Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Всичко свързано с град Стара Загора.
търсещ
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юни 15, 2010 13:05 pm

Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от търсещ »

Здравейте, ако някой знае къде в Стара Загора има леячи на куршум против уплаха да пишат на емейл nickname10@abv.bg
Питам за една моя роднина, която е от града, но няма интернет и не знае, а има спешна нужда от леене на куршум.
Дано темата ми е за този раздел, ако модераторите сметнат, че е за другаде могат да я преместят.
Благодаря много за отделеното време!
Аватар
VesMil
Потребител
Потребител
Мнения: 182
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 20:29 pm

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от VesMil »

Аз ходих около нова година при една баба която живееше в Самара/ квартала с къщите/.
Но няма как да ти го обясня ,нямам и телефон.
Стара Загора е БЕРОЕ!
Pepo
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Ное 13, 2009 12:52 pm

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от Pepo »

На Ген. Гурко точно до офиса на Овер Газ има една малка уличка тя е запушена (улицата на дискотека Extream под универсалния магазин)има една жена която лее но лее в точно определени дни трябва да отидеш и да провериш ... успех !
Аватар
zahar4e24
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 21:57 pm

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от zahar4e24 »

Аз ходя бри една баба и всичко познава, много е добра живее на ул. Анастасия Тошева № 2 вх Г или Д беше незнам на първия етаж , точно намиора се зад бул, Славянски № 2 ето ти и телефона 042 252394 Марийка
Аватар
dogo
Потребител
Потребител
Мнения: 142
Регистриран на: Вто Ное 27, 2007 18:03 pm
skype: dogo_stz

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от dogo »

На Славянски 2 също леят куршум...(оп тя колежката вече е споменала)

Иначе ми е интересно как процедират с познаването с въпроси от рода на "Да си се уплашил/а от нещо" и други лични въпроси, който трябва да насочат. След като бъде излят куршума и се образува няккаква странна и на нищо не приличаща форма се изреждат най-често срещаните уплахи, примерно "да си се уплашил от човек, кола, куче" :lol: ..., а наивният събеседник отговаря "да, да, еди си какво беше".. от там вече следват другите глупости след другите две изливания на куршума според това какво е посочил "пациента" за уплаха "куршумаджиикта" си нагласят какво вижда в куршума. Накрая ти казват да дойдеш пак(още 2 пъти) и да оставиш 5-10лв за половин часовото леене на олово. уалл...А всичко се свежда до това как изливаш оловото във водата, прост физически закон, след като високо нагрятото разтопено олово се излее рязко в студена вода е нормално да се пръсне, нали :)... въпрос на китка :D , бизнес предаван с поколения.

Другият път като ходите обърнете внимание на тези неща и споделете дали виждате някакъв познат модел !
Преинсталация на Windows и установяване на дефекти на PC по домовете- 15лв в рамките на града
Смяна на софтуер на всички видове мобилни телефони, PDA и смартфони.
Контакт на ЛС, скайп dogo_stz или 0883 56 55 34, Даниел

http://www.avtozvuk-bg.com/
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от niggaz_nature »

Това да е най-глупавото нещо според мен че няма на къде. След като преди няколко години се обърнах с колата баба ми направо не я свърташе как тей не искам да ми леят куршум :lol: . За мен са пълни глупости ама имало и метод само с твоя тениска без присъствието ти да ти леят куршум. Е на това много се смях. Как има хора да си дават парите просто ей тей за едното успокоение .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от admin »

Pepo написа:На Ген. Гурко точно до офиса на Овер Газ има една малка уличка тя е запушена (улицата на дискотека Extream под универсалния магазин)има една жена която лее но лее в точно определени дни трябва да отидеш и да провериш ... успех !
И аз за тази знам.
"There is no 'patch' for stupidity."
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от RauL's FaN »

А сега е по-модерно леене на восък :lol:
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от fantamaniaka »

admin написа:
Pepo написа:На Ген. Гурко точно до офиса на Овер Газ има една малка уличка тя е запушена (улицата на дискотека Extream под универсалния магазин)има една жена която лее но лее в точно определени дни трябва да отидеш и да провериш ... успех !
И аз за тази знам.
+1
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
търсещ
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юни 15, 2010 13:05 pm

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от търсещ »

Pepo написа:На Ген. Гурко точно до офиса на Овер Газ има една малка уличка тя е запушена (улицата на дискотека Extream под универсалния магазин)има една жена която лее но лее в точно определени дни трябва да отидеш и да провериш ... успех !
Много благодаря за мненията на всички. Доволни ли сте от тази баба, питам защото явно има доста леячи, но вероятно малко са добрите.
Какво представлява самия ритуал, трябва ли нещо да се носи - дреха, кърпа и т.н. Веднъж ли се ходи или на няколко пъти. Колко време продължава процедурата?
Извинявам се, че въпросите са много, но моята братовчедка ще ходи за пръв път да й леят куршум и няма представа какво включва ритуала.
Още веднъж благодаря за отговорите!
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от fantamaniaka »

Като най добра не :) няма най добър в това нещо (какво и в други)
Носи някаква дреха нейна за всеки случай.Аз лично ходих веднъж.
времетраене около 20 мин.
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
dogo
Потребител
Потребител
Мнения: 142
Регистриран на: Вто Ное 27, 2007 18:03 pm
skype: dogo_stz

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от dogo »

Цена 10лв :lol: 1 час при бабата е почти като в автосервиз :P
Преинсталация на Windows и установяване на дефекти на PC по домовете- 15лв в рамките на града
Смяна на софтуер на всички видове мобилни телефони, PDA и смартфони.
Контакт на ЛС, скайп dogo_stz или 0883 56 55 34, Даниел

http://www.avtozvuk-bg.com/
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от admin »

Аз честно казано никога не съм влизал тъй като невярвам в тези неща, но съм ходил 2-3 пъти до тази жена за компания на моята приятелка. До колкото знам не вземаше пари т.е. няма твърда цена, колкото ти е на сърцето да дадеш толкова оставяш.
"There is no 'patch' for stupidity."
djabadaxat
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 13:23 pm

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от djabadaxat »

аз вярвам в леенето на куршум.Детето ми беше на 3 год.пищеше и не можеше да спи,стряскаше се от всичко.....а преди това му слагаха инжекции в крачето.......ляхме му куршум и не можех да повярвам излезе една остра игла и човек с манта.....жената не знаеше нищо......още същата вечер синът ми спа цяла нощ непробудно и се успокои.......
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от System_error »

djabadaxat написа:аз вярвам в леенето на куршум.Детето ми беше на 3 год.пищеше и не можеше да спи,стряскаше се от всичко.....а преди това му слагаха инжекции в крачето.......ляхме му куршум и не можех да повярвам излезе една остра игла и човек с манта.....жената не знаеше нищо......още същата вечер синът ми спа цяла нощ непробудно и се успокои.......
И при мен аналогична история с келешите. И аз не вярвах и ходих заради жената. Е, повярвай ми... вече съм убеден, че помага.
Публикувай отговор