Бокс в стз?

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
BokSeR
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 20:10 pm

Бокс в стз?

Мнение от BokSeR »

Здравейте приятели,искам д ави попитам знаете ли къде се тренира бокс в стара загора,не кик-бокс или ММА или нещо др ами Бокс тъй като спорта мн ми допада...та някои ми казват че в БСФС-то се тренира а др горе на стадиона а аз нз точно къде...нчкой може ли да ми обясни точно или да даде някакъв номер ...Мерси предварително :P
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Бокс в стз?

Мнение от RauL's FaN »

Здр! В БСФС-то съм тренирал и се преподава бокс, кик-бокс и отчасти муай-тай. Само бокс има на стадиона - клуб "Боруй", името на треньора го забравих.
BokSeR
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 20:10 pm

Re: Бокс в стз?

Мнение от BokSeR »

значи мога да отида в БСФЦ-то да тренирам бокс...просто бчх разбрал че там е 1 треньор за кик-бокс,бокс..а в стадиона нз на 2-рия етаж не са ли тенис масите?и в коя зала е по добре :?
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Бокс в стз?

Мнение от RauL's FaN »

В БСФС-то е един треньорът и се казва Жельо Илиев, а клубът "SEZAN". В различни дни преподава различни неща - я бокс, я кик-бокс. На стадиона не съм ходил, не мога да ти кажа нищо, освен, че пада бой :lol: А треньорът май се казваше Стефан Желев.
BokSeR
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 20:10 pm

Re: Бокс в стз?

Мнение от BokSeR »

еми в сайта на Берое видях една реклама и пишише на нея че в БСФ-то се тренира само кик бокс и муай тай...А за стадиона се опасявам че там вече не се тренира бокс ...
Публикувай отговор