метан и газ уредби за автомобили

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Аватар
Exso
Потребител
Потребител
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Мар 10, 2010 13:59 pm
skype: zara_boy_91
Обратна връзка:

Re: метан и газ уредби за автомобили

Мнение от Exso »

Nakito написа:Exso
Аз карам зафира 2007 1.9 cdti и зимата градското ми минава 9.При това е 120кс. Аз лично не съм за което и да е от 2те ,метан или газ.. Ако имаш финансови възможности си вземи дизел.Казвам ти го съвсем приятелки от това по хубаво няма.А ако държиш на АГУ в града и особенно през зимата е много гадно.Трудно пали,мудна колата .Трябва все да я палиш и газиш на бензин и т.н



+1

Особено караш ли колата с немски дизел разликата с бензинова кола като поведение на патя е малка

1,9 DCI
Прав си аз карам от OMV alpine diesel колата мн добре се държи и си е мощна .сякаш не карам на нафта
Всичко за вашият телефон.Всякакви аксесоари,часовници,компютърни джаджи с висок клас на качество и приемливи цени !
Можете да видите всичко тук! --->http://allforyou-shop.alle.bg/
Skype: zara_boy_91
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: метан и газ уредби за автомобили

Мнение от realprofesora »

Оу, оу , оу ..успокойте топката малко.Човека иска да си слага газова уредба вие го пратихте едва ли не в автосалон за дизел.
"Ако имаш финансови възможности земи си дизел" -то е ясно , ама да вземе дизел 2007ма май бая възможности трябва да имаш.А човека щом се оглежда за алтернативно гориво няма да е от разкош.
Надявам се автора на темата си направи извод къде да ходи да се "кръсти".
Popopopopo
Аватар
Exso
Потребител
Потребител
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Мар 10, 2010 13:59 pm
skype: zara_boy_91
Обратна връзка:

Re: метан и газ уредби за автомобили

Мнение от Exso »

Заглавие: метан и газ уредби за автомобили

realprofesora написа:
Оу, оу , оу ..успокойте топката малко.Човека иска да си слага газова уредба вие го пратихте едва ли не в автосалон за дизел.
"Ако имаш финансови възможности земи си дизел" -то е ясно , ама да вземе дизел 2007ма май бая възможности трябва да имаш.А човека щом се оглежда за алтернативно гориво няма да е от разкош.
Надявам се автора на темата си направи извод къде да ходи да се "кръсти".

Да малко.. изменихме темата.Ако имаш гараж и малка кола-газ ,АКо нямаш гараж и имаш голяма кола -метан ! Това е моят съвет

_________________
Всичко за вашият телефон.Всякакви аксесоари,часовници,компютърни джаджи с висок клас на качество и приемливи цени !
Можете да видите всичко тук! --->http://allforyou-shop.alle.bg/
Skype: zara_boy_91
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Re: метан и газ уредби за автомобили

Мнение от painkilller »

Exso написа:
painkilller написа:Става дума за извънградско всеки ден по два пъти от по 40 км+5 км градско каране.
Иначе някаде бях чул за 300 лева,но явно е ставало за ранни години.
Нафтата замръзва ако не ти работи печката,но става дума за автобус,на който му работи само парното,а на вън беше -17 градуса!
Аре бе колега .. сигурен ли си че нафтата замръзва .. Толков ти е качествено говоривото ако караш дизел де
съгласен съм,зависи какво е качеството на нафтата,иначе не аз съм шофьорът на автобуса.
schnapps
Потребител
Потребител
Мнения: 147
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 16:36 pm

Re: метан и газ уредби за автомобили

Мнение от schnapps »

Нафта,нафта-ама и тя 2.40.... новите бензинки горят по 7-8 и къде му е кяра.... :D Аз си карам на 1.30,колата върви прилично...бих карал на бенз или нафта само ако цената е 1.70/2.20 или 1.30/1.80 спрямо газ/бенз-нафта...а за динамиката на газ - само кажете :smoukin:
Skype:Schnapps86
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: метан и газ уредби за автомобили

Мнение от besniaa »

schnapps написа:Нафта,нафта-ама и тя 2.40.... новите бензинки горят по 7-8 и къде му е кяра.... :D Аз си карам на 1.30,колата върви прилично...бих карал на бенз или нафта само ако цената е 1.70/2.20 или 1.30/1.80 спрямо газ/бенз-нафта...а за динамиката на газ - само кажете :smoukin:
+1
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Публикувай отговор