Киста на опашната кост

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
кязимов
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Сеп 17, 2014 10:30 am

Киста на опашната кост

Мнение от кязимов »

Здравейте ! имам следния въпрос преди 3 месеца усетих (пипнах) че имам някакво топче(подутина) на опашната кост отидох при хирург каза ми че имам киста на опашката . но нямаше болки или пак течове само подутина , както и да е каза ми след два дена да отида на операция .. така и ме оперираха и след 3 дена ме изписаха след 11 дена отидох за конците взе ги доктора и ми каза да правя бани със тетра значи през тези 11 дена сякаш имаше някакво сълзене сякаш течеше но пипах да видя какво е нямаше нищо само навлажняваше след като ми взеха конците ка става отвреме на време сега съм на 13 я ден и тъкмо почнах да сядам >> какво ли може да е това сълзене
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Киста на опашната кост

Мнение от realprofesora »

Не е зараснала добре операцията поради една или друга причина. Ако няма зачервяване или повишена температура на самото място значи няма възпалителен процес, но е добре да се погледне от лекар защото може да има останал необработен участък, замърсяване или конец недоизваден. Не си прави шегички със здравето и да питаш по форумите а веднага отивай на лекар. И то не на този който те е оперирал а на друг.
Popopopopo
Публикувай отговор