500 „зелени“ доброволци на „Загорка“ почистиха парк

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
ronaldo7
Потребител
Потребител
Мнения: 232
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 9:09 am

500 „зелени“ доброволци на „Загорка“ почистиха парк

Мнение от ronaldo7 »

500 „зелени“ доброволци на „Загорка“ почистиха парка около едноименното езеро.
http://stzagora.net/2012/09/28/500-%D0% ... %B8%D1%81/
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: 500 „зелени“ доброволци на „Загорка“ почистиха парк

Мнение от didka »

Голямо чудо станало... :lol:
Всъщност кой е собственик на комплекса сега?
Dog drags - no tracks...
Аватар
ronaldo7
Потребител
Потребител
Мнения: 232
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 9:09 am

Re: 500 „зелени“ доброволци на „Загорка“ почистиха парк

Мнение от ronaldo7 »

didka написа:Голямо чудо станало... :lol:
Всъщност кой е собственик на комплекса сега?
Хотела е собственост на Дечо Колев.
Аватар
klox
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 19:26 pm
skype: klox_bg
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: 500 „зелени“ доброволци на „Загорка“ почистиха парк

Мнение от klox »

ronaldo7 написа:
didka написа:Голямо чудо станало... :lol:
Всъщност кой е собственик на комплекса сега?
Хотела е собственост на Дечо Колев.
А защо той иска 7лв. за да ловиш риба?
Водно и лазерно рязане, Сито и дигитален печат - www.patchov.com
Изображение
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: 500 „зелени“ доброволци на „Загорка“ почистиха парк

Мнение от realprofesora »

didka написа:Голямо чудо станало... :lol:
Всъщност кой е собственик на комплекса сега?
Мисля ,че тези хора са излезнали да положат труда си за благото на всички които посещават парка и трябва да отдадем нужното уважение към примера им.
Това ,че го прави точно Загорка нищо не значи, просто компанията е холандска, възпитанието вътре във фабриката е съвсем на друго ниво и има съвсем друго мислене за природната среда и ценностите които ние не можем да оценим.
Загорка няма нищо общо с комплекса , напротив, както сте забелязали дори името си не дава за хотелския комплекс.
@didka Брато ,малко по -позитивно се настрой към добрите идеи, излез от черупката на егото и самопризнаването.Освен теб и семейството ти съществуват и други неща които могат да бъдат облагородени. Недей да търсиш винаги комерсиалното в дадена кауза.
На всички останали с позитивно мислене пожелавам още доста слънчеви дни(утре мисля да запаля за 2-3 дена към морето) използвайте ги за да се насладите на любимите си хора , съчетайте полезното с приятното, излезте и се поразходете в парк Загорка , а ако сте любител и на бирата-изпийте една от любимата си марка...разбира се добре охладена. :cheers:
Наздраве!
Popopopopo
chamalin
Потребител
Потребител
Мнения: 122
Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 12:20 pm

Re: 500 „зелени“ доброволци на „Загорка“ почистиха парк

Мнение от chamalin »

Както вече казах, идеята е добра, дори много, самия аз живея близо до този парк, но няма да крия, че не ми харесва това да се върши от една чужда фирма, чиято цел е да набляга най-вече на собствения си пиар. Това е, и трябва да си остане дейност на общината, "Загорка" е добре дошла като спонсор и участник, но само толкова, така мисля аз!
Аватар
mupk0
Потребител
Потребител
Мнения: 430
Регистриран на: Вто Дек 11, 2007 12:31 pm

Re: 500 „зелени“ доброволци на „Загорка“ почистиха парк

Мнение от mupk0 »

Вчера минах от там...яката изчистено.Храсталаците ги няма и на завоя до бариерата направо не е "Загорка".
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: 500 „зелени“ доброволци на „Загорка“ почистиха парк

Мнение от nasenceto »

chamalin написа:Както вече казах, идеята е добра, дори много, самия аз живея близо до този парк, но няма да крия, че не ми харесва това да се върши от една чужда фирма, чиято цел е да набляга най-вече на собствения си пиар. Това е, и трябва да си остане дейност на общината, "Загорка" е добре дошла като спонсор и участник, но само толкова, така мисля аз!
Ма много си прост мойто момче. В нормалните държави не е нужно да се правят такива акции, щото манталитета е друг и хората пазят все едно е тяхно. Тук редовно има тиквеници като теб, които хвърлят я фасче, я хартиика, я торбичка веднага след като е облизано. И в изчистения парк ще стане пак същото, благодарение на простаци като теб. За тва се правят тея акции, да не се остава с впечатлението, че общината ни е длъжна да ни чисти, шета и едва ли не дупетата да бърше. С такава кампания се създава съпричастност на населението към идеята, щото ако видиш утре твоите приятели (пардон, точно ти такива нямаш) да чистят, следващия път ще се замислиш, абе аджеба - тоя фас на земята ли да го хвърля или в коша наблизо....
Публикувай отговор