КАСКО - КЪДЕ?

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
zv3rA
Потребител
Потребител
Мнения: 138
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 0:51 am
skype: zv3rA_
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

КАСКО - КЪДЕ?

Мнение от zv3rA »

Здравейте колеги,
Интересувам се къде е най-добре да си направя пълно автокаско? В момента съм към БУЛИНС, но въобще не съм доволен. Ако може да споделите къде сте правили каско - защо точно там сте избрали?
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: КАСКО - КЪДЕ?

Мнение от nasenceto »

Я сподели, защо не ти харесват БулИнс, че и аз съм при тях. Преди време си огънах прага в един бордюр и нямах никакви проблеми с тях. Казаха ми че ще ми се обадят от сервиз и след 4 дена всичко беше като ново, а застраховката е доста тънка като цена, пък е на голяма застрахователна стойност. Интересно ми е дали се правят на тарикати, че скоро ще подновявам.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: КАСКО - КЪДЕ?

Мнение от sawo »

Ако си мислиш, че БулИнс са зле, почакай да идеш другаде, за да видиш какво значи зле :)
Аватар
dilura
Модератор
Модератор
Мнения: 110
Регистриран на: Нед Дек 14, 2003 23:03 pm
skype: neikovo1

Re: КАСКО - КЪДЕ?

Мнение от dilura »

аз лично 2-ра година съм с в Уника , цената е добра , правил съм 2 щети , без проблем ги приеха , избираш после в кой сервиз - имат списък с такива
Аватар
zv3rA
Потребител
Потребител
Мнения: 138
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 0:51 am
skype: zv3rA_
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: КАСКО - КЪДЕ?

Мнение от zv3rA »

От какво съм недоволен ? Ами имах произшествие на другият ден дойдоха снимаха колата, разглобихме я в сервиз, снимаха я и казаха, че до 10 дни ще ми оценят щетата. Минаха 26 дена, като през ден проверявахме какво става и накрая се обадихме в София и какво се оказва, че дори не са изпратили информация, че има щета и т.н. След големи скандали след още 14 дена успяха да оценят щетата и да изплатят парите и какво стана - в сервиз на познати, със сумати отстъпки ремонта излезе - 450лв., а те ни изплатиха 345лв. Не броим, нервите и т.н.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: КАСКО - КЪДЕ?

Мнение от sawo »

Нещо са ви хлъзнали, ама спокойно и вие ще задобреете :) Направи си каско по експертна оценка - мене като ме удариха отиде вещото им лице в сервиза на мой приятел, който в такива филми го вкара, че цената, която ми платиха беше повече от добра :D
Не си мисли, че другите не са така - никой не е забогатял с даване на пари. Повечето застрахователни брокери имат специален човек, който се занимава с тези от каското, за да не си патиш докато им научиш магариите.
Аватар
zv3rA
Потребител
Потребител
Мнения: 138
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 0:51 am
skype: zv3rA_
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: КАСКО - КЪДЕ?

Мнение от zv3rA »

По експертна оценка е! А "експерта" е един селянин, дето ми обясняваше на мен и на трима от сервиза, че водния радиатор се лепял и нямало проблеми. Той бил майстор толкова радиатори бил лепил, че и сме си нямали на представа. Аз дето не разбирам знам, че радиатора се разширява и свива от нагряване и охлаждане и няма как да се залепи. НЕ искаше нищо да пише. Толкова се ядосвахме с него, че просто няма накъде .. по едно време ми се искаше .. уфф остави, че започнах пак да запалвам. И какво стана накрая даже се вътрихме. Ии 100% няма да остана на булинс ! Дочух, че Alianz били много коректни, навреме изплащали парите и т.н. ?
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: КАСКО - КЪДЕ?

Мнение от nasenceto »

Чувам от познати добри неща и за Generali.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: КАСКО - КЪДЕ?

Мнение от sawo »

zv3rA написа:По експертна оценка е! А "експерта" е един селянин, дето ми обясняваше на мен и на трима от сервиза, че водния радиатор се лепял и нямало проблеми. Той бил майстор толкова радиатори бил лепил, че и сме си нямали на представа. Аз дето не разбирам знам, че радиатора се разширява и свива от нагряване и охлаждане и няма как да се залепи. НЕ искаше нищо да пише. Толкова се ядосвахме с него, че просто няма накъде .. по едно време ми се искаше .. уфф остави, че започнах пак да запалвам. И какво стана накрая даже се вътрихме. Ии 100% няма да остана на булинс ! Дочух, че Alianz били много коректни, навреме изплащали парите и т.н. ?
Защо не го накара да ти го залепи и да ти напише гаранция за ремонта :) А и за такива неща както казах си има лек - аз си направих каското през брокери, които си имат хора, които ги лекуват много добре такива разбирачи :) Два шута в радиатора и айде да видим какво ще лепи :D
Аватар
klox
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 19:26 pm
skype: klox_bg
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: КАСКО - КЪДЕ?

Мнение от klox »

Аз повече от 5 години съм към Алианс (Allianz) и съм си доволен. Проверявал съм в 3 други цената е с около 10-15 лв разлика.
Водно и лазерно рязане, Сито и дигитален печат - www.patchov.com
Изображение
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Re: КАСКО - КЪДЕ?

Мнение от John3V »

ДЗИ - нямам забележка!
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: КАСКО - КЪДЕ?

Мнение от System_error »

ДА "ъп"-на малко стара тема...
Останах отново приятно изненада от БУЛИНС. Камъче ми беше направило звезда на предното стъкло и от днес съм с ново, сменено с оригинално. Пише си Renault и Saint Gobain на него и си е всичко квото трябва, като специалните му отвори, затъмнениея и гелове за сензорите. Отново ме бяха пратили при един от скъпите, но качествени сервиз (М-Консепт). E. тоя път останах малко разочарован от сервиза, щото явно са бързали и имах неща за дозакачане и щракане след тях, ама бая автопарк бяха събрали за ремонтиране.
Публикувай отговор