Орбинет новост ?!

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
iimitev
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 19:24 pm

Мнение от iimitev »

[Sz]T-Rex написа:и въпреки всичко скоростти пак няма..но си го набутаха с тез реклами .. рекламират нещо , но не го дават .. тъпо .. могат да бъдат съдени за измама .. аз ако съм нов клиент и гледам ся тия скорости , включвам се и кво?Получавам на половината .. да не и по-зле .. извинявай , обаче ще ги осъдя , няма да ми мигне окото..

Хахахах да не те осъди теб Бай запрян че тогава наистина ще си го набуташ.
Та сега сериозно. Това което става в фирмата не е на добре. Първо когато се учудих на скороститъе и питах Запрянов дали е така Той каза че получавам в момента тази скорост Опааа НЯМА ТАКОВА НЕЩО.
Когато Орбинет вдигнаха скоростите Интернет груп вдигнаха тройно а БТК да не говорим, ЦТЦ за 22 лева получават 96 кб/с без коментар.
Та каде е Орбинет в тая цялата картинка на Стара Загора ?
Аватар
Jedi_Knight
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 525
Регистриран на: Пет Май 20, 2005 14:17 pm
Местоположение: На Аязмото с лаптопа

Мнение от Jedi_Knight »

И преди и след изписването на всички тези постове положението си остава смарангясано. Защо не вземете жълтите страници и не си харесате друг доставчик. Умиране има отърване няма нали знаете, затова направете нещо по въпроса. + това във вас виждам потенциални СТС абонати :wink:
Аватар
iimitev
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 19:24 pm

Мнение от iimitev »

Jedi_Knight написа:И преди и след изписването на всички тези постове положението си остава смарангясано. Защо не вземете жълтите страници и не си харесате друг доставчик. Умиране има отърване няма нали знаете, затова направете нещо по въпроса. + това във вас виждам потенциални СТС абонати :wink:
Не навсякаде има мрежа на ЦТЦ така че ....
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Така че кой с каквото се уреди :)
Никой не е вързан доставчици има и предлагат по-добри оферти отпреди примерно 2-3 години така че няма сериозни поводи да се оплакваме :)
Публикувай отговор