Няколко въпроса за СОНИ ЕРИКСОН ЕЛМ

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
mITky
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 723
Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 1:25 am
skype: addictedtoy0u
Местоположение: Стара Загора / ЖК. Казански
Обратна връзка:

Няколко въпроса за СОНИ ЕРИКСОН ЕЛМ

Мнение от mITky »

Здравейте . Искам да помоля за помощ. Става въпрос за телефон Sony Ericcson ELM . Изтеглих си скайп за телефона ,който съм ползвал преди , но сега не иска да се свърже със сървара .. изписва ми "failed connect to skype server" как да реша този проблем .
Другият ми проблем е свързан приложението ТРАКЕР ( то е за изчисляане на дистанции ,които са изминати с телефона - например като отида да бягам на стадиона да ми покаже колко бягам ) цаката е ,че трябва да се свърже със сателит , тоест да намери сателит , но не успява да го направи . ? ИДЕИ ?

И последно искам да питам възможно ли е да кача whatsapp на телефона под вида на .jar ?
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Няколко въпроса за СОНИ ЕРИКСОН ЕЛМ

Мнение от System_error »

Ако тва чудо е с андроид и то от по-старите, скайпа може да иска първия път да се върже през мобилен нет и чак тогава да разреши да ползваш WiFi net
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Няколко въпроса за СОНИ ЕРИКСОН ЕЛМ

Мнение от realprofesora »

Не е с Андроид тази джига. Имах такъв и скайпа си работеше без проблем. За тракера какво да кажа, при мен сателита се свързваше даже навигация съм ползвал от гугълмапс, но ми изкара от джоба за 50км-17 лв близо(cry, baby cry , cry ,cry) :lol:
Трябва да си на 15години ентусиаст за да се занимаваш с подобно изкопаемо. :cheers:
Popopopopo
Аватар
mITky
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 723
Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 1:25 am
skype: addictedtoy0u
Местоположение: Стара Загора / ЖК. Казански
Обратна връзка:

Re: Няколко въпроса за СОНИ ЕРИКСОН ЕЛМ

Мнение от mITky »

:lol: малко по-голям съм от 15-те . Въпроса е там ,че имам неограничен интернет и го използвам донякъде като компромисен вариант на лаптоп ,но нещо ми прави проблеми.
Публикувай отговор