Въпрос за смарт телефон Xtremer

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Публикувай отговор
TAMPLIER_
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 43
Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 11:17 am
Местоположение: STZ

Въпрос за смарт телефон Xtremer

Мнение от TAMPLIER_ »

Колега интересува ме мнение за за смарт телефона X-tremer Notpad 5 , който се продаава в Кауфланд. Интересува ме дали си заслужава или не ?
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Въпрос за смарт телефон Xtremer

Мнение от RauL's FaN »

Ако ще е китайски вземи си от тук за до 100 лева
http://www.pandawill.com/mobile-phone-c ... rder=price
Например този е най-евтиният с андроид 4.* като ще ти дойде за 80 лева с доставката!
http://www.pandawill.com/tengda-6802-sm ... 75232.html
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Въпрос за смарт телефон Xtremer

Мнение от sawo »

Аз поръчах един от този сайт да видим как са нещата, ама нещо ми се струват съмнителни. От 4 дни поръчката е Processing, а междувременно модела който поръчах (с немалко ревюта) изчезна от сайта им..
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Въпрос за смарт телефон Xtremer

Мнение от System_error »

TAMPLIER_ написа:Колега интересува ме мнение за за смарт телефона X-tremer Notpad 5 , който се продаава в Кауфланд. Интересува ме дали си заслужава или не ?
Онзи ден ми го дадоха да му "правя" разни дреболии. Изглежда да работи читаво и без видим лаг. Въпроса е колко е надеждно...
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Въпрос за смарт телефон Xtremer

Мнение от RauL's FaN »

sawo написа:Аз поръчах един от този сайт да видим как са нещата, ама нещо ми се струват съмнителни. От 4 дни поръчката е Processing, а междувременно модела който поръчах (с немалко ревюта) изчезна от сайта им..
Аз си поръчах таблет. Една седмица ги чаках и ги юрнах какво става. Казаха, че не е в наличност и да чакам, пък аз им върнах тънък намек за парите ми и веднага отговориха, че до 2-3 дена е пратен. Иначе доставката варира 29 работни дни, но поне има проследяващ номер.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Въпрос за смарт телефон Xtremer

Мнение от sawo »

Моя са го пратили днес, ще стане ясно след време... А на митниците имаше ли проблем?
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Въпрос за смарт телефон Xtremer

Мнение от RauL's FaN »

И на мен скоро ми го пратиха, обаче четох от ревютата, че ги пращали по завоалиран начин.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Въпрос за смарт телефон Xtremer

Мнение от sawo »

Какъв е начина? Дадоха и тракинг и т.н.
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Въпрос за смарт телефон Xtremer

Мнение от RauL's FaN »

Ами че пратката съдържа нещо друго нетолкова обмитяемо или скъпоструващо. Или поне аз така им писах да направят. А иначе начина конкретно не го знам, но това бяха писали съпорта им на един коментар от ревютата.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Въпрос за смарт телефон Xtremer

Мнение от sawo »

Пристигна телефона, за тези пари е направо перфектен. Всичко му работи както е описано, телефона е бърз, тъчскрийна е приятен... като цяло няма грешка :) Към телефона дойде и читав силиконов калъф и скрийн протектор, които аз поне не забелязах описани в сайта... нещо като бонус :)
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Въпрос за смарт телефон Xtremer

Мнение от niggaz_nature »

А как се държи с толкова малко рам ( 256мб) ?
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Въпрос за смарт телефон Xtremer

Мнение от sawo »

Учудващо добре, в интерес на истината. Страниците се отварят прилично бързо, приложенията реагират добре, изтеглих дори някаква 3D рейсинг игрица, която работеше учудващо добре, при това телефона не загря дори минимално докато я играх, което за мен беше доста изненадващо - моя One X се превръща в малка печка в такива игри :gamer:
Този телефон го взех за майка ми обаче - за нея не и трябва кой знае какво - ако искате нещо наистина сериозно в момента има Happy hour оферта за $99 на този телефон - http://www.pandawill.com/simdo-d98t-sma ... 77650.html Само за 145лв получавате доста сериозна машина - четириядрен процесор, 1гб рам, 5 инча дисплей и т.н.

Ето две снимки на този, който аз взех(117лв 1ghz dual-core, "4,7, android 4.0.1 256 ram/256 rom), снимките са със сложен калъф:
IMAG0285.jpg
IMAG0286.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Публикувай отговор