fanthomma - некоректен купувач.

Този форум служи за помощ на потребителите да се ориентират в коректноста както на продавачите така и на купувачите.
Правила на форума
Опишете с две - три думи случката. Пример за заглавие: името - некоректен продавач или купувач и т.н. Не слагайте линкове към купува/продава форума тък като се самозатрива на всеки 30 дни. Имайте на предвид че материята е доста специфична, публикувайте мнения при минимум две проведени обаждания или съобщения с ответната страна.
Публикувай отговор
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

fanthomma - некоректен купувач.

Мнение от Tenebrus »

Не че кой знае какво се е случило, но въпросния индивид се нави да купува компа който бях пуснал за продаване, съответно аз се юрнах да си правя бекъпи и добре, че не го форматирах, защото щях страхотно да се набутам...каквато е била и идеята явно...защото ни вест...ни кост...до преди малко :
Tenebrus написа:Ако си се отказал, можеш от куртуазия да ми кажеш поне...
fanthomma написа: :mrgreen:
мисля че цитатите на кореспонденцията ни са достатъчни.

Имайте едно на ум...има късмет че не знам кой е, защото щях да му строша ръчичките трол грозен!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: fanthomma - некоректен купувач.

Мнение от sawo »

Ако до един ден не даде някакво доста смислено обяснение, може да забрави за раздел купува/продава.
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: fanthomma - некоректен купувач.

Мнение от The enD »

sawo написа:Ако до един ден не даде някакво доста смислено обяснение, може да забрави за раздел купува/продава.
Какво му пречи да се регистрира с друго име?
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: fanthomma - некоректен купувач.

Мнение от sawo »

Нищо - нека да заповяда. Аз лично не бих се занимавал с някой, който е регистриран вчера и има 3 мнения на кръст.
Публикувай отговор