Fringe

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Fringe

Мнение от ^Sloopy^^ »

Викам да ударим една дискусийка ли :?

Изображение
Сериалчето е направено от един от създателите на ЛОСТАджийте иии от Трансформерс
В новата драма на Фокс, Фриндж, учен-изследовател на име Питър Бишъп и агентът от ФБР Оливия Уорън, се съюзяват, за да проучат паранормална дейност.
Те търсят помощ от бащата на Питър, Уолтър, блестящ учен (но и малко луд), който е държан в заведение за душевноболни. Фриндж изследва загадките на паранормалното, както и връзките между участниците в събития, и е отдаден на митология.
значи силно ми напомня на досиетата х тоз сериял , може би защото в момента гледам и досиетата знам ли :) иначе кво да кажа като изглегдах пилотния епизод си мислих че авторите са си изгърмяли всичките козове ама след втория някак си мисля че може и да успят да го доразвият :) времето ще покаже за сега съм с позитивни очаквания
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Fringe

Мнение от 2fry »

^Sloopy^^ написа:значи силно ми напомня на досиетата х тоз сериял
О, да! И аз това си мислех постоянно. Ама как иначе, разследване на паранормалното, вярваща в невъзможното главна героиня/герой, гигантска конспирация от корпоративната машина, излъчват го по FOX. ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!
От друга страна първата серия си беше доста слаба, JJ Abrams трябва да се понапъне с нещо по-оригинално че да ни шашне като със Загубени-те. Някакси позагубих желание да го гледам, та даже не си дръпнах втория епизод, сега поправям пропуска и после ше кажа, може и да става.
Друг потенциален проблем за поредицата би бил каалът по който го излъчват. FOX са пословични с кенсълването на де що има интересно шоу, дето не се е справило мегаграндиозно с рейтингите, а Fringe не се справя добре засега. Надявам се да не го резнат като Drive примерно и да го оставят такова никво незавършено, че JJ e известен с нестандартно мислене и може да се извъди нещо приятно интересно.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Fringe

Мнение от ^Sloopy^^ »

абе то и втория не беше толкова вървежен (то аз като се замисля и терминатора за сега така ми действа ама тва друга тема :? ) ама не съм го превъртал толкова много както пилотния примерно :D та тайно се надявам третия да заформят няква развръзка макар че гледах трейлъра и не видях кой знае кво ам все пак....времето ще покаже
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Fringe

Мнение от 2fry »

Еми след втория епизод горе долу ми стана ясно, че се опитват да преповторят формулата от Досиетата с Монстър-оф-дъ-уийк епизоди и свързани с основния куест такива. За съжаление обаче нещо не ме мотивира да го гледам. Тука има адски много герои просто, за съжаление нито един от тях не ми е достатъчно симпатичен че да викам за него, главната пача е отвратително грозна, нещо като Рене Зеуегър малко. Примерно в Досиетата беше някак умилително мълдъровото опиянение от всичко, противоречащо на конвенционалната логика и шоуто си имаше някакъв чар. Тука нещо не са нацелили нещата. Мисля просто че тва си е 90тарска идея и мястото и е точно там, сега да сереинвентва някак си вече не е същото.
Все пак за губене на време става, но мисля, че има далеч по-качествени заглавия.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Fringe

Мнение от ^Sloopy^^ »

напълно споделям мнението ти :!: зафанал съм го ще изгледам сезона няма къде да ходя ама ако не стане няква развръзка или ако има втори (ако има такъв ест.) и там няма такава едва ли ще погледна :?
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Fringe

Мнение от ^Sloopy^^ »

епа определено по добра серия от тази втората и все пак още толкова слаб е сериaла :lol: иначе таа компанията там явно ще играе голяма роля тука (сифте в последно време за всички сапунки :lol: ) и ония нигга и той някви игрички върти ама да видим кви ще излезнат
Публикувай отговор