Конфигурация

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Публикувай отговор
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Конфигурация

Мнение от ^Sloopy^^ »

Абе можете ли да ударите едно рамо и да ми предложите някаква добра конфигурация предимно за игрици за около 800-900 лева :?

P.S: Ако трябва и монитор да влезне в сметките ще повлияе ли много?
Аватар
theshadowmen
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 23:11 pm
skype: kikovv1
Обратна връзка:

Re: Конфигурация

Мнение от theshadowmen »

Ако в сметката се вкара и монитор,то компа едва ли ще е добро решение за гейминг...без монитор може да се сглоби нещо сносно,среден клас,което най-вероятно ще е AMD платформа.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Конфигурация

Мнение от sawo »

За около 500-600 има доста прилично решение със intel x48 чипсет дъно, 560w марково захранване, стабилна кутия и охладител за процесора от рода на thermalright ultra120-a, процесор видео карта и рам памети по избор. Ако имаш интерес драсни лс, понеже не искам да правя реклама ;)
NGoHT
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Дек 14, 2010 16:11 pm

Re: Конфигурация

Мнение от NGoHT »

Ако може да ми напишите някаква прилична конфигурация за 500лв.може и малко отгоре,да е само компютър!
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Конфигурация

Мнение от realprofesora »

NGoHT написа:Ако може да ми напишите някаква прилична конфигурация за 500лв.може и малко отгоре,да е само компютър!
Oт 900 на 500лв ....ти май не ти стигат парите.Един монитор 19ка е 220лв.Напрай си поне една конфигурация за 700лв и си ок.
За 500лв само ше разлайваш кучетата.По-добре си земи нещо за 350 400лв. на старо със същите параметри.
Popopopopo
Аватар
AquiLA^
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 559
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 0:48 am
skype: aqu1la
Местоположение: Стара Загора

Re: Конфигурация

Мнение от AquiLA^ »

Професоре не знам дали забеляза, но това май е друг човек. Така че той си стартира с 500, а не пада от 900.
Аватар
IBMPoweRPC
Потребител
Потребител
Мнения: 81
Регистриран на: Пет Юли 25, 2008 11:45 am

Re: Конфигурация

Мнение от IBMPoweRPC »

^Sloopy^^ написа:Абе можете ли да ударите едно рамо и да ми предложите някаква добра конфигурация предимно за игрици за около 800-900 лева :?

P.S: Ако трябва и монитор да влезне в сметките ще повлияе ли много?
Като цяло за 800-900 лева без монитор можеш да си вземеш нещо с ДДР3 и новите сокети на АМД или Интел

ако си решил да отделиш около 700 и 200 за монитор се ориентираи към DDR2 i Socket 775 с някое core 2 duo .. не е зле да споменеш дали ще ти трябва и кутия/захранване/хард диск или ще ползваш старите си :)

Поздрави и се надявам да съм бил полезен :)
Аватар
ivkoni
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Дек 06, 2010 12:56 pm

Re: Конфигурация

Мнение от ivkoni »

Здравейте. Ще използвам темата, защото няма смисъл да отварям нова.
Ще може ли да ми кажете конфигурация за около 800 лева (с включен в цената и монитор), основно ще се ползва за игри (но не от най-тежките). Горе-долу искам към 4GB RAM, C2 Intel, и някоя NVIDIA за предпочитане (или каквото предложите). Благодаря ви предварително.
________
TwitchTV: Wat4that
Публикувай отговор