Machete

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
Da Edd
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 504
Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 14:18 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Machete

Мнение от Da Edd »

Machete (2010)

Филмът безсъмнено попада в категорията сатирична класика. Вчера го гледах на кино, скоро не ме е разсмивал така никой друг филм. Много е кървав, но е поднесено по такъв начин, че дори и най-гнусливите да се разсмеят (или поне да не се ужасят). Съвсем деликатно прокарва някои теми за размисъл, така че да не остават незабелязани. Страхотен филм, задължително трябва да се гледа.
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Machete

Мнение от Zac »

Da Edd написа:Machete (2010)

Филмът безсъмнено попада в категорията сатирична класика. Вчера го гледах на кино, скоро не ме е разсмивал така никой друг филм. Много е кървав, но е поднесено по такъв начин, че дори и най-гнусливите да се разсмеят (или поне да не се ужасят). Съвсем деликатно прокарва някои теми за размисъл, така че да не остават незабелязани. Страхотен филм, задължително трябва да се гледа.
Споделям мнението ти напълно, днес и аз го гледах.
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Re: Machete

Мнение от painkilller »

филмът е перфектен!!!с дъх напомнящ на 80-те....филм - един път!Хубавото, че ще има още 2 части!!!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Machete

Мнение от sawo »

Супер филм! Един от малкото които го гледах даже уморен и пак не ме отегчи!
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Machete

Мнение от ^Sloopy^^ »

painkilller написа:филмът е перфектен!!!с дъх напомнящ на 80-те....филм - един път!Хубавото, че ще има още 2 части!!!
да не се бъркаш нещо с ел мариачи и десперадо :roll: и не е ли малко рано да казвам че ще има още 2 части :?
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Machete

Мнение от sawo »

^Sloopy^^ написа:
painkilller написа:филмът е перфектен!!!с дъх напомнящ на 80-те....филм - един път!Хубавото, че ще има още 2 части!!!
да не се бъркаш нещо с ел мариачи и десперадо :roll: и не е ли малко рано да казвам че ще има още 2 части :?
Едва ли - който е гледал филма вече знае :D
v_antonova1986
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Ное 23, 2010 19:00 pm

Re: Machete

Мнение от v_antonova1986 »

Da Edd написа:Machete (2010)

Филмът безсъмнено попада в категорията сатирична класика. Вчера го гледах на кино, скоро не ме е разсмивал така никой друг филм. Много е кървав, но е поднесено по такъв начин, че дори и най-гнусливите да се разсмеят (или поне да не се ужасят). Съвсем деликатно прокарва някои теми за размисъл, така че да не остават незабелязани. Страхотен филм, задължително трябва да се гледа.
И аз го гледах много ми допадна. Направо паднах от смях.
Публикувай отговор