Технически прегледи на АГУ ( автомобилни газови уредби )

Тука е място за реклама. Ако имате бизнес или извършвате дадена услуга тука е мястото където може да я представите. Изрично е забранено опоменаването на цени. Потребителите могат да коментират единствено качеството на услугата ако са били ваши клиенти.
Правила на форума
Всякакви коментари свързани с пазарлък ще бъдат изтривани. Само хора който са били клиенти на съответната обява имат право да я коментират.
Публикувай отговор
damnedbg
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 16:06 pm

Технически прегледи на АГУ ( автомобилни газови уредби )

Мнение от damnedbg »

Лицензираната фирма "Станка Проданова 2010" ЕООД гр. Стара Загора ( Лицензия на Държавна Агенция за Метрологичен и Технически Надзор № 622 / 08.04.2010 г. ) за технически надзор на автомобилни газови уредби - пропан-бутан и метан извършва в Пункт за технически надзор на АГУ, намиращ се на адрес - гр. Стара Загора, бул. Никола Петков - с/у СБА :

1. Регистрация и първоначален технически преглед на АГУ;
2. Периодичен технически преглед на АГУ;

Ето и сайта : http://www.agu-stz.com
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Технически прегледи на АГУ ( автомобилни газови уредби )

Мнение от realprofesora »

Mного скъпо бе братче! :spank: по-добре в Стаза.
Popopopopo
damnedbg
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 16:06 pm

Re: Технически прегледи на АГУ ( автомобилни газови уредби )

Мнение от damnedbg »

Къде в Стаза като те нямат Лиценз? Или защото е по-евтино нищо, че не ви върши никаква работа и само Ви взимат парите!?
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Технически прегледи на АГУ ( автомобилни газови уредби )

Мнение от niggaz_nature »

Имам няколко въпроса. Предстои ми да мина преглед и ако ме устрои цената която ми кажеш идвам при вас а не при този човек който минах миналата година . Не че не бях доволен но работното му време не съвпада с моето и не може да се засечем.

1. Прегледа искам да е преглед не фиктивен само да ми се напише хартийка.

2. Газ анализатор имате ли . Настройката каква цена е .

3. Извършвате ли и ремонт трябва ми една пласмаса на капачката която я придържа към задната броня.

4. От колко до колко часа работите .

5. Каква ще е общата цена.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Технически прегледи на АГУ ( автомобилни газови уредби )

Мнение от realprofesora »

damnedbg написа:Къде в Стаза като те нямат Лиценз? Или защото е по-евтино нищо, че не ви върши никаква работа и само Ви взимат парите!?
И каква работа искаш да ми свърши ,колкото вашата услуга ми върши работа и тяхната толкова-Лепят ми стикера ,взимат ми парите и аре ходи зареждай.
С какво вие сте по-добри???С цена ли ,с качество на услугата ли ,с взискателност ли ,с надменно държание към клиента или нещо друго.
Намалете си цените и ще имате успех .
А като говорим за цени тука е момента да споменете ценоразписа си....ако не ви е срам де .
Последно промяна от realprofesora на Чет Апр 22, 2010 23:51 pm, променено общо 1 път.
Popopopopo
damnedbg
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 16:06 pm

Re: Технически прегледи на АГУ ( автомобилни газови уредби )

Мнение от damnedbg »

niggaz_nature написа:Имам няколко въпроса. Предстои ми да мина преглед и ако ме устрои цената която ми кажеш идвам при вас а не при този човек който минах миналата година . Не че не бях доволен но работното му време не съвпада с моето и не може да се засечем.

1. Прегледа искам да е преглед не фиктивен само да ми се напише хартийка.

2. Газ анализатор имате ли . Настройката каква цена е .

3. Извършвате ли и ремонт трябва ми една пласмаса на капачката която я придържа към задната броня.

4. От колко до колко часа работите .

5. Каква ще е общата цена.

Първо, прегледа ти ще е преглед. Второ имаме газсигнализатор. Трето НЕ ИЗВЪРШВАМЕ АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ РЕМОНТ. Четвърто от 8 до 17 ч. Пето Цената е според това дали имаш регистрация или не. Това като дойдеш на място можем да кажем,но е 20 или 25 лв. Ако желаеш, заповядай.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Технически прегледи на АГУ ( автомобилни газови уредби )

Мнение от realprofesora »

damnedbg написа:
niggaz_nature написа:Имам няколко въпроса. Предстои ми да мина преглед и ако ме устрои цената която ми кажеш идвам при вас а не при този човек който минах миналата година . Не че не бях доволен но работното му време не съвпада с моето и не може да се засечем.

1. Прегледа искам да е преглед не фиктивен само да ми се напише хартийка.

2. Газ анализатор имате ли . Настройката каква цена е .

3. Извършвате ли и ремонт трябва ми една пласмаса на капачката която я придържа към задната броня.

4. От колко до колко часа работите .

5. Каква ще е общата цена.

