Детски акордеон

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Детски акордеон

Мнение от John3V »

Къде в Ст. Загора (и околните населени места) може да се закупи детски акордеон?
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

универсалния
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

Само боклуци продават... направо имам чуството, че живеем 15-17 век в някое Албанско село.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Мнение от SniperBeta »

Ами наш'то, аз имах детски акордеон... или поне си спомням, че сякаш имах като лапе. Като се върна ще го потърся ако ти требе все още.
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

"Намерих"!
НО, както винаги - не може всичко да е ОК.
Лелката, която продава разни детски играчки от северната страна на универсалния м-н ми продаде един изподран, с кутия която няяякога е била нова, а сега някак олющена и омачкана. Купих го и докато се качвах към 2-я етаж на универсалния м-н какви ли не трикове ми минаха през главата (подлепяне на кутията, маскиране на олющеното с перманентен маркер и какви ли не лакове), които направо ме накараха да побеснея. След по-малко от 2 минути се оказа, че на втория етаж има магазин за дестки играчки, в който продаваха абсолютно същия акордеон (е, вярно че с бая търсене в претрупания магазин го видях) на цена с 0.20лв по-ниска от тая на продавачката отвън (тя го даваше за 17.20лв с батериите), но с тая разлика, че не беше олющен, само дето беше без кашончето си.
Успях да върна олющения на леличката отвън и да си взема парите и да закупя здравия.
Та - ако искате да закупите качествена стока, не си купувайте от търговци-ментета.
Публикувай отговор