Създаване на уеб сайт

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Създаване на уеб сайт

Мнение от Nirvana »

Колеги,
търся програма за създаване на уеб сайтове, която да има вградени темплейти в нея! Искам да мога да внедрявам видео клипове, текст, снимки, галерии и т.н. само от менюто на програмата. Ползвам такава в момента, уж даже регистрирана, но прави бъгове от време на време...иначе е бомба!

Благодаря предварително!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Създаване на уеб сайт

Мнение от fantamaniaka »

Web page maker
Macromedia Dreamwaver
Microsoft office -> front page

друга алтернатива са говоти cms дистрибуции.
Просто инсталираш и добавяш плугини за всичко което ти е нужно.
(mambo , e107 ..)
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Създаване на уеб сайт

Мнение от Nirvana »

fantamaniaka написа:Web page maker
Macromedia Dreamwaver
Microsoft office -> front page
Благодаря ти много fantamaniaka, но тези нямат вградени темплейти. Просто искам само да заместя информацията в темплейта... няма да става някакъв сериозен сайт, а само информативен.

Програмата, от която съм доволен, но за съжаление прави бъгове се казва LMSOFT Web Creator Pro 5. Нещо подобно ми трябва.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Създаване на уеб сайт

Мнение от fantamaniaka »

Web page maker няма вградени темпеити ли?
http://freefunfiles.com/software/screen ... -31657.png" onclick="window.open(this.href);return false;
не казвам че са хубави... но много лесно се работи с нея :)
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Създаване на уеб сайт

Мнение от Nirvana »

fantamaniaka написа:Web page maker няма вградени темпеити ли?
http://freefunfiles.com/software/screen ... -31657.png" onclick="window.open(this.href);return false;
не казвам че са хубави... но много лесно се работи с нея :)
Ами става дума за едно ниво по-високо от тези темплейти.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
dogo
Потребител
Потребител
Мнения: 142
Регистриран на: Вто Ное 27, 2007 18:03 pm
skype: dogo_stz

Re: Създаване на уеб сайт

Мнение от dogo »

Artisteer е добър вариянт, може да си направиш темплейт по-твой вкус и да го експортнеш в html + готов теплейт за популярни cms(Wordpress, Joomla и т.н).
Преинсталация на Windows и установяване на дефекти на PC по домовете- 15лв в рамките на града
Смяна на софтуер на всички видове мобилни телефони, PDA и смартфони.
Контакт на ЛС, скайп dogo_stz или 0883 56 55 34, Даниел

http://www.avtozvuk-bg.com/
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Създаване на уеб сайт

Мнение от Nirvana »

dogo написа:Artisteer е добър вариянт, може да си направиш темплейт по-твой вкус и да го експортнеш в html + готов теплейт за популярни cms(Wordpress, Joomla и т.н).
Евалата dogo, много добра :) Мерси !!!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Създаване на уеб сайт

Мнение от Nirvana »

dogo написа:Artisteer е добър вариянт, може да си направиш темплейт по-твой вкус и да го експортнеш в html + готов теплейт за популярни cms(Wordpress, Joomla и т.н).
Значи, наистина сайтовете през тази програма стават много яки и е много бързо да ги направиш, но проблемът е, че после като се опитам да ги докоригирам ми блокират xhtml файловете в Dreamweaver. До колкото знам Dream ги поддържа и не знам защо и той бъгна! Някой може ли да каже добър едитор за xhtml?
А, и другото, което е проблем при Artiseer - като напиша всичко на кирилица и после всичко е на йероглифи.... Лудница!

Помагайте! 8O
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
dogo
Потребител
Потребител
Мнения: 142
Регистриран на: Вто Ное 27, 2007 18:03 pm
skype: dogo_stz

Re: Създаване на уеб сайт

Мнение от dogo »

това е енкодинга, трябва да е на utf-8, като остане малко свободно време ще погледна от къде се оправя в програмата.

Бтв, може да го сетнеш ръчно в html-a, <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"> , шорт е <meta charset="UTF-8" />
Преинсталация на Windows и установяване на дефекти на PC по домовете- 15лв в рамките на града
Смяна на софтуер на всички видове мобилни телефони, PDA и смартфони.
Контакт на ЛС, скайп dogo_stz или 0883 56 55 34, Даниел

http://www.avtozvuk-bg.com/
monik
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Мар 18, 2016 15:01 pm

Re: Създаване на уеб сайт

Мнение от monik »

Аз като начинаещ предпочитам Wordpress системата за правене на уеб сайт.

Ето едно подробно ръководство за инсталация: http://vypros.com/kaksepravisait/
bgrgroup
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юни 26, 2018 17:15 pm

Re: Създаване на уеб сайт

Мнение от bgrgroup »

Nirvana написа: Пет Авг 05, 2011 15:57 pm
dogo написа:Artisteer е добър вариянт, може да си направиш темплейт по-твой вкус и да го експортнеш в html + готов теплейт за популярни cms(Wordpress, Joomla и т.н).
Значи, наистина сайтовете през тази програма стават много яки и е много бързо да ги направиш, но проблемът е, че после като се опитам да ги докоригирам ми блокират xhtml файловете в Dreamweaver. До колкото знам Dream ги поддържа и не знам защо и той бъгна! Някой може ли да каже добър едитор за xhtml?
А, и другото, което е проблем при Artiseer - като напиша всичко на кирилица и после всичко е на йероглифи.... Лудница!

Помагайте! 8O
Това го използвах поне преди 10 години. Още ли се ползва? Бях му забравил името даже :)

Щом използваш такива програми едва ли ще ти помогне, но защо не опиташ да потърсиш - One Page HTML темплейти и да си ги редактираш с Dreamweaver примерно.

Първо са много по-съвременни и със сигурност е 100 пъти по-лесно да се редактират от колкото сайт на Artisteer.
Проектиране и изграждане на системи за отопление, климатизация и вентилация
eleena
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 9:37 am

Re: Създаване на уеб сайт

Мнение от eleena »

Ти не гледаш ли от кога е този пост- преди 7 г.? :closed:
Mihaela_Sys
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Фев 02, 2019 23:33 pm

Re: Създаване на уеб сайт

Мнение от Mihaela_Sys »

Популярното едноклетъчно растение - спирулина - вече и у нас на добри цени от Виж още тук. Био продуктът, произведен в Германия от Ханою, носи редица ценни вещества, като важни витамини и протеини, подпомагащи съпротивителните сили на организма, както и редица системи в него. Много важна при небалансирано хранене, био спирулина, се предлага без добавки и консерванти.
Последно промяна от Mihaela_Sys на Вто Май 14, 2019 11:14 am, променено общо 1 път.
rumi_radeva77
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Фев 24, 2019 18:09 pm

Re: Създаване на уеб сайт

Мнение от rumi_radeva77 »

Препоръчвам Joomla. :dancing:
ivaila88
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Мар 24, 2019 22:01 pm

Re: Създаване на уеб сайт

Мнение от ivaila88 »

В службата всички говорят за скок с бънджи, само аз не бях скачал. След като загубих един бас, трябваше да опитам, няма как. Изобщо не съжалявам, супер е, пробвайте и вие!
Последно промяна от ivaila88 на Вто Дек 10, 2019 16:38 pm, променено общо 1 път.
Публикувай отговор