Гаден проблем с Language bar и CH KO JP

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Гаден проблем с Language bar и CH KO JP

Мнение от System_error »

Имам изключително дразнещ проблем. Внезапно при BG и EN се появяват и индикации за китайски, японски и корейски езици. Като отворя Language bar-a, самите езици ги няма. Стоят си само английска и българска подредба на клaвиатурата, така че няма и как да се махнат. Цъкам обаче по няколко пъти докато мина през всички и стигна пак до BG. На всички излиза латиницa, в интерес на истината. След рестарт всичко се оправя, но след някое време ги виждам, че пак са се показали. Имам чуство, че се появяват след подкарване на някое приложениe. Освен Solidworks и Autocad, друго не бачка, но от скоро пак си припомням старата контричка в сървърите на маниата и имам чуство, че точно след това става бъга. Някой има ли представа как да се сборя? Не намерих адекватно решение чрез Гугъл. Появяват се доста такива оплаквания, но съпорта на уиндоус сякаш е съставен от пакистански петоклсници и всички дават линк за това как се слагат и махат езици, въпреки че питащите изрично уточняват, че езиците не излизат като активирани в language bar...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Гаден проблем с Language bar и CH KO JP

Мнение от sawo »

тук чете ли? В коментарите също има дадени решения...
Друг вариант е това - http://answers.microsoft.com/en-us/wind ... f2b55a6c3c
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Гаден проблем с Language bar и CH KO JP

Мнение от System_error »

И двете съм ги чел и не помагат.
Публикувай отговор