Препоръчайте програмка за автоматичен бекъп

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
mitkofasa
Потребител
Потребител
Мнения: 97
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 12:18 pm
Местоположение: Стара Загора

Препоръчайте програмка за автоматичен бекъп

Мнение от mitkofasa »

Трябва ми нещо,което да ми прави бекъп автоматично примерно сутрин в 8ч. и вечер към 17 и 30,че нещо немога да си настроя system restora по тоя начин.За уиндоус 7
Viber 0892 926580
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Препоръчайте програмка за автоматичен бекъп

Мнение от System_error »

mitkofasa написа:Трябва ми нещо,което да ми прави бекъп автоматично примерно сутрин в 8ч. и вечер към 17 и 30,че нещо немога да си настроя system restora по тоя начин.За уиндоус 7
Acronis

Иначе :

Код за потвърждение: Избери целия код

1.
Open Backup and Restore by clicking the Start button Picture of the Start button, clicking Control Panel, clicking System and Maintenance, and then clicking Backup and Restore. 

2.
Click Set up backup, and then follow the steps in the wizard. Administrator permission required If you're prompted for an administrator password or confirmation, type the password or provide confirmation.



To change automatic backups

1.
Open Backup and Restore by clicking the Start button Picture of the Start button, clicking Control Panel, clicking System and Maintenance, and then clicking Backup and Restore. 

2.
Click Change settings. Administrator permission required If you're prompted for an administrator password or confirmation, type the password or provide confirmation.
На края на wizard-a има настройка кога да ти прави бекъпа, ако преди това му кажеш, че не искаш Windows да решава, а избереш "Let me choose".
vtodorov
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 49
Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 19:45 pm

Re: Препоръчайте програмка за автоматичен бекъп

Мнение от vtodorov »

ако става дума само за бакъп на файлове (без настройки и имидж на системата) ползвай FreeFileSync
Публикувай отговор