няма ли шанс някой да те нападне и да ти вземе златото?
Аз нямам никаква армия
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Златните градове - игра за пари

Мнение от Nirvana »

fruitcake написа:А няма ли шанс някой да те нападне и да ти вземе златото?
Аз нямам никаква армия
аз също, но ще имам
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Златните градове - игра за пари

Мнение от Nirvana »

Това е снимка на града ми от преди няколко дни. Горе долу да придобиете представа, че не е нужно да е претрупано с къщи, а е важно да сте ги вдигнали до нужното ниво.
http://prikachi.com/images.php?images/961/6920961W.jpg

Не бързайте със златната мина! Първо си ъгпрейднете къщите на работниците, направете си полиция и пожарна на 2 места както е при мен и ги ъпгрейднете и тях. Паралелно с това, правете и продуктивните сгради.

http://www.goldentowns.com?i=65628 <===== РЕГИСТРАЦИЯ ТУК
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
fruitcake
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 0:51 am

Re: Златните градове - игра за пари

Мнение от fruitcake »

Няколко пъти вече играта не ми прибавя произведените ресурси, въпреки че имам доста празно място в ДВАТА склада.Скоро ще се отказвам :bigboss:
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Златните градове - игра за пари

Мнение от Nirvana »

fruitcake написа:Няколко пъти вече играта не ми прибавя произведените ресурси, въпреки че имам доста празно място в ДВАТА склада.Скоро ще се отказвам :bigboss:
Прибавя ги, споко! И при мен се получава понякога така. Не си загубил нищо. Реално се прибавят, но 1-2 минути след като е приключил таймера. Вече мога да се похваля със златна мина. Почвам да строя 2-ра.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Златните градове - игра за пари

Мнение от Nirvana »

Ето помощ за колегите. Това е моментното състояние на града ми:

http://prikachi.com/images.php?images/71/6940071C.jpg

Не бързам да правя злато, а предпочитам първо инфраструктурата и продуктивните сгради да вдигна.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Златните градове - игра за пари

Мнение от Nirvana »

Ето и актуалното ми състояние към 10.02.2014г.

http://prikachi.com/images/150/7051150N.jpg

Да речем, че до 1 месец вече мините ми трябва да за заработили яко... Още си правя инфраструктурата, която не е за подценяване!
Не правете грешката да ги строите най-напред (мините). Първо ъпгрейд на всичко възможно + ресурсите, чак тогава златото.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Публикувай отговор