Метълите насам!!

Ако искате да коментирате някое музикално парче, изпълнител или жанр музика ... тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

kitikri написа:
painkilller написа:helloween live in SF
28.10.2007
:twisted:
18 бе ей! :lol:
Така или иначе - там сме 8)
да, обърках се :oops:
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Re: Метълите насам!!

Мнение от [Sz]T-Rex »

I Killed The Last (с вокалист и барабанист старозагорци) в клуб "Пъзела" в Пловдив!
Изображение

Myspace за мостри :wink:
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Re: Метълите насам!!

Мнение от painkilller »

яко изглежда ,но защо в пловдив?в стз 6те има ли?
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Re: Метълите насам!!

Мнение от [Sz]T-Rex »

със сигурност ще има , но не знам кога .. най-вероятно ще е в Jam...ще ги разпитам за бъдещи планове за концерти и ще кажа ;)
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Re: Метълите насам!!

Мнение от painkilller »

super 10xxxxxxxxxxxxx!!! :P
Аватар
AdrIan
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 10:57 am

Re: Метълите насам!!

Мнение от AdrIan »

RuNNinG-WilD the best
a o6the manowar,iron maiden,nightwish,i malko dragonforce kakto i 3-4 pesni na metallica 8)
wallymaks
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 21:30 pm

Re: Метълите насам!!

Мнение от wallymaks »

:D радвам се,че се намериха толкова много хора с общ интерес в музиката :) дано да се намират и още :)
любимата ми група е MANOWAR.Бях и на двата им концерта в Каварна и бих казал,че това бяха двете най-велики изпълнения,на които съм бил... Iron Maiden,Black Sabbath,Rainbow,Motorhead,AC/DC,Metallica,Sodom,Diamond head,Girl school и много други подобни групи пълнят душата ми :Р напоследък наблягам повече на Metallica(сигурно нищо ново под слънцето за вас :Р) заради отчайващите опити на групата ни да създадем приличен кавър на някоя тяхна песен...
мисля,че в България Жанрът е заслепен от глупостта на други...жалки опити за музика...надявам се ме разбирате :wink: .Но в България се създават все повече и повече добри групи ...например вчера един приятел ми пусна една българска power/heavy metal група RAMPART която направо ме ...срази :lol: наистина човек може да се очуди колко хубави неща могат да се намерят стига да търсиш :wink:
П.С.
това ми е първият коментар в този форум или въобще в някой форум... ако имам грешки или просто звуча тъпо простете :D
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Метълите насам!!

Мнение от SniperBeta »

Ами добре дошъл, wallymaks и приятно изкарване по страниците на нашия форум, в който обожаваме кирилицата, мразим спама и се стараем да представяме интересни неща във всички секции. Надяваме се да ти е от полза и да ти хареса.

Аз нещо напоследък съм се наркоманизирал с Arch Enemy и само развявам буйно грива и пръхтя.
Някой да ме озъпти! :spank:
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Re: Метълите насам!!

Мнение от painkilller »

Здравей и от мен wallymaks!Радвам се,че първия ти коментар е в "Музика".
Manowar са велика група,но не можах да ги гледам на живо в Каварна,но пак гледах Metallica в София-беше супер концерт!Как се казва групата ти?
Групите,които си изброил са класика,както и много други от сорта.
За БГ групите съм на същото мнение - има движение и развитие в нашата страна.
Аз лично се кефя на:
Granulom (София,барабаниста Коко Енев е от Стара Загора)
Foeticide (Стара Загора)
Boot Boys (Варна)
Lake Of Flames (Стара Загора) - тепърва се запознавам с тях като творчество.
wallymaks
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 21:30 pm

Re: Метълите насам!!

Мнение от wallymaks »

здравей painkiller :)
еми трудно е да се каже още група :lol: ... но все пак сме й дали име :D flared
и аз бях на концерта на Metallica,но не съм доволен много от организацията и качеството на озвучението...беше малко тътен :D и бирата беше 2 лв,а половината беше само пяна :lol: иначе се израдвах,че все пак са пожелали да дойдат за втори път :)
иначе бях на iron maiden(първият концерт,на който съм бил :) :) ),Helloween,Kiss,Alice Cooper и други,за които в момента не се сещам :D ако те интересува как са протекли някои от тези концерти пиши :wink:
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Re: Метълите насам!!

Мнение от painkilller »

На Metallica бирата наистина беше само пяна,но пак озвучението беше на ниво спрямо този на концерта в Пловдив през 1999.В Пловдив беше много силен и шумен звука,а в София звукът беше по слаб,но по качествен от към звук.
Да кажи по няколко думи и за другите концерти на които си бил.
wallymaks
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 21:30 pm

Re: Метълите насам!!

Мнение от wallymaks »

:D еми на концерта на Iron Maiden липсваше организация... шоуто беше добро с всичките неща по сцената...,но след това пуснаха някакво кънтри,за да ни изгонят и входовете,през които влязохме бяха заключени и трябваше да прескачаме оградите пред трибуните... но като цяло останах доволен...преди края :D всички пяха и се веселяха и ми стана кеф :)
На Helloween концерта никак не беше лош... Gammaray дадоха старт :D аз бях до лявата колона точно и имах добър изглед :))) на края на концерта отново трябваше да прескачаме огради,за да излезем...но аз съм свикнал вече :lol:
на Alice Cooper беше голямо шоу,но кратко...все пак той е на 100 години :D и на сцената се обеси...буквално :D
просто изнесоха една бесилка и го качиха и той си овисна... за кратко докато го изнесат от сцената :)
на KISS беше отново голямо шоу и си бяхме нужната компания и няма как да не ни е кеф...:) отново до лявата колона виждах всичко...а и сцената беше голяма .също измежду публиката видях и Тома :D
на края на концерта останах,за да търся перце и намерих едно ама ми го зеха ... и един от публиката крещи на някой от екипа на сцената "ей там до барабаните има една палка я я метни" и той я мята и точно гледам как се допира палката до ръката ми ...и някъв ме изръга в ребрата и ми я взе :x но шоуто си струваше :)
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Re: Метълите насам!!

Мнение от painkilller »

какво ви е мнението за Lordi ?
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Метълите насам!!

Мнение от SniperBeta »

Освен че са психично разцентровани и преди създаването на клип прекарват един месец в гримиране ли ?
Жалко само, че няма емо-икона с оригване, инак щях да я сложа наместо мое мнение.
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Re: Метълите насам!!

Мнение от painkilller »

хахахаа яко определение!
Публикувай отговор