M-Tel измамници?

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

M-Tel измамници?

Мнение от jerry »

Изображение
Хайде да поговорим за въпросния мобилен оператор. Значи как е възможно, при положение, че имам 30лв лимит на картата да ми треснат фактура на стойност 88лева? Или има уловка, която съм прекално тъп да проумея.

Винаги съм бил само на M-Tel, прима, лууп и ся на договор от известно време. Миналия месец пак чукнах лимит 30лв и платих 49. Уж + ДДС, месечна такса, нали, приемливо е. Но 88 FTW?? 8O
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: M-Tel измамници?

Мнение от didka »

Не мисля,че са измамници,от 6 години ползвам оператора с няколко сим-карти(в момента 5 на договор).От време на време хвърлям по едно око на фактурите и не съм забелязал някакви аномалии препоръчвам да го правиш и ти може лимита да е 30 лева за разговорите,които провеждаш,но да си пилзвал интернет и др.услуги sms,mms и т.н.
Dog drags - no tracks...
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: M-Tel измамници?

Мнение от nasenceto »

Aз съм им абонат от 11 години и до сега никога не съм имал дертове.
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Re: M-Tel измамници?

Мнение от painkilller »

ако си активирала роуминг е възможно.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: M-Tel измамници?

Мнение от admin »

Аз ако бях на твое място нямаше да я платя.
"There is no 'patch' for stupidity."
grumbler
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 18:07 pm

Re: M-Tel измамници?

Мнение от grumbler »

Абонат съм на M-Tel от създаването му. Не знам дали са измамници, но ми е направило впечатление едно нещо. Когато съм в чужбина и автоматично ме хване в роуминг някой от операторите на Vodafone, разговорите и SMS-ите са ми по-скъпи, отколкото ако ръчно си избера оператор. Нали и M-Tel са собственост на Vodafone. Защо вместо преференциални цени има оскъпяване? Пък, може и да се лъжа, ама от извлечението на M-Tel не става ясно - кой разговор през какъв роуминг се е водил.
carom
Потребител
Потребител
Мнения: 87
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 14:39 pm

Re: M-Tel измамници?

Мнение от carom »

Една позната ми разказа, че е била на Глобул и на М-тел, като и на двата оператора са ѝ начислявали суми, които не е генерирала, за Вивател нямам инфо. Неин приятел, който е адвокат, имал същия проблем. Използвал следния начин, за да осъди оператора си, който , ако си спомням правилно, беше М-тел - оставя си сим-картата в сейф във банка за един месец, след това, като му издават висока фактура, завежда дело и представя доказателство , че картата му е била в банката през цялото време и следователно не е ползвана. Спечелва делото и М-тел му изплаща обезщетение наложено от съда.

Аз съм на евтин тарифен план от 2 години и при мен не е имало разминаване, предполагам, че си избират клиенти, които по принцип натрупват високи месечни сметки, за да не се усетят. Момичето, което ми разказа случката, често прави над 100 лв сметка :) Когато правиш по 100-200 лв. сметка, трудно ще забележиш , че са те подпомогнали с още няколко десетки лв. отгоре :)
Публикувай отговор