Стартиране на Chrome ?

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Стартиране на Chrome ?

Мнение от vkv »

От известно време при стартиране на Chrome зареждането на google става изключително бавно.След като зареди....всичко си зарежда нормално,но.....трябва да се логвам на всеки сайт въпреки,че съм задал това да става автоматично.Иначе инфото за логване се пази,но......
Забелязах и това и ми е интересно от къде знаят номера ми.Преди месец и от vivacom ми се обадиха по мибилния(а не съм техен абонат)
Изображение
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Стартиране на Chrome ?

Мнение от RauL's FaN »

Много го осраха този хром. Постоянно ъпдейтва и става все по-бавен и с тази начална страница ме убиват. Търпя ги заради преноса на пароли и някои други работи. Това за телефона не знам, на мен каквото са ми изкарали като защитна опция съм я приел. Имай предвид, че някои сайтове сами забраняват помненето на имена и пароли. Ако още не те устройва, пробвай новата Опера, направили са я със същия енджин(май така се казва) като хрома и с паролите май няма проблем.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Стартиране на Chrome ?

Мнение от vkv »

RauL's FaN написа:Много го осраха този хром. Постоянно ъпдейтва и става все по-бавен и с тази начална страница ме убиват. Търпя ги заради преноса на пароли и някои други работи. Това за телефона не знам, на мен каквото са ми изкарали като защитна опция съм я приел. Имай предвид, че някои сайтове сами забраняват помненето на имена и пароли. Ако още не те устройва, пробвай новата Опера, направили са я със същия енджин(май така се казва) като хрома и с паролите май няма проблем.
Всичко лети след обичайното преинсталиране на бозата :)
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Стартиране на Chrome ?

Мнение от sawo »

Най-вероятно знаят номера от google акаунта ти - обикновено в пощата искат за по-сигурно да предоставиш номер, за да може ако някой ти хакне акаунта да ти пратят паролата на телефона.
Публикувай отговор