Проблем с активация на Win7

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Проблем с активация на Win7

Мнение от nasenceto »

На 2 компа в офиса качих W7 и след активация си пишеше че Уин-а е активиран и серийния му номер. И сега си му пише, обаче през определено време ми излиза съобщение че не е активиран и ще спре след 0 часа? Моя комп е 3-тия в мрежата и е с по стар build на W7, ама нямам такива дертове. Някой знае ли ква е тая мистерия? Интересното е че все още си бачкат, a на System си пише че всичко е наред - те "Windows is activated".
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Проблем с активация на Win7

Мнение от sawo »

В замунда потърси win 7 loader DAZ с него няма грижи ;)
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Проблем с активация на Win7

Мнение от nasenceto »

Toчно това го дърпах, ама ми даваше OS information not supported. Между другото на едната щайга компа както си работи и по някое време рестартира - ей така от нищото, без предупреждение. Предполагам че има връзка с активацията...
Изображение
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Проблем с активация на Win7

Мнение от niggaz_nature »

Изтегли си тази версия ще стане .

Windows 7 Loader 1.7.6 Fixed - Daz
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
DIMITROVA
Новак
Новак
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 18:33 pm

Re: Проблем с активация на Win7

Мнение от DIMITROVA »

И аз имам проблем с 7. На декстопа ми се изпишваше , че това е предварителна версия и колко дена остават . Когато останаха 0 дена , нe че не работи, но се рестартира сам. Нещо мога ли да направя или трябва да преинсталирам windows7 ultimate.
Това може да ви подскаже нещо;
windows 7 ultimate
Build:7100.winmain_win7rc.090421-17....
Bios: Dell
Благодаря Ви предварително !!!
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Проблем с активация на Win7

Мнение от nasenceto »

За ТОЧНО този проблем говоря. Същото става и при мен. Интересното е че важи май само за по новите билдове.
Аватар
etso
Потребител
Потребител
Мнения: 132
Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 12:44 pm
Местоположение: 6000
Обратна връзка:

Re: Проблем с активация на Win7

Мнение от etso »

Това е Timebomb-a като изтече билда(beta/RC), започва да се рестартира на всеки час-два, може да погледнете датата в winver от run. Не може да се направи нищо различно от преинсталация/ъпгрейд към RTM.
http://valid.x86.fr/3yqhl3
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Проблем с активация на Win7

Мнение от nasenceto »

Начи съм се минал мамицата му. А уж беше някъв уин с ъпдейти до декември, дърпан от Замунда. Мерси @etso, поне знам че няма друго лечение. А за ъпгрейда - всичко ми остава нали, или после ще трябва пак да качвам част от софта (или всичкия)?

Мисля да пробвам с ъпгрейд с тоя: Windows 7 Only Ultimate x64 BG-EN 7600.20655.100226-1909 (353.updates) дали ще стане?
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Проблем с активация на Win7

Мнение от didka »

Инсталирай го на чисто да ти е мирна главата и към торента има активатор,който е дал Наско. :)
Dog drags - no tracks...
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Проблем с активация на Win7

Мнение от nasenceto »

Два компа са. Пък и ша се мъмори, че не могат да бачкат на тях... Цял ден ша си играя.
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Проблем с активация на Win7

Мнение от niggaz_nature »

пробвай активатора който ти казах.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Проблем с активация на Win7

Мнение от sawo »

nasenceto написа:Начи съм се минал мамицата му. А уж беше някъв уин с ъпдейти до декември, дърпан от Замунда. Мерси @etso, поне знам че няма друго лечение. А за ъпгрейда - всичко ми остава нали, или после ще трябва пак да качвам част от софта (или всичкия)?

Мисля да пробвам с ъпгрейд с тоя: Windows 7 Only Ultimate x64 BG-EN 7600.20655.100226-1909 (353.updates) дали ще стане?
Ъпгрейда по принцип запазва абсолютно всичко, най-вероятно няма да имаш и проблеми аз си ъпгрейднах win server 2008 на 1 година (vista ядро) към win server 2008 r2 (win7 ядро) и нямаше абсолютно никакви проблеми, win7 -> win7 eдва ли ще е по-зле :)
Този win7, който си дал е 64bit и ще стане, само и ако и преди windows-a е бил 64bit.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Проблем с активация на Win7

Мнение от nasenceto »

То тва ясно. Един и същ е уина, само различни билдове. Пробвах с всички предложени активатори/кракове/патчове и още един тон други. Не става. Днес единия комп - формат и чиста инсталация. Утре и другия. Мерси на всичи за помоща и най вече на etso. :D
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Проблем с активация на Win7

Мнение от nasenceto »

Реших да послушам sawo и втория комп само го ъпгрейднах. Май стана работата :)
Публикувай отговор