Зелена зона?

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Зелена зона?

Мнение от admin »

И общината си е права, искаш да паркираш безплатно използвай безплатните паркинги. Живееш на адреса, ами паркирай си колата в гаража .. а нямаш гараж ? Ами направи си в имота или плащай. Ако не искаш търси свободен паркинг. С това обаче, ще натоварят паркингите около блоковете където има обособени паркоместа за живущите.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Зелена зона?

Мнение от vkv »

realprofesora написа:@VKV не са прай на ощипана мома. Платената "зелена зона" не е от вчера. Всичко за което плащаш, отменя останалите правила. Ако искаш паркирай върху количка с близнаци, стига да си платил, няма кой да ти каже нищо, важното е мангизи да влизат в касата от където се цуцат властимащите. Това по колко пъти да го обяснявам не знам. С тези постове нищо няма да промените.
Нужни са коктейли, доставени на необходимите места. Нужна е революция, въстание, жертви, кръв...изобщо гадна работа с която никой не му се занимава-по-лесно е да се пише гневно от удобното кресло пред клавиатурата...знам го от собствен опит.
Пийте си лимонадката и си дзъткайте количките, хич да не ви пука.
П.С. И "Зелена зона" означава точно това =ДА СЕ ПЛАЩАТ МАНГИЗИ ЗА ДА ТЕ ОГРАНИЧАТ ДА ХОДИШ ТАМ С КОЛАТА СИ.
Кое те кара да ме квалифицираш като"ощипана мома"?Да си чул да се оплаквам?Какво "гневно" виждаш в постовете?
За разлика от теб живея в тази зона от както е създадена и имам наблюдение къде се плащаше и къде не.Имахме даже пропуски за зелената зона,но това е друга работа.
Няма какво да обясняваш щом мислиш,че ако платя правилата не важат.Особено с примера ти
Ако искаш паркирай върху количка с близнаци, стига да си платил Пийте си лимонадката и си дзъткайте количките, хич да не ви пука.
Имаш ли смелост да си платиш и да паркираш в/у моето дете?
Повече не смятам да чета,отговарям , помагам и препоръчвам твоята личност.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Зелена зона?

Мнение от realprofesora »

didka написа:Аз съм доволен от "пейд зоната", колкото и да е несъвършенно направено...
Места за паркиране се намират винаги и няма да обеднее никой
без 50 ст. или левче. Спираш и си свършваш работата. Преди това беше едно пренаселване...от БКП-то до
централната пиаца няма едно кьораво място...обикалям като ненормален...
А и не смо там.
+1, ето го един който е разбрал за какво е Платената зона- за да се ограничат шматкащите се с автомобилите си , седнали на кафенце или безразборен шопинг.
@ VKV , koгато човек се изразява нормално, се започва спора с очевадните неща, но когато се акцентува с хиперболи( близнаци в количка и ощипани моми) тогава някой се засяга и разбрал,че сглупява на моменти, започва да измества центъра на началния пост и идеята свързана с него-Перфектен похват, но при мен не минава. Ако беше на сцена щеше и сълзи да рониш. :heat:
Popopopopo
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Зелена зона?

Мнение от bsbs »

realprofesora написа: ....акцентува с хиперболи( близнаци в количка и ощипани моми).... Ако беше на сцена щеше и сълзи да рониш. :heat:
Много мъка има на този свят...боже,но какво да се прави и по пътищата на мисълта, дебнат разбойници.
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Зелена зона?

Мнение от realprofesora »

bsbs написа:
realprofesora написа: ....акцентува с хиперболи( близнаци в количка и ощипани моми).... Ако беше на сцена щеше и сълзи да рониш. :heat:
Много мъка има на този свят...боже,но какво да се прави и по пътищата на мисълта, дебнат разбойници.
Сега пък този се появи, що не си гледате политиката ами се месите в тривиални теми.
Popopopopo
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Зелена зона?

Мнение от bsbs »

Сега пък този се появи, що не си гледате политиката ами се месите в тривиални теми.
Охоо,забравих, че във форума само твоите мнения, пенкилере са меродавни :haha: :haha:Пери си тапицериите....ида не ти пука. :haha: :haha:
Преди платената зона всеки паркираше където му скимне.Сега Общината осигури места.....платени.
Място бол.Селяндурите се появяват след 18,изтръскат осиля от гърба,сменят цървулите и айде на мегданя.
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Зелена зона?

