Lidl

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1263
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Lidl

Мнение от emzo »

Вчера пак трябва да имало някво промо, имаше доста голяма опашка към 15.00.

3 пъти отивам и 3 пъти се връщам вече :mrgreen:
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
Exso
Потребител
Потребител
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Мар 10, 2010 13:59 pm
skype: zara_boy_91
Обратна връзка:

Re: Lidl

Мнение от Exso »

Незнам ама една наша позната,работи в ХЕИ и казала ,че в лидъл се разпространявал най-много хепатита.
Всичко за вашият телефон.Всякакви аксесоари,часовници,компютърни джаджи с висок клас на качество и приемливи цени !
Можете да видите всичко тук! --->http://allforyou-shop.alle.bg/
Skype: zara_boy_91
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Lidl

Мнение от Roshavv »

Exso написа:Незнам ама една наша позната,работи в ХЕИ и казала ,че в лидъл се разпространявал най-много хепатита.
тежки думи... 8O
Аватар
Exso
Потребител
Потребител
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Мар 10, 2010 13:59 pm
skype: zara_boy_91
Обратна връзка:

Re: Lidl

Мнение от Exso »

Roshavv написа:
Exso написа:Незнам ама една наша позната,работи в ХЕИ и казала ,че в лидъл се разпространявал най-много хепатита.
тежки думи... 8O
Но имат логика ;)
Всичко за вашият телефон.Всякакви аксесоари,часовници,компютърни джаджи с висок клас на качество и приемливи цени !
Можете да видите всичко тук! --->http://allforyou-shop.alle.bg/
Skype: zara_boy_91
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Lidl

Мнение от realprofesora »

Exso написа:Незнам ама една наша позната,работи в ХЕИ и казала ,че в лидъл се разпространявал най-много хепатита.
И как става тази работа.То по тази логика там където има струпвания на хора е потенциално опасно за заразни болести .Не съм фен на Лидъла ,но подобни твърдения ми изглеждат недомислени ,слабо казано.
Popopopopo
matadoro
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Окт 12, 2009 10:13 am

Re: Lidl

Мнение от matadoro »

Exso написа:Незнам ама една наша позната,работи в ХЕИ и казала ,че в лидъл се разпространявал най-много хепатита.
Я кажи как се казва тази ваша позната
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Lidl

Мнение от sawo »

Пълни глупости са това, нали го разбирате? Познати, чули от свои приятели, които имали роднини... които най-вероятно са казали съвсем друго нещо ама кой не чул кой не разбрал...
Аватар
Exso
Потребител
Потребител
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Мар 10, 2010 13:59 pm
skype: zara_boy_91
Обратна връзка:

Re: Lidl

Мнение от Exso »

Възможно е ,аз го споделям каквоа са казали.Не казвам на никой "че това е така" ,а и още повече че не знам името .Мисълта ми е че за да се говори такова нещо от такива хора значи въпреки всичко има нотка вярно в цялата работа .Дори да не е вярно то толкова много хора там ходят там.Защото пенсионерите от Кауфланд ся ходят в лидъл.
Мисълта ми е имайте 1 на ум където и да ходите
Последно промяна от Exso на Нед Яну 09, 2011 22:16 pm, променено общо 1 път.
Всичко за вашият телефон.Всякакви аксесоари,часовници,компютърни джаджи с висок клас на качество и приемливи цени !
Можете да видите всичко тук! --->http://allforyou-shop.alle.bg/
Skype: zara_boy_91
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Lidl

Мнение от sawo »

Навсякъде, където има много хора, може да има потенциална опасност да се заразите с хепатит. Решението е просто - миете си ръцете редовно и най-вероятно няма да се разболеете. Повече от това няма какво да се направи, освен да се ваксинирате :)
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Lidl

Мнение от admin »

Като си говорим за магазини и хепатит, днеска се разхождаме в кауфланд и гледам пред мен един с пожълтели очи. Точно преди 1-2 дена гледах едни картинки какво са симптомите и хоп този дето минаваше покрай мен ми се стори с пожълтели очи. Естенственно не съм специалист да твърдя на 100%, че е бил болен. Както казва sawo, където има повече хора, вероятноста да се заразите е по-голяма.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Lidl

Мнение от Roshavv »

еми пожълтели..ама ако не се целувате май няма опасност..поне така казват....
и маи разбираш че си болен чак като почнеш да пикаеш червено... :?
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Lidl

Мнение от ksdh »

admin написа:Като си говорим за магазини и хепатит, днеска се разхождаме в кауфланд и гледам пред мен един с пожълтели очи. Точно преди 1-2 дена гледах едни картинки какво са симптомите и хоп този дето минаваше покрай мен ми се стори с пожълтели очи. Естенственно не съм специалист да твърдя на 100%, че е бил болен. Както казва sawo, където има повече хора, вероятноста да се заразите е по-голяма.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Очите на страха са големи! Добре, че не ти се е сторило и нещо друго! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Exso
Потребител
Потребител
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Мар 10, 2010 13:59 pm
skype: zara_boy_91
Обратна връзка:

Re: Lidl

Мнение от Exso »

sawo написа:Навсякъде, където има много хора, може да има потенциална опасност да се заразите с хепатит. Решението е просто - миете си ръцете редовно и най-вероятно няма да се разболеете. Повече от това няма какво да се направи, освен да се ваксинирате :)
Много са интересни лекарите .Мийте си ръцете ,а същевременно вируса издържа на 100 градуса около 30 мин.,тоест дори да си варите ръцете във вода пак няма да уморите вируса :)
Всичко за вашият телефон.Всякакви аксесоари,часовници,компютърни джаджи с висок клас на качество и приемливи цени !
Можете да видите всичко тук! --->http://allforyou-shop.alle.bg/
Skype: zara_boy_91
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Lidl

Мнение от sawo »

Най-вероятно издържа, когато е вече в тялото ;)
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Lidl

Мнение от ksdh »

Exso написа:
sawo написа:Навсякъде, където има много хора, може да има потенциална опасност да се заразите с хепатит. Решението е просто - миете си ръцете редовно и най-вероятно няма да се разболеете. Повече от това няма какво да се направи, освен да се ваксинирате :)
Много са интересни лекарите .Мийте си ръцете ,а същевременно вируса издържа на 100 градуса около 30 мин.,тоест дори да си варите ръцете във вода пак няма да уморите вируса :)

Да, прав си, ама междувременно е изобретен сапуна, и други миещи препарати, вируса не издържа най-вече на тях! А и да издържа, просто заминава в канализацията! :mrgreen:
Публикувай отговор