Кемтрейлс

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
Vesenceto
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 586
Регистриран на: Сря Окт 12, 2005 21:20 pm
Обратна връзка:

Кемтрейлс

Мнение от Vesenceto »

Не е много фън темата, но не знаех в кой раздел да я пусна и затова реших да е тук.....

Кемтрейлс са химически следи оставяни в небесното пространство от военни самолети разпръскващи над нищо неподозиращото население вредни химикали - Етилен дибромид, Алуминий, Бариев оксид ... В България започват да ни посипват с химикали малко след влизането на страната ни в НАТО ... разпространяват зарази и епидемии, понижава се имунната система и енергийният баланс на човека. Оказват влияние върху психиката.....

Щатското военно наименование- Chemtrails на български Кемтрейлс, което се появява в края на миналия век във военните документации на САЩ и описва пръскане на химически и биологически съединения върху неподозиращото общество, в даден щат с експериментална цел. Chemtrails в превод означава Химически самолетни следи.
Подобни опити са се извършвали още 50—60г. на миналият век като първите опити, за които и правителството им твърди, са били в сверата на биологичните оръжия – пръскане от самолет, вируси, кораб в океана пълен с експериментални маймуни, след заразяването им, бозайниците биват изследвани до тяхната последвала смърт. Също така са на лице пръсканията с химикали във Виетнам от страна на САЩ с цел предизвикване на обилни валежи, които да наводнят пътищата и да секнат доставките за северновиетнамската армия.

Chemtrails – се появяват данни за пръскане над небето на България в края на 2005г. началото на 2006г. малко след влизането на страната ни в НАТО и биват изпълнявани регулярно с неизвестна цел. Съдържанието на химическите елементи е Етилен дибромид, Алуминий и Бариев оксид.


Ето тук има и снимки на кемтрейлс - http://chemtrail.hit.bg/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Кемтрейлс

Мнение от admin »

Не знаех честно казано, че се пръска с такова нещо.
"There is no 'patch' for stupidity."
3AgHuK
Потребител
Потребител
Мнения: 297
Регистриран на: Сря Дек 08, 2010 11:42 am
Местоположение: Стара Газора Beach/Габрово

Re: Кемтрейлс

Мнение от 3AgHuK »

Това и аз не го знаех,въпреки че се интересувам от подобни публикации.Войната ражда какви ли не изобретения,за да може едните да са крачка пред противника.В по-голямата част тези нововъведения се прилагат и в цивилня живот,когато загубят своята секретност.А това,че някои от тях вредят на здравето разбира се винаги се пази в тайна и се тръби за противното.Наистина ни тровят по всякакъв възможен начин и можи би като се замисля е по-добре дори да не знаем за това.
Изображение
root
Потребител
Потребител
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Фев 15, 2009 19:10 pm

Re: Кемтрейлс

Мнение от root »

С риск да не ви се харесам, за мен това са идиотски твърдения. Поредната конспиративна теория.
Един пътнически самолет при единичен полет изгаря до 200-300 тона керосин. Самолетите са ужасен замърсител на въздуха и техните отработени газове трябва да ни плашат. Но че някой разпръсква канцерогенни и радиоактивни вещества, това е повече отколкото мога (днес) да приема.
Ако се предоставят конкретни доказателства, ок. Но само с махленски оплювки, не ме печелите за каузата chemtrails.

Peace.
Life is Short. Have an Affair.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Кемтрейлс

Мнение от realprofesora »

Maмицата им гадна , вчера като си пиех бирата отвън и ми падна нещо вътре .Като отпих и миришеше на керосин.Но си я изпих какво да правя.После се оригах на петролни продукти.Сега съм решил твърдо , като пия бира под открито небе, да си захлупвам чашата с някаква пържола :lol: , така няма да ми влиза нищо в чашата. :cheers:
Popopopopo
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Кемтрейлс

Мнение от nasenceto »

root написа:С риск да не ви се харесам, за мен това са идиотски твърдения. Поредната конспиративна теория.
Един пътнически самолет при единичен полет изгаря до 200-300 тона керосин. Самолетите са ужасен замърсител на въздуха и техните отработени газове трябва да ни плашат. Но че някой разпръсква канцерогенни и радиоактивни вещества, това е повече отколкото мога (днес) да приема.
Ако се предоставят конкретни доказателства, ок. Но само с махленски оплювки, не ме печелите за каузата chemtrails.

