Курс MEGA YES!+

Тука е място за реклама. Ако имате бизнес или извършвате дадена услуга тука е мястото където може да я представите. Изрично е забранено опоменаването на цени. Потребителите могат да коментират единствено качеството на услугата ако са били ваши клиенти.
Правила на форума
Всякакви коментари свързани с пазарлък ще бъдат изтривани. Само хора който са били клиенти на съответната обява имат право да я коментират.
Публикувай отговор
frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Курс MEGA YES!+

Мнение от frvx »

YES!+ – Youth Empowerment and Skills Workshop е изключително ефективна програма за развитие на личността!

...YES!+ научава участниците как:
* да подобрят паметта и концентрацията си
* ефикасно да освобождават стреса и напрежението
...* да се зареждат с енергия
* да подобрят взамоотношенията си
* да разкрият скритите си таланти и умения
* да развият пълния си потенциал
YES!+ развива качества на лидер!


YES!+ е единствен по рода си с това, че не е базиран на теоретични концепции, нито на повърхностни формули за успех, а се основава на практически средства, които биват прилагани на момента и водят до директни и трайни резултати. YES!+ работи на всички нива:

* За тялото: Игри, физически упражнения от йога и ефективни дихателни техники.

* За ума: Практическо знание и интерактивни процеси за подобряване на паметта, концентрацията и умствената яснота.

* За емоциите: Групови дискусии, създадени, които помагат за по-лесно справяне с предизвикателни ситуации.

* Лидерство: Групови процеси за развитие на лидерски и комуникативни умения, както и стратегии за разрешаване на проблеми и конфликтни ситуации.

http://www.facebook.com/event.php?eid=194269810587268 - facebook страница на курса

Курса е за хора от 16 до 30 години. Курса ще бъде воден от индиец, но както и да е. Цената за 1 човек - 50 лева, за 2-ма също 50. Повярвайте ми нещо уникално е. Ако някой иска да се запише да пише или тук или да ми пише на ЛС.
frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Re: Курс MEGA YES!+

Мнение от frvx »

:arrow:
frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Re: Курс MEGA YES!+

Мнение от frvx »

:)
frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Re: Курс MEGA YES!+

Мнение от frvx »

:idea:
frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Re: Курс MEGA YES!+

Мнение от frvx »

Ще има курс от Четвъртък(23 март) до Понеделник (28 март). Таксата е същата 25 лева. Курсът ще бъде воден от индиец и ще е нещо уникално. Аз ще повтарям курса както и доста други които са го изкарали. Залата където се провежда е под БКП улица Илинден над хотел Орфей. Часовете са следните: в делнични дни - 18:30 до 20:30, Събота и Неделя - 10:00 до 15:00. Ако някой има интерес да звъни на 0898503779, да ми пише ЛС или в темата.
Публикувай отговор