INDIGO or CRISTAL CHILD? Това е въпросът.

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

INDIGO or CRISTAL CHILD? Това е въпросът.

Мнение от lutar »

Как да разберем?
Какви деца сме били?
Какви сме сега?
Има ли признаци по който да се определи един човек какъв е?
Кои са особенностите на едните и какви на другите?

Моля всички пишещи по темета да не вадят цитати от други сайтове, а да изкажат своето лично мнение от това което са прочели и от това което сами са усетли.

Темата е доста лична за всеки които има какво да каже заличните си преживявания и за това моля да няма злосни коментари и подигравки към хората които са готови да споделят. Нарушенията на това мое изискване са равносилни на БАН за винаги в този форум.
СПРЕТЕ ДА НИ ТРОВИТЕ. УБИЙЦИ.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: INDIGO or CRISTAL CHILD? Това е въпросът.

Мнение от sawo »

Едва ли ще се намерят много хора за дискусия по темата, аз самия започнах да чета това, което си написал по-назад във форума но като обем е доста масивно и ще ми трябва време :)
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: INDIGO or CRISTAL CHILD? Това е въпросът.

Мнение от admin »

А аз се обърках някъде в писаниците и реших да ги чета някой друг ден когато имам време :lol:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: INDIGO or CRISTAL CHILD? Това е въпросът.

Мнение от realprofesora »

E това за Индиго децата като го прочетох и отначало си помислих ,че е няква нова приумица на хора без работа.Но като се зачетох в материала и направо познах в тези белези на Индиго дете-моя син.Ми той си е направо Индиго и то тъмно индиго.
Едно време и да искаш да си индиго нямаше как да стане ,живота бе по различен -много динамика ,игри по цял ден ......приятели, комат хляб, вафла от 5 стотинки.На кино 13.30ч. ..на кино 16.00ч.....футбол докато мръкне .
Сега като се замисля ,даже сутринта в тоалетната се отдадох на философска мисъл и ми хрумна ненадейно отговора на въпроса :Кой аджаба скапа веселия ни, простичък, дружен живот.Кой е виновен за това мъчително кибер, кредитно съществувание.И отговора бе само една единствена дума-ИНТЕРНЕТ.Компютрите и интернет са виновни за скапания ни живот.Никой друг .Това е новата религия ,точно толкова гадна ,долна и алчна ,потъпкваща всичко нормално в човека ,като всяка друга религия това е НЕТА.Бавно се превръщаме в най -обикновени цифри......Спирам дотук -изчерпа ми се мисълта за днес.
Като завършек да кажа: Никой ,дори да го осмисля не може да промени хода на човечеството.
Popopopopo
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: INDIGO or CRISTAL CHILD? Това е въпросът.

Мнение от admin »

realprofesora написа:...
Едно време и да искаш да си индиго нямаше как да стане ,живота бе по различен -много динамика ,игри по цял ден ......приятели, комат хляб, вафла от 5 стотинки. На кино 13.30ч. ..на кино 16.00ч.....футбол докато мръкне .
....
О да ... и баничка с бозичка за 16 ст. сутрин ...
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: INDIGO or CRISTAL CHILD? Това е въпросът.

Мнение от sawo »

realprofesora написа:E това за Индиго децата като го прочетох и отначало си помислих ,че е няква нова приумица на хора без работа.Но като се зачетох в материала и направо познах в тези белези на Индиго дете-моя син.Ми той си е направо Индиго и то тъмно индиго.
Едно време и да искаш да си индиго нямаше как да стане ,живота бе по различен -много динамика ,игри по цял ден ......приятели, комат хляб, вафла от 5 стотинки.На кино 13.30ч. ..на кино 16.00ч.....футбол докато мръкне .
Сега като се замисля ,даже сутринта в тоалетната се отдадох на философска мисъл и ми хрумна ненадейно отговора на въпроса :Кой аджаба скапа веселия ни, простичък, дружен живот.Кой е виновен за това мъчително кибер, кредитно съществувание.И отговора бе само една единствена дума-ИНТЕРНЕТ.Компютрите и интернет са виновни за скапания ни живот.Никой друг .Това е новата религия ,точно толкова гадна ,долна и алчна ,потъпкваща всичко нормално в човека ,като всяка друга религия това е НЕТА.Бавно се превръщаме в най -обикновени цифри......Спирам дотук -изчерпа ми се мисълта за днес.
Като завършек да кажа: Никой ,дори да го осмисля не може да промени хода на човечеството.
Малко се отплесваме, но...
Няма нужда да се променя хода на човечеството. Достатъчно е да се замислим като за начало върху нашия си ход, да си "спомним" за какво сме тук и да не се отнасяме твърде много към това, което ни налага обществото и общоприетите норми.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: INDIGO or CRISTAL CHILD? Това е въпросът.

