Софтуерен въпрос за NEO LED-32165 DL

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Софтуерен въпрос за NEO LED-32165 DL

Мнение от bsbs »

Имам два проблема с които не мога да се справя.Първия проблем е че при превключване на програмите в един момент изчезва сигнала на пакет програми(близу цифрова)Извиках техник на близу предполагайки,че нещо КА Модула нещо се еб.ва,но според неговите думи това е софтуерен проблем.Пробвах с друг модул.....проблема е същия.Приемника има опция за актуализация на софтуера чрез потребителския интерфейс,но с цифрова кабелна телевизия.В инструкцията на телевизора е записано "докато телевизора е свързан към ефирен сигнал"Въпросът ми е има ли друг начин, и от къде да потърся нов софтуер за NEO LED-32165 DL?
Другия проблем :Буква главно "Е" в субтитрите при работа с медията липсва...не се чете " показва се този символ.Свикнал съм, но ако има начин да се оправи няма да е зле.
Приемам всякакви съвети и ми е интересно ако някой има този модел има ли този проблем.
Благодаря предварително!
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Софтуерен въпрос за NEO LED-32165 DL

Мнение от stivans »

Ако все още е ТВ-то е в гранция може да попиташ сервиза който ги обслужва.Може да намерят някакво решение на проблема.
skype: stivans
Стара Загора
Публикувай отговор