Мнение от Princo »

Най-обичам разсъждения на хора,които не живеят в центъра и единственото им ходене е да пуснат 50 ст. за да си напазаруват от пазара. :imsorry: :grin2: :grin2: :grin2:
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Зелена зона?

Мнение от admin »

Мисля, че те изказват мнения които не са пристрастени.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Galahad
Потребител
Потребител
Мнения: 106
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 20:51 pm

Re: Зелена зона?

Мнение от Galahad »

emzo написа:1 автомобил 60лв,
2 - 120лв.
http://nikak.bg/?p=4634 - не знам колко е достоверно
Достоверно е, имам две коли, живея в района на първата снимка. Платил съм общо 180 "кинта", само че т. нар. "стикери" нямат нищо общо с тези от линка, а са прости, ламинирани хартийки с малък холограмен стикер и са една педя големи :grin2:
The American Dream only makes sense if you're sleeping.
Аватар
Batko
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 66
Регистриран на: Чет Сеп 12, 2002 15:45 pm
Местоположение: някъде там на Моя

Re: Зелена зона?

Мнение от Batko »

Талончето важи за една година.
И зелената зона поне в центъра си е много добре, поне се махна постоянното присъствие от паркирани амтомобили. Сутрин рано ако минете покрай пощата - ни на запад ни на изток ще видите автомобил. След 8:30 почват да прииждат работещите на километър до два от центъра. След 18:00 забравят да си тръгнат. :lol: Виж за останалата нова зелена зона не мога да преценя до колко е необходима и нищо не мога да кажа, ама още малко целия град ще стане такава зона или може би две - от края на зелената до края на града става синя, а в крайните квартали бяла....... не знам къде има безплатни общински паркинги, говори се, че н мястото на обредния дом ще правят паркнг, ама подземен ли, надземен с етажи ли и дали ще се плаща си нямам и на идея.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Зелена зона?

Мнение от admin »

Опитват се да правят европейски модел и да намалят колите в града. На мен идеята в дългосрочен план ми харесва, вярно е, че има и малко неудобства, но не са непреодолими. Примерно тези които пристигат към центъра могат да се научат да карат велосипед или да използват градския транспорт щом ще са за 8 часа в града. Ако идват за по малко, може да си оставят колата на платен паркинг. Като платят 1-2 лева няма да обеднеят все пак, ако пък ще обеднеят да се откажат от колата, тя е скъпо удоволствие. Плащането на тази такса не е наказателна за живущите, а един вид и застраховка. Ако някой паркира безплатно на дадено място и падне клон върху колата му, ще иска от общината да му възстанови колата заради това, че не са подкастрели дървото на време и т.н. Има държави в които не можеш да си купиш кола ако нямаш гараж в близост до района в който живееш.
"There is no 'patch' for stupidity."
thebeast22
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Авг 30, 2014 14:48 pm

Re: Зелена зона?

Мнение от thebeast22 »

Съгласен съм да има зелена зона,ама те толкова я разшириха,че стана гадно.Има улици широки ,може да се паркира и от двете страни и пак да не пречи на движението-те ги забранили.И то улици далеч от всякакви административни банкови сгради и молове-т. е.там трябва да съм луд да плащам за паркиране.И накрая се натовариха малките ,странични улици.Вижте, Стара Загора не е София-там имат такъв обществен транспорт,за който ние само можем да мечтаем.За това мисля ,че тук нещата са много неправилни.
thebeast22
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Авг 30, 2014 14:48 pm

Re: Зелена зона?

Мнение от thebeast22 »

Днес гледам -Батенберг,/ако не се лъжа,стръмната/платена от цар Симеон до Столетов-е това е малоумие/или да съдерем и последната кожа/
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Зелена зона?

Мнение от admin »

Вярно е, че някои от улиците само на карта са ги направили зелена зона. Улицата под родилното, то не стига, че една кола не може да мине от там ами и зелена зона я направили. Васил Априлов, улицата на ритъма която е еднопосочна също е зелена зона.
"There is no 'patch' for stupidity."
Публикувай отговор