Проблем с телефон ZTE BLADE 3

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
absurd4o
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Юни 28, 2006 6:19 am

Проблем с телефон ZTE BLADE 3

Мнение от absurd4o »

Купихме на дъщеря ни въпросния телефон.."УСЛУЖЛИВИ" приятели са се опитали да го РУУТнат или ФЛАШнат (дори не зная термина какъв е) с което са променили заводските настройки и телефона е доведен до следното състояние: потоянно забива и се рестартира..при стартиране излиза някакво CYANOGEN MOD което не беше заводското стартиране ..Порових се в нета и достигнах до тази статия : http://www.androidbg.com/forum/topic633 ... yanie.html
..., но като се замислих реших че за да не приличам на хлапетиите които доведоха телефона до това състояние е добре да потърся хора на които ТОВА ИМ Е РАБОТАТА ..

Препоръчайте ми хора които наистина са способни да върнат ЖИВОТА в посочения телефон- сервизи или частни лица, телефонни номера и т.н..е разбира се че трябва да са способни и доказани че АМАН ОТ ЕНТУСИАСТИ!..Благодаря Ви предварително.
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: Проблем с телефон ZTE BLADE 3

Мнение от The enD »

Аватар
absurd4o
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Юни 28, 2006 6:19 am

Re: Проблем с телефон ZTE BLADE 3

Мнение от absurd4o »

Благодаря ти!
Аватар
absurd4o
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Юни 28, 2006 6:19 am

Re: Проблем с телефон ZTE BLADE 3

Мнение от absurd4o »

NIGAZ e страхотен!
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Проблем с телефон ZTE BLADE 3

Мнение от admin »

Можеш да си върнеш заводския фирмуеар или просто да си платиш на някой да го направи.
"There is no 'patch' for stupidity."
laudanum
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Ное 02, 2013 19:42 pm

Re: Проблем с телефон ZTE BLADE 3

Мнение от laudanum »

При мен проблема бе същия, но в обратен ред. Телефона беше нов на няколко дни когато започна да рестартира когато си иска по10 пъти и повече на ден, без да го пипам. Просто така когато си иска се изключва и включва и аз реших да го рут-на и да си инсталирам друг ром, а не заводския. Качих въпросния който вие споменавате и телефона умря напълно. Само светеше сигналната червена лампа. Тъй като бях в чужбина и нямаше как да го върна в Мтел, го занесох на поправка и никъде не искаха да го поправят. Всички ми казаха, че с китайси телефони не се занимават. След като се прибрах в България го занесох в Мтел. Приятели ми бяха казали, че Мтел отказват да изпълнят гаранцията ако телефона е пипан. От Мтел го взеха и след по малко от 5 дни ми се обадиха , че го сменят с нов. Още не съм се прибрал в България за да видя новия как работи. Надявам се вече да не рестартира. Искрено съжалявам, че си купих китайски боклук. Полакомих се по дизаина и ми хареса външния вид, но иначе всичко друго е много зле !!!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Проблем с телефон ZTE BLADE 3

Мнение от sawo »

Просто купувате китайски боклуци правени за най-бедните държави. Купихме за колега този ZTE. Не знам какви са тези бози които продават тук, но този дойде за около 180лв и смея да твърдя, че може преспокойно да се сравнява по показатели (който не вярва да сравни резултатите в AnTuTu benchmark) с HTC One X например, който струва 350-400лв втора ръка, нов да не говорим...
Публикувай отговор