Алекси Сокачев = гения на футболните коментатори

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Алекси Сокачев = гения на футболните коментатори

Мнение от ACMilan »

Едва ли има уважаващ себе си фен на футбола, който да не е чувал за детето на приридата Алекси Сокачев.... не че и други коментатори не се добри в своята област - но този просто няма ревен и едва ли ще има.... до сега не съм слушъл негов коментар без поне 2-3 простотий на мач... но това момче прекалява... като се има предвид, че съм фен на Милан не мога да не коментирам снощните му крилати фрази...

Красимир Минев: "Вашите прогнози преди мача..."
Алекси Сокачев:"....но ми се иска да видя Милан като отбор, който играе по зрелищен футбол. С футболистите, с които разполага Карло Анчелоти, Милан може да играе далеч по-атрактивен футбол. Иска ми се да стигне поне стила и възможностите на Барса..." (да уточним все пак, че Барса отпадна... та няма как ПОНЕ да ги стигне)

По време на мача и в разгара на коментара си Алекси изтърси и още много простотий, но тази беше на ниво:
"И Малдини губи топката.... подхлъзна се и падна... е то това си е от годините...." - това не знам как да го коментирам :!:

А в последствие когато вече коментаторския му гений се отприщи простотийте идваха една след друга... като най-значимата бе следната:
"PSV имаше шанс да стигне до пападение(след един пропуск на футболист на холандците) гол, който щеше да бъде от изключително значение за отбора на PSV. Всички знаем колко голямо значение има гола на чужд терен. При 1:1 това би било достас добре, но ако е вече 4:1 или 3:1 не толкова, но при 1:1 или 2:1... " - тук вече му изгубих мисълта....

Е сигурен съм, че и вие сте забелязали простоийте на Алекси Сокачев
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

То за тея глупаци е ясно, ами ония от ББТ... да не говоря, всичките фъфлят и цял мач нищо не казват.
Преди имаше един Томислав Русев, беше много як по ББТ. Е тва е коментатор. И до някъде по Д+ тия там стават.
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Оооооо тия ги знам - толкова простотий са говорили... ама все пак Алекси Сокачев е от BTV и от Шампионската лига - той трябва да е на ниво... и като гледам май той е номер 1, ама не в положителния смисъл...
Аватар
snake
Новак
Новак
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Апр 10, 2005 10:18 am
Местоположение: Ст.Загора
Обратна връзка:

Мнение от snake »

а е Алекси си е просто уникат :!: :D ама кво да кажем за юнаците по ББТ или Пепи Василев от Канал 1 :lol: :lol: :lol:
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Незнам ама гледали ли сте коментаторите ни по EuroSport... е тия от къде ги взеха?? Няма ден в който да не са наговорили куп глупости и да не сбъркат нещо..
Now the magic has gone
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Айде да се хванем на бас, че ако има конкурс за най-малоумен коментатор Алекси ще го спечели....

Гледайте мачовете по BTV вторник и сряда и ще разберете к'во имам предвид... :!: :!: :!:
123456
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Апр 07, 2009 23:52 pm

Re: Алекси Сокачев = гения на футболните коментатори

Мнение от 123456 »

СОКАЧЕВ СИ Е ПРОСТО ВЕЛИКИЯ ПРОФЕСОР ПО ФУТБОЛ УНИКАТ ОТ ПОЧТИ 30 МАЧА ОТ АНГЛИЙСКАТА ЛИГА ВИНАГИ КОМЕНТИРА ПРОТИВ МАН ЮНАЙТЕД ВЯРНО ЧЕ СИ ИМА ЛЮБИМИ ОТБОРИ НО КАТО КОМЕНТАТОР Е ГОЛА ВОДА МАЛКО ИЛИ МНОГО В МАНЧЕСТЪР ИГРАЕ БЕРБАТОВ А ПЪК ТОЙ ВСЕ ПАК Е БЪЛГАРИН АБЕ НЯМАМ ДУМИ ПРОФЕСОРА ПО ФУТБОЛ
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Алекси Сокачев = гения на футболните коментатори

Мнение от RauL's FaN »

А той, кога е коментирал мачове от английската лига 8O
Аватар
mITky
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 723
Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 1:25 am
skype: addictedtoy0u
Местоположение: Стара Загора / ЖК. Казански
Обратна връзка:

Re: Алекси Сокачев = гения на футболните коментатори

Мнение от mITky »

Той само на ШЛ коментира ! :)
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Re: Алекси Сокачев = гения на футболните коментатори

Мнение от nefelen »

Сокачев на сапун общо взето, хубавото е че от догодина няма вече да го слушаме
//offtopic

абе ей митко не е редно май да взимаш аватарите на хората :spank:
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Алекси Сокачев = гения на футболните коментатори

Мнение от sawo »

Баща ми затова ги гледа без звук :)
123456
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Апр 07, 2009 23:52 pm

Re: Алекси Сокачев = гения на футболните коментатори

Мнение от 123456 »

Немога да разбера БТВ за какво го държат тоя нещастник Много хубаво произнася Етооо от Барселона и понеже е привърженик на Английския футбол рева като съдран за Барселона абе голяма ТИКВА
gibi
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Май 07, 2009 0:07 am

Re: Алекси Сокачев = гения на футболните коментатори

Мнение от gibi »

пешо василев от бнт N2.Нкадърен истерик. Заради този антикоментатор гледам ШЛ без звук.А след днешния мач вече съм сигурен-мразя го.
123456
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Апр 07, 2009 23:52 pm

Re: Алекси Сокачев = гения на футболните коментатори

Мнение от 123456 »

ТОЗИ НЕЩАСТАСТНИК ЩЕ МЕ ОТКАЖЕ ДА ГЛЕДАМ ФУТБОЛ УНИКАЛЕН ПРОСТАК НАЙ ВЕРОЯТНО НИКОГА НЕ Е ИГРАЛ ФУТБОЛ ОБАЧЕ КОМЕНТИРА МНОГО АВТОРИТЕТНО ИМА ДРАЗНЕЩ ТЕМБЪР КАТО ГО ЧУЯ ДА КОМЕНТИРА СИ СПИРАМ ЗВУКА НЕМОГА ДА РАЗБЕРА КОЙ ГО КРЕПИ В БТВ ТОКУ ЩО РАЗБРАХ ЧЕ СЕ МАХА ОТ ТАЗИ ТЕЛЕВИЗИЯ И СЪМ БЕЗКРАЙНО РАДОСТЕН ЧЕ НЯМА ДА ГО ЧУВАМ ПОВЕЧЕ НИКОГА ДОСАДНИК.......
Публикувай отговор