Слави се излекува на аванта в Стара Загора!

Извършавте разни услуги в Стара Загора ? Тука е мястото да пуснете обява за това. Имате "майстори" и са банда некадърници, тука е мястото да разкажете за вашите премеждия за да могат и останалите потребители да се пазят от тях.
Правила на форума
Форума е само за областа на УСЛУГИТЕ. Всички теми да се пишат на кирилица и да са добре оформени, без олигофренски изпълнения и писане само с главни букви. Подобни теми ще бъдът изтриване без предупреждение.
Публикувай отговор
Аватар
BazilVenceslas
Потребител
Потребител
Мнения: 150
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 13:19 pm
skype: bravo191
Местоположение: Стара Загора

Слави се излекува на аванта в Стара Загора!

Мнение от BazilVenceslas »

Малко стари клюки:


Слави Трифонов се лекувал напълно на аванта по време на престоя си в старозагорската болница. Шоуменът постъпи там в сряда, след като си счупи лява тазобедрена шийка. Инцидентът станал в хотелската стая на Слави, след края на концерта в Стара Загора.Дългият настоявал да си плати за операцията и престоя, но от болницата категорично отказали да приемат парите му. Не било изключено той все пак да направи превод по банков път, но докторите предупредили, че ако това стане, ще върнат сумата.
Няколко бодигарда охранявали шоумена, докато той напускал на патерици клиниката. Впоследствие бил придружен от ескорт от две коли, като едната се движела пред, а другата – след джипа му.

Интересно е дали докторите в Стара Загора биха направили подобен компромис със заплащането и с някой обикновен българин?!
skype: bravo191
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Слави се излекува на аванта в Стара Загора!

Мнение от Bul-Dog »

Вижте ни само измисления "елит", правете си извода що за държава сме!
Тва нищожество, тоя гурел Станислава Трифоневски- орева цялата страна с гадната си чалга, парадира с връзките си с мутри, преди всеки избори кани агента Гоце в "шоуто" си и му прави публична анална хигиена с език. Тая гад беше толкова години насаждан в главите на подрастващите, че сега го гледат като институция едва ли не, та същия урод се жалва сега в мазните си песни, "че нямало такава държава"-еми няма глупако, няма щото вий направихте всичко възможно да я унищожите!

Извинявам се за малко по-острия тон, но много ми е накипяло срещу тоя "прима Патриот"!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
gild
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: Пет Ное 14, 2008 10:42 am

Re: Слави се излекува на аванта в Стара Загора!

Мнение от gild »

Не си е счупил кракът, а са му го счупили :lol: Закачал жената на един местен и той извикал едни хора от стара загора да го посъветват, няма да им споменавам да ме посъветват и мен :lol:
Аватар
mmmnee
Потребител
Потребител
Мнения: 84
Регистриран на: Съб Апр 17, 2010 12:11 pm

Re: Слави се излекува на аванта в Стара Загора!

Мнение от mmmnee »

И какво лошо има в това че не са му взели пари...Какво е виновен слави че да го убиждате.
Аватар
BazilVenceslas
Потребител
Потребител
Мнения: 150
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 13:19 pm
skype: bravo191
Местоположение: Стара Загора

Re: Слави се излекува на аванта в Стара Загора!

Мнение от BazilVenceslas »

mmmnee написа:И какво лошо има в това че не са му взели пари...Какво е виновен слави че да го убиждате.

А ся, почвайте неграмотните - а не мене. Няма кво да си чешем езиците.
Вече си чета коментарите, няма как... :lol:
skype: bravo191
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Слави се излекува на аванта в Стара Загора!

Мнение от nasenceto »

До колкото аз съм запознат, Слави си лекува крака в "Иван Рилски", която е частна болница (собственост на Дечо Колев), а не в държавната, така че ако иска да плаща, нали не е от нашия джоб...
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Слави се излекува на аванта в Стара Загора!

Мнение от Bul-Dog »

Насе, а Дечо Колев отде взе пари да построи болницата? Да не е сял марули на Луната? :roll:

Колкото продавача на мартеници е шоумен, толкова и тоя "строител" на капитализЪма е почтен бизнесмен. Всичко почва от: "дай ми един от ония партийни куфари..." Продавача на мартенички и иначе забавен разказвач на вицове, се НАЗНАЧАВА за шоумен на Републиката, свирачът на дудук пък Бареков ли е, Бараков ли беше, той пък ще новинарят-Партията майка покрива всички части на управление, медии, бизнес и прочее..

А, Насе, тука няма никаква конспирация, братче. Животът ни е поп-фолк!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
BazilVenceslas
Потребител
Потребител
Мнения: 150
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 13:19 pm
skype: bravo191
Местоположение: Стара Загора

Re: Слави се излекува на аванта в Стара Загора!

Мнение от BazilVenceslas »

Въпроса е, че след 1985г. Партията-нананайка почна да готви сегашните си кадри и след 89-та раздаде червени куфарчета на техни си хора. На другите, на ниското, раздаде заводите за скрап, на един брадат бипец, даде ТКЗС-тата, Костовчета седераст от всичко зе - куфари, заводи, земи и тн. В Полша, Чехия и Унгария, такива мизерии не станаха. Там пак има много обрано, но с някаква мярка. А, не тука разграден двор. Руснаците и бившите им там, са като нас...
А, после някой да ме убеди, че преврата не е направен планомерно!
skype: bravo191
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Слави се излекува на аванта в Стара Загора!

Мнение от Bul-Dog »

Базил, преврат нямаше, разбери го. Имаше мимикрия!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
BazilVenceslas
Потребител
Потребител
Мнения: 150
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 13:19 pm
skype: bravo191
Местоположение: Стара Загора

Re: Слави се излекува на аванта в Стара Загора!

Мнение от BazilVenceslas »

Е да де, преврат е официалното название. Аз щом съм написал горният пост, остава да не съм го разбрал.
skype: bravo191
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Слави се излекува на аванта в Стара Загора!

Мнение от nasenceto »

Не че не съм съглсен с вас, ама пак се oтплеснахте от темата. A Слави си го харесвам, въпреки че през последните години го избива на хейтър малко.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
Публикувай отговор