Мнение от realprofesora »

Aз не знам за какво съм тук, приятелю.Просто следвам някакви инстинкти-правя деца,отглеждам ги, гледам да ми е добре-студена бира, любим човек, верни приятели.
Никой не може да ти каже защо сме се родили.Като гледам учените ,нищо не са разбрали, само предполагат .Уж са сигурни и след някоя друга година -хоп нещо друго излезнало наяве.
Ще го разберем смисъла на живота след като умрем -сигурен съм(не съм религиозен).И ти ще го разбереш и ще си спомниш за мен.Пък може и нищо да не разберем и да си умрем като "кучета без история"..все едно изхвърляш стар, ненужен компакт диск. :lol: :lol:
Popopopopo
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: INDIGO or CRISTAL CHILD? Това е въпросът.

Мнение от sawo »

Винаги имаш вътрешно чувство какво и кога трябва да направиш, просто трябва да се вслушваш в него това е. Всички сме на земята с някаква цел, просто има хора, които се "отплесват" или заради моделите които постоянно ни се налагат от телевизии, от общоприетите норми и т.н. Няма как да кажеш черно на бяло за това това и това съм тук и това това и това ще направя, но ако се водиш по това, което чувстваш ще стигнеш много по-далече.
frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Re: INDIGO or CRISTAL CHILD? Това е въпросът.

Мнение от frvx »

Според мен хората не се "отплесват" (а и щом всеки идва с цел, съответно всеки я изпълнява по един или друг начин). Просто повечето хора се плашат от истината. За обществото магията, духовните учения(не визирам объркани сектанти и т.н.) са нещо лошо което християнството,а и не само "забранява" едва ли не. Тази й слава идва, както заради тези сектанти, така и заради навъдилите се пишман магове, ясновидци и к'во ли още не. А относно ограниченията създадение от обществото и как то ни подтиска, и това трябва да го има та да изпъкват "надарените хора" (които рано или късно се осъзнават). Както и да е по темата. "Децата" или по скоро не децата , а хората индиго са си чисто и просто хора които са тук да внесат баланс, когато редът на една стара система(човешка раса например) е на път да се разпадне (като в студената война). Определението "деца" е относно вътрешната чистота на тези хора, а не буквално.
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Re: INDIGO or CRISTAL CHILD? Това е въпросът.

Мнение от lutar »

Казвайки деца имам в предвид че всички ние сме деца на вселената и именно тя определя битието ни и проявлението ни, като едни или други.
Има осезаема разлика между кристални и индиго деца.
Давам прост пример. Ако индиго дете е по-чуствително и неговата чуствителност се изразява в агресия заради липсата на разбиране от околната среда или затворен, раним тип с изострена чуствителност за околния свят, то при кристалните деца сетивата са още по изострени те буквални четът чуствата ни без дори да ги показваме. Не търпят безредие във всяка област, защото знаят как трябва да стоят нещата, те са по безкомпромисни. В някои случаи им липсва съчуствие, но липсата му се проявява само когато нещо в заобикалящия ги свят не е както трябва.

Може много да се каже по темата, могат и да се дадът още хиляди примери, но в крайна сметка важно е кои каква конкретна роля има и каква му е мисията. Мисия която ние трябва да прумеем а не да лекуваме като заразно заболяване
СПРЕТЕ ДА НИ ТРОВИТЕ. УБИЙЦИ.
frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Re: INDIGO or CRISTAL CHILD? Това е въпросът.

Мнение от frvx »

Другото което е че доста хора се оприличава с качествата на "децата индиго" и едва ли не всеки е индиго.
Публикувай отговор