Peace.
И моите мисли малко натам клонят.
Отдавна знам за тая конспиративна теория, ама не виждам каква ще да е ползата на тоя който би ги ползвал. Били също и част от HAARP.
Нещо куца логиката на цялата теория.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Кемтрейлс

Мнение от sawo »

Може и да има нещо вярно, но най-вероятно истината е съвсем друга. Връзката с HAARP изглежда по-скоро догадка, отколкото логично заключение.
Аватар
Vesenceto
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 586
Регистриран на: Сря Окт 12, 2005 21:20 pm
Обратна връзка:

Re: Кемтрейлс

Мнение от Vesenceto »

Ъп-вам темата, тъй като вече е преместена в Окултизъм и се надявам тук да има по - голям интерес към Кемтрейлс.

По този повод - днес небето над Стара Загора беше "описано" от такива следи...
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Кемтрейлс

Мнение от realprofesora »

Vesenceto написа:Ъп-вам темата, тъй като вече е преместена в Окултизъм и се надявам тук да има по - голям интерес към Кемтрейлс.

По този повод - днес небето над Стара Загора беше "описано" от такива следи...
Koлкото и окултно да ви се струва , но днес отново бях посипан тези гадни частици и точно в момент когато си бях налял една студена Ариана.Да , знам, ще попитате "Е как разбра ве копеле , че са те посипали".Ами както си сипах биричка и реших да отпия и изведнъж бирата ми се запени яко.Викам си -Е ся си ба мамата. И яко се наведох да си я отпия.
А на един човек на съседната маса водката му стана зелена.Започна да се кара със сервитьорката ,че му е дала мента вместо водка.Накрая извикаха някакъв алкохолик да каже мента ли е или водка и той я помириса , извини се ,че само по мирис не може да познае понеже бил настинал и имал хрема ...и я изпи на екс.Каза:Това е чиста водка с привкус на мента.И като се почна пак една припирня между клиент и сервитьорка...Ужас. Е чак сега си ги обяснявам тези кръчмарски аномалии които се случиха днес и засегнаха лично и мойта персона.Та като заключение искам да кажа :Мамицата им Американска да се спират с тези пулверизации щото ще си пия бирата от шишето вече.А и да не забравя да напсувам яко този който реши да спре "Златния орфей" и "Мелодия на годината" :spank: :spank:
Popopopopo
paco
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 23:22 pm
skype: paco_picha
Обратна връзка:

Re: Кемтрейлс

Мнение от paco »

параноя :lol: :cry:
vukata
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 11:56 am

Re: Кемтрейлс

Мнение от vukata »

Ква параноя бе, слепци? Не виждате ли, че ни тровят всеки ден? Искат световното население да падне под 1 милиард.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Кемтрейлс

Мнение от nasenceto »

Ела да ни отвориш очите. Няма такава сила на света, която да обедини усилията, камоли да изгради организация, способна да уоравлява целия свят или поне по голямата част от него. Човешката природа е такава, че прото няма как да се случи такава конспиративна теория. Пък и не само тази, а и всички други отнасящи се за управлението на света от малка група хора. Човешкия индивид е изключителни агресивно настроен към отнемането на лична свобода и реагира доста бурно на всеки такъв опит. Просто хората сме такива по природа.
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Кемтрейлс

Мнение от Princo »

Тва са пълни глупости ... :cheers:
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1264
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Кемтрейлс

Мнение от emzo »

Princo написа:Тва са пълни глупости ... :cheers:
Показах темата на общ приятел и той така реагира.

Малка част от разговора:
ако приемат, че колите, които зимата в студа пушат бяло, значи и колите правят chemtrails
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Re: Кемтрейлс

Мнение от lutar »

...... не са съвсем глупости тъй като нормалните самолетни следи от керосин остават следа която до 5 минути изчезва (казвам го от опит в казармата), а следа която стои по цял ден и се разширява е именно описаната в статията. Има достатъчно документални филми по въпроса и експертизи и ако на някои не му се вярва да вземе да проучи преди да вземе категорична позиция за себе си. Химическите пръскания съдържат тежки метали който се натрупват многократно в организма и не могат да се изхвърлят от него. Най честите заболявания от тези метали предизвикват сърдечни метални проблеми и т.н.
СПРЕТЕ ДА НИ ТРОВИТЕ. УБИЙЦИ.
Публикувай отговор