Garmin и iGО едновременно

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Garmin и iGО едновременно

Мнение от Nirvana »

Колеги,
може ли да ми кажете възможно ли е да имам и двете системи качени на навигацията? Искам да ползвам някой приложения на Гармин, които не са активни при iGO-то.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Garmin и iGО едновременно

Мнение от niggaz_nature »

каква ти е навигацията ?
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Garmin и iGО едновременно

Мнение от nasenceto »

В 99% от случаите може (стига да не си с Андроид). Кажви каква е операционната система на навито.
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Garmin и iGО едновременно

Мнение от bsbs »

nasenceto написа:В 99% от случаите може (стига да не си с Андроид). Кажви каква е операционната система на навито.
Не виждам проблема да си и с андроид.
Иначе на навито ми с WM 6.5 имаше качени IGO8.1,IGO2,tom-tom,garmin,Sygic и NDrive и всичко си работеше на 100%
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Garmin и iGО едновременно

Мнение от nasenceto »

До сега не съм чул за Garmin за Андроид. Ако ми покажеш как може да стане, имаш една каса бира от мен.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Garmin и iGО едновременно

Мнение от realprofesora »

nasenceto написа:До сега не съм чул за Garmin за Андроид. Ако ми покажеш как може да стане, имаш една каса бира от мен.
niggaz_nature е човека, ще ти инсталне без проблем.На него дай касата... и гледай да е Загорка.
Popopopopo
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Garmin и iGО едновременно

Мнение от bsbs »

nasenceto написа:До сега не съм чул за Garmin за Андроид. Ако ми покажеш как може да стане, имаш една каса бира от мен.
За андроид ли не си чувал......аааа Garmin за андроид не си чувал :lol: Аммммммммм...погледни http://www.youtube.com/watch?v=WrYuUohz9mQ ........и по- полека с обещанията.
P.P. Ето и самия гармин apk. ....след час ще е out :wink:
Последно промяна от bsbs на Вто Май 01, 2012 21:36 pm, променено общо 1 път.
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Garmin и iGО едновременно

Мнение от didka »

То оставаше и да няма гармин за андроид.
Не знам обаче за айфон специално е много постна картата на БГ.
На 53% е.Ако и за андроид е така не ти тряя да се захващаш.
:cheers:
Dog drags - no tracks...
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Garmin и iGО едновременно

Мнение от nasenceto »

Тва е Андроид, ама не като другите :lol: Няма портнат (по читав начин) Гармин за нормален Андроид. Ако някой ми намери линк с .apk, тогава ще повярвам!

Потърсих в Google Play и кво да видя: https://play.google.com/store/apps/deta ... obn.client
ама малката по подробност е "Garmin® Navigator turns your Telstra® Android device into a Garmin® GPS device". Даже си го качих, ама говедото иска Telstra NextG network и ме кара да спра WiFi-то.

После погледнах и тук: http://www8.garmin.com/apps/ ...
Kaсата с бира си остава мираж за мераклиите... :lol:

Относно картата.... пак ме карате да се смея. Ползвам Garmin от години, като много пъти съм пробвал паралелно със iGo да открия разликите. IGo не може да стъпи на малкия пръст на на Garmina, oсобено извън пътя. Да не говоря, че и вградения Carminat (мисля че е на ТоmTom) в колата ми е по-подробен от iGo.
Пичове, двамата все много компетентни се имате, ама пак греда бе :lol: :wink:
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Garmin и iGО едновременно

Мнение от realprofesora »

Ползвам Sigic на тела си (Simbian) и съм много доволен .Можеш да търсиш и на латиница и на кирилица , карти имам на целия свят-фрий.Бе направо лети работата.
Popopopopo
Аватар
niks
Потребител
Потребител
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 18:38 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Garmin и iGО едновременно

Мнение от niks »

Читав Garmin на андроид телефон :lol: В xda форума се пробваха да портват Garmin, но по иск на Garmin темите бяха заличени :)
Съмняваме някога да го пуснат даже :) Ползвам си IGO, не е дъ бест, но когато се наложи върши работа :)
По темата нищо не пречи няколко навигации, зависи какво е у-стройството естествено :)
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Garmin и iGО едновременно

Мнение от sawo »

Хубаво е да се чете, ама не 5 минути преди да се пусне заядлив коментар във форум :)
Garmin си имат собствени телефони съвместно c Asus които са на андроид, но само толкова. Не може никакво apk да се портва - GPS навигацията не е само едно приложение инсталирано на телефона :) Тя е част от самия андроид и портването не само, че е много трудно, ами е и незаконно. Накратко Garmin на Android няма как да си инсталирате. Има приложения които ползват външен Garmin GPS през телефона, но само толкова.

Аз ползвам iGO по принуда, но където съм му казал, ме е карал, включително и до конкретни GPS координати без проблем или поне докъдето има път до тях. Не само, че стъпва на малкия пръст на Garmin, ами даже го настъпва по крака :mrgreen: А като стане въпрос за offroad, там има OruxMaps който мачка гармини, ейго-та и каквито се сетите рутиращи навигации.

По темата ако навигацията е с WinCE например, не би трябвало да има никакъв проблем :)
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Garmin и iGО едновременно

Мнение от Nirvana »

Като сложим настрана заядливите коментари... пак не ми стана ясно може или не може!

Навигацията ми няма бранд, има качено iGO amigo мисля. Питането ми беше дали едновременно може да има iGo и Гармин на WinCE 6 ?
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Garmin и iGО едновременно

Мнение от nasenceto »

E щом вече споделяш, че си с WinCE 6 - МОЖЕ!

Ето и къде да прочетеш за да си качиш:
http://forum.pocketbulgaria.com/viewfor ... 6bc0d5fb75
http://forum.pocketbulgaria.com/viewforum.php?f=53

или

http://www.ipmart-bg.com/index.php

При iGo по принцип е само с copy-paste, докато при Гармина има нужда да генерираш малко файлчета с кодове за картите, както и да си инсталираш език и POI. Не е сложно, така че с малко четене ще се справиш. За информация - последната карта за Garmin e версия 5,70. Дори и да я потърсиш в гугъл като "OFRM 5.70", пак се появява откъде да я дръпнеш.
Публикувай отговор