Първо, прегледа ти ще е преглед. Второ имаме газсигнализатор. Трето НЕ ИЗВЪРШВАМЕ АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ РЕМОНТ. Четвърто от 8 до 17 ч. Пето Цената е според това дали имаш регистрация или не. Това като дойдеш на място можем да кажем,но е 20 или 25 лв. Ако желаеш, заповядай.
Досега това ти разправям .Тея не си цапат ръцете с настройки и ремонти ,то и да искат не могат да ги направят.
2.Не правят разлика между газанализатор и газсигнализатор.
3то и 4то Изобщо не ги изнтерисува ,че от 8 до 5 ти си на работа и няма да си променят работното време заради тебе ,щото след 17ч. трябва да си харчат парите и да си пият ракията не да ти слугуват(ако искаха да печелят клиенти .щяха да си направят гъвкаво работно време)
И 5то и да имаш регистрация пак ще ти вземат 25лева щото не е при тях.Крака ми няма да стъпи при тях ,пък ако ще и да се наложи да си сваля газовата уредба насред пътя. :spank: :angry: :angry: :angry:
Миналата година правят прегледи с фирма Станка Проданова и лиценз от 2005та година,тази година правят със Станка Проданова 2010 и лиценз от 2010 година .Фантомас се развихря. :lol: :lol:
И майсторе лягай си че утре в 8.00часа трябва да правиш прегледи...само не ми казвай че отваряш точно в 8.00 ,че ще ме разсмееш.
Popopopopo
damnedbg
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 16:06 pm

Re: Технически прегледи на АГУ ( автомобилни газови уредби )

Мнение от damnedbg »

realprofesora написа:
damnedbg написа:
niggaz_nature написа:Имам няколко въпроса. Предстои ми да мина преглед и ако ме устрои цената която ми кажеш идвам при вас а не при този човек който минах миналата година . Не че не бях доволен но работното му време не съвпада с моето и не може да се засечем.

1. Прегледа искам да е преглед не фиктивен само да ми се напише хартийка.

2. Газ анализатор имате ли . Настройката каква цена е .

3. Извършвате ли и ремонт трябва ми една пласмаса на капачката която я придържа към задната броня.

4. От колко до колко часа работите .

5. Каква ще е общата цена.

Първо, прегледа ти ще е преглед. Второ имаме газсигнализатор. Трето НЕ ИЗВЪРШВАМЕ АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ РЕМОНТ. Четвърто от 8 до 17 ч. Пето Цената е според това дали имаш регистрация или не. Това като дойдеш на място можем да кажем,но е 20 или 25 лв. Ако желаеш, заповядай.
Досега това ти разправям .Тея не си цапат ръцете с настройки и ремонти ,то и да искат не могат да ги направят.
2.Не правят разлика между газанализатор и газсигнализатор.
3то и 4то Изобщо не ги изнтерисува ,че от 8 до 5 ти си на работа и няма да си променят работното време заради тебе ,щото след 17ч. трябва да си харчат парите и да си пият ракията не да ти слугуват(ако искаха да печелят клиенти .щяха да си направят гъвкаво работно време)
И 5то и да имаш регистрация пак ще ти вземат 25лева щото не е при тях.Крака ми няма да стъпи при тях ,пък ако ще и да се наложи да си сваля газовата уредба насред пътя. :spank: :angry: :angry: :angry:
Миналата година правят прегледи с фирма Станка Проданова и лиценз от 2005та година,тази година правят със Станка Проданова 2010 и лиценз от 2010 година .Фантомас се развихря. :lol: :lol:
И майсторе лягай си че утре в 8.00часа трябва да правиш прегледи...само не ми казвай че отваряш точно в 8.00 ,че ще ме разсмееш.
За да отговоря на нападките ще кажа следното :
1. Фирмата Станка Проданова, ЕТ същестува от 1999 г. и вече има 4-та лицензия. А новата от 2010 е заради пререгистрация в ЕООД.
2. "Тея не си цапат ръцете с настройки и ремонти ,то и да искат не могат да ги направят." - ако четеш малко закони ще ти стане ясно, защо не правим ремонти.
3. В сайта пише, че ако нямате възможност през работното време се обадете и ще направим уговорка.
4. "И 5то и да имаш регистрация пак ще ти вземат 25лева щото не е при тях." - абсолютна глупост без почвени нападки
realprofesora мястото е за реклама не за нападки.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Технически прегледи на АГУ ( автомобилни газови уредби )

Мнение от realprofesora »

Стана ясно всичко .Извинявам се за което!!!
Всеки сам да си преценя за себе си .
Popopopopo
damnedbg
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 16:06 pm

Re: Технически прегледи на АГУ ( автомобилни газови уредби )

Мнение от damnedbg »

Благодаря! :)
Аватар
Da Edd
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 504
Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 14:18 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Технически прегледи на АГУ ( автомобилни газови уредби )

Мнение от Da Edd »

Интересувам се в какво точно се състои прегледът на газовата уредба.
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Технически прегледи на АГУ ( автомобилни газови уредби )

Мнение от besniaa »

аз бях ходил там преди време.. хареса ми, че човека ми посочи какво не ми е наред, но не ми хареса цената, която ми обяви за привеждането в 100% изправност... на друго място също ми посочиха проблема, отстраниха го и минах преглед като цената беше с повече от 50% по-ниска....
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Публикувай отговор