Нови Ниски Цени За Гражданска Отговорност

Тука е място за реклама. Ако имате бизнес или извършвате дадена услуга тука е мястото където може да я представите. Изрично е забранено опоменаването на цени. Потребителите могат да коментират единствено качеството на услугата ако са били ваши клиенти.
Правила на форума
Всякакви коментари свързани с пазарлък ще бъдат изтривани. Само хора който са били клиенти на съответната обява имат право да я коментират.
Публикувай отговор
spectr3
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Май 22, 2013 17:40 pm
Обратна връзка:

Нови Ниски Цени За Гражданска Отговорност

Мнение от spectr3 »

Цените, които предлагам за застраховката са следните:
до 1400 сс ----------- еднократно - 138 лв / разсрочено плащане - 1-ва вноска 44 лв / 2,3,4-та - 34 лв
от 1400 сс до 1600 сс - еднократно - 144 лв / разсрочено плащане - 1-ва вноска 44 лв / 2,3,4-та - 34 лв
от 1600 сс до 2000 сс - еднократно - 149 лв / разсрочено плащане - 1-ва вноска 45 лв / 2,3,4-та - 35 лв
от 2000 сс до 2500 сс - еднократно - 185 лв / разсрочено плащане - 1-ва вноска 55 лв / 2,3,4-та - 45 лв
над 2500 сс------------ еднократно - 210 лв / разсрочено плащане - 1-ва вноска 60 лв / 2,3,4-та - 50 лв

На всеки застрахован - отстъпка за Годишен Технически Преглед и целогодишна отсъпка за автомивка! + 2 безплатни зелени карти (2 пъти в годината), всяка от тях за срок от 21 дни!

Място: гр. Стара Загора, ул. "Христо Ботев" №108
тел. 0889 / 343 662
facebook: https://www.facebook.com/stz.ins
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Нови Ниски Цени За Гражданска Отговорност

Мнение от realprofesora »

Да попитам , защо да я плащам еднократно, наведъж, като разликата от разсрочено плащане е 1-2 лв, а при големите кубици даже цената е една и съща. Много е интересено това.
Popopopopo
spectr3
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Май 22, 2013 17:40 pm
Обратна връзка:

Re: Нови Ниски Цени За Гражданска Отговорност

Мнение от spectr3 »

realprofesora написа:Да попитам , защо да я плащам еднократно, наведъж, като разликата от разсрочено плащане е 1-2 лв, а при големите кубици даже цената е една и съща. Много е интересено това.
Кеф ти еднократно, кеф ти разсрочка... Опитвам се да бъда максимално пълноценен, трябва ли да Ви таксувам високо, за това че предпочитате разсрочено плащане?
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Нови Ниски Цени За Гражданска Отговорност

Мнение от realprofesora »

Благодаря за коректния и честен отговор. Още един въпрос. За страните в Европейския съюз трябва ли да си изкарвам зелена карта допълнително, след като по закон застраховката ми би трябвало да важи и да има стойността на зелена карта в страните от ЕС.
Popopopopo
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Нови Ниски Цени За Гражданска Отговорност

Мнение от besniaa »

realprofesora написа:Благодаря за коректния и честен отговор. Още един въпрос. За страните в Европейския съюз трябва ли да си изкарвам зелена карта допълнително, след като по закон застраховката ми би трябвало да важи и да има стойността на зелена карта в страните от ЕС.
За ЕС не трябва.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
spectr3
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Май 22, 2013 17:40 pm
Обратна връзка:

Re: Нови Ниски Цени За Гражданска Отговорност

Мнение от spectr3 »

по закон не ти трябва, но има вероятност без зелена карта на някой граничен пункт да ти я поискат, поради простата причина, че на застраховката навскъде е опоменато всичко, но на български, и гърка, италянеца, румънеца или който и да е друг няма да има как да го разбере. Коментирал съм за този проблем с много компании, но за момента е на ниво "обсъждане на събрание". Не би трябвало да искат сертификат зелена карта, и застраховките реално важат на всички държави, членки на ЕС, но просто някъде се заяждат и искат зелена карта.. предпочитам да сте запознати, не да ви гарантирам за нещо, за което може да не е така и да Ви излъжа.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Нови Ниски Цени За Гражданска Отговорност

Мнение от Nirvana »

.
Последно промяна от Nirvana на Пон Мар 07, 2016 10:32 am, променено общо 1 път.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1275
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Нови Ниски Цени За Гражданска Отговорност

Мнение от emzo »

Nirvana написа:Аз не видях разлика спрямо цените на другите фирми предлагащи Гражданска отговорност!
Убий ме ако лъжа! :chaingun:
spectr3 написа:Цените, които предлагам за застраховката са следните:
от 1600 сс до 2000 сс - еднократно - 149 лв / разсрочено плащане - 1-ва вноска 45 лв / 2,3,4-та - 35 лв
В sdi най-евтиното за кола СТ рег. и до 2000сс е 160.хх лв.
Ако вече има някъде по-тънки цени онлайн и от сди, моля за извинение :)
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
spectr3
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Май 22, 2013 17:40 pm
Обратна връзка:

Re: Нови Ниски Цени За Гражданска Отговорност

Мнение от spectr3 »

emzo написа:
Nirvana написа:Аз не видях разлика спрямо цените на другите фирми предлагащи Гражданска отговорност!
Убий ме ако лъжа! :chaingun:
spectr3 написа:Цените, които предлагам за застраховката са следните:
от 1600 сс до 2000 сс - еднократно - 149 лв / разсрочено плащане - 1-ва вноска 45 лв / 2,3,4-та - 35 лв
В sdi най-евтиното за кола СТ рег. и до 2000сс е 160.хх лв.
Ако вече има някъде по-тънки цени онлайн и от сди, моля за извинение :)
Благодаря за подкрепата emzo, мислех да не коментирам нищо за подобни изказвания, но.. Аз също не съм видял някой да предлага подобни цени, пускам ги точно с такава цел - количество.. И какво значи единични продажби? Нямам за идея да хвана един клиент от тук и да спра, нито пък да Ви правя намаление на еднократно плащане - виждате че цените на еднократно и на разсрочено са с минимална разлика. Извини ме ако не съм разбрал какво означава " Грешна практика е да се стремите да печелите от единични продажби." - Nirvana
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Нови Ниски Цени За Гражданска Отговорност

Мнение от besniaa »

Човека е стабилен. Имам няколко граждански при него, скоро още няколко ще правя. Аз съм доволен!
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
spectr3
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Май 22, 2013 17:40 pm
Обратна връзка:

Re: Нови Ниски Цени За Гражданска Отговорност

Мнение от spectr3 »

besniaa написа:Човека е стабилен. Имам няколко граждански при него, скоро още няколко ще правя. Аз съм доволен!
Благодаря!
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Нови Ниски Цени За Гражданска Отговорност

Мнение от Roshavv »

Аз съм застрахован там. :cheers:
цените са доста под другите застрахователи а и има много други екстри....
и за мотора там ще ида. :dancing:

за 2000 куб ако намерите под 160-165лв на друго място тогава пишете.... осрахте темата на човека...
spectr3
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Май 22, 2013 17:40 pm
Обратна връзка:

Re: Нови Ниски Цени За Гражданска Отговорност

Мнение от spectr3 »

Roshavv написа:Аз съм застрахован там. :cheers:
цените са доста под другите застрахователи а и има много други екстри....
и за мотора там ще ида. :dancing:

за 2000 куб ако намерите под 160-165лв на друго място тогава пишете.... осрахте темата на човека...

Благодаря за доверието! И за хубавите думи!
Публикувай отговор