Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
3AgHuK
Потребител
Потребител
Мнения: 297
Регистриран на: Сря Дек 08, 2010 11:42 am
Местоположение: Стара Газора Beach/Габрово

Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от 3AgHuK »

Някой знае ли нещо за случая,за който научих вчера от няколко души почти едновременно?Жена е била ухапана в Кауфланд на щанда за банани.Женицата си ровела из чепките и избирала,като отдолу излязла отровна змия и я ухапала смътроносно 8O .Предположението за това откъде се е взела стои на това,че е била пренесена с пратките по корабите.Дали е истина или е опит за антиреклама от страна на конкурентни вериги магазини :? Вие какво знаете?
Изображение
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от sawo »

Същата глупост я бях чувал и за лидл или друг подобен магазин...
Аватар
Vesenceto
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 586
Регистриран на: Сря Окт 12, 2005 21:20 pm
Обратна връзка:

Re: Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от Vesenceto »

:lol: Има ли свидетели на случката?

Щом е изкочило животинчето от бананите по - логично е да е маймунка... какво ще прави змия при банани??
paco
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 23:22 pm
skype: paco_picha
Обратна връзка:

Re: Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от paco »

не сте ли чували за бананови змии дето ходят по магазините и хапят клиентите :D
Аватар
Gangstera
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 54
Регистриран на: Чет Апр 24, 2008 19:52 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от Gangstera »

Ами да вярно е за съжаление, колега на майка ми е бил точно до жената когато змията я ухапва (от него и научих за случката). Веднага са затворили магазина можеби и затова толкова малко хора знаят какво се е случило. Лекарите дошли за броени минути, но не успели да спасят жената. Змията е била малка и червена, но много отровна както казали специалисти дошли незнайно откъде (можеби Гражданска Защита).
marin_007
Потребител
Потребител
Мнения: 233
Регистриран на: Чет Фев 16, 2006 11:30 am
skype: neron-marin1441

Re: Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от marin_007 »

И аз си мислех че е само заблуда бях го чул за лидъл , но ми казаха ,че го давали по новините за кауфланд ...
Аватар
HyBRiD-X
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 12:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от HyBRiD-X »

Много случаи на ухапани от змии във веригите!!! :lol: Конкуренцията буквално не спи, ама с този слух буквално ме свали на земята от смях! :lol:
Gangstera написа:Ами да вярно е за съжаление, колега на майка ми е бил точно до жената когато змията я ухапва (от него и научих за случката). Веднага са затворили магазина можеби и затова толкова малко хора знаят какво се е случило. Лекарите дошли за броени минути, но не успели да спасят жената. Змията е била малка и червена, но много отровна както казали специалисти дошли незнайно откъде (можеби Гражданска Защита).
Ето същия случай и от Кърджали, нещо много съвпадения в различни градове, а :lol: : http://rodopi24.blogspot.com/2011/01/bl ... _8185.html
Та я се замислете какво ще пише в смъртния акт и какво ще е писменото обяснение на лекарите, а как никой от медиите няма да разбере... Да бе, да! Ей, по-големи ГЛУПОСТИ скоро не бях чел! :lol:
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от realprofesora »

Внимавайте като си избирате плодове , има змии ...с едно око.Казват се "смок-слепок" :lol: :lol:
Popopopopo
Аватар
Gangstera
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 54
Регистриран на: Чет Апр 24, 2008 19:52 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от Gangstera »

Е ако искайте вярвайте, несъм бил там че да кажа 100% е станало. Можеби разказвача и него го е клъвнала змията 8O че си е изгубил ума и приказва глупости А?
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от besniaa »

realprofesora написа:Внимавайте като си избирате плодове , има змии ...с едно око.Казват се "смок-слепок" :lol: :lol:
тез змии са скрити в гащите и са много по-опасни и изненадващи хахахахах :lol:
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
kernelpanic
Потребител
Потребител
Мнения: 304
Регистриран на: Съб Ное 22, 2003 8:47 am
Обратна връзка:

Re: Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от kernelpanic »

Аз пък чух за крокодил изкочил от фризера и изял клиент :)
matadoro
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Окт 12, 2009 10:13 am

Re: Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от matadoro »

Gangstera написа:Ами да вярно е за съжаление, колега на майка ми е бил точно до жената когато змията я ухапва (от него и научих за случката). Веднага са затворили магазина можеби и затова толкова малко хора знаят какво се е случило. Лекарите дошли за броени минути, но не успели да спасят жената. Змията е била малка и червена, но много отровна както казали специалисти дошли незнайно откъде (можеби Гражданска Защита).
този слух е от неделя,но мога със сигурност да ти кажа едно-бях на работа тогава и такъв случаи в СПЕШНИЯ ЦЕНТЪР НЕ СМЕ ИМАЛИ
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от admin »

Точно това щях да казвам, има ли проверена информация от спешния център ама колегата ме изпревари :lol:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от sawo »

Gangstera написа:Е ако искайте вярвайте, несъм бил там че да кажа 100% е станало. Можеби разказвача и него го е клъвнала змията 8O че си е изгубил ума и приказва глупости А?
Най-вероятно така е станало :)
Shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 21:46 pm

Re: Змия в Кауфланд?Вярно ли е?

Мнение от Shadow »

клюката за таз змия е от две или три седмици ,ако не се лъжа .ама е пълна глупост
Публикувай отговор