Затруднение с модем

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Затруднение с модем

Мнение от Magas »

Какъво ми трябва за да махна коаксиален кабел от модем cisco 3208 EPC
Бъди такъв какъвто си
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Затруднение с модем

Мнение от sawo »

Ръце за да развиеш конектора или секачки в най-лошия случай, ако не ти се занимава да го развиваш.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Затруднение с модем

Мнение от Magas »

Имам и едно друго питане понеже ползвам тракия кабел тв с декодер и коакс на blizoo ще ми се отрази ли това,че ще махна модема?
Бъди такъв какъвто си
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Затруднение с модем

Мнение от vkv »

Magas написа:Имам и едно друго питане понеже ползвам тракия кабел тв с декодер и коакс на blizoo ще ми се отрази ли това,че ще махна модема?
Коакс?Такива модеми ползват близу за 3X1 предполагам.Така,че дай малко инфо какво точно искаш да направиш.С карта или декодер си? Тракия тв няма нищо общо с модема.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Затруднение с модем

Мнение от Magas »

Искам да измэкна кабела от порта на модема за да го махна от бюрото а иначе вкарахме кабела на близу във декодера на тракия а когато бях на близу бях с топфилд и карта.
Бъди такъв какъвто си
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Затруднение с модем

Мнение от nike718 »

Magas написа:Искам да измэкна кабела от порта на модема за да го махна от бюрото а иначе вкарахме кабела на близу във декодера на тракия а когато бях на близу бях с топфилд и карта.
Пич, не можеш ли да се изразяваш малко по- ясно?
Айде прочети си изречението по-горе и виж дали се разбира нещо от него.

Иначе, като искаш да измъкнеш кабела от порта, не виждам какво ти пречи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Затруднение с модем

Мнение от Magas »

nike718 написа:
Magas написа:Искам да измэкна кабела от порта на модема за да го махна от бюрото а иначе вкарахме кабела на близу във декодера на тракия а когато бях на близу бях с топфилд и карта.
Пич, не можеш ли да се изразяваш малко по- ясно?
Айде прочети си изречението по-горе и виж дали се разбира нещо от него.

Иначе, като искаш да измъкнеш кабела от порта, не виждам какво ти пречи.
Ами това,че немога да го завъртя опитвам,но не мърда,а и факта,че съм с физическо увреждане и не мога да ползвам отвертка да го развие.
Бъди такъв какъвто си
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Затруднение с модем

Мнение от vkv »

Untitled.png
Magas написа:
nike718 написа:
Magas написа:Искам да измэкна кабела от порта на модема за да го махна от бюрото а иначе вкарахме кабела на близу във декодера на тракия а когато бях на близу бях с топфилд и карта.
Пич, не можеш ли да се изразяваш малко по- ясно?
Айде прочети си изречението по-горе и виж дали се разбира нещо от него.

Иначе, като искаш да измъкнеш кабела от порта, не виждам какво ти пречи.
Ами това,че немога да го завъртя опитвам,но не мърда,а и факта,че съм с физическо увреждане и не мога да ползвам отвертка да го развие.
Прав е nike718....аз също (и сега) не разбрах за кой порт говориш и за кой коаксиален кабел.
Колкото за вкарахме кабела на близу във декодера на тракия до колкото си спомням картата на близалките е "женена"(работи само с декодиращо у-во (в случая- топфилда) на близу).Освен,че искаш да махнеш модема от бюрото ....какво имаш предвид "Имам и едно друго питане понеже ползвам тракия кабел тв с декодер и коакс на blizoo ще ми се отрази ли това,че ще махна модема?"М/у другото до колкото ми е известно в момента Тракия няма нужда от декодер защото каналите са свободни,но това могат да кажат ползвателите на Тракия.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Затруднение с модем

Мнение от Magas »

Пояснявам ползвам цифрова с декодер на тракия и нет от тракия а модема е още на бюрото,искам да го махна защото,по троен пакет от който се от казах и сега модема само заема място.А до колкото си спомням трябва и той да се връща.И между другото не казах никъде,че ползвам приемник Neta който няма вход за карта,това е моя грешка извинете
Последно промяна от Magas на Чет Мар 05, 2015 18:50 pm, променено общо 1 път.
Бъди такъв какъвто си
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Затруднение с модем

Мнение от realprofesora »

Magas написа:Пояснявам ползвам цифрова с декодер на тракия и нет от тракия а модема е още на бюрото,искам да го махна защото,по троен пакет от който се от казах и сега модема само заема място.А до колкото си спомням трябва и той да се връща.
Недей да си спомняш-нищо не се връща. З
По темата-Бутни бюрото малко към тебе да се отвори място към стената. После бутни модема да падне заедно с кабела зад бюрото- на земята....и пак си намести бюрото както си е било. :heat: Забравяш ,че си имал модем с кабел и това е .
Popopopopo
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Затруднение с модем

Мнение от Magas »

Еми като падне няма да се счупи :?:
П.С.Благодаря за инфото все пак :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Затруднение с модем

Мнение от vkv »

Magas написа:Пояснявам ползвам цифрова с декодер на тракия и нет от тракия а модема е още на бюрото,искам да го махна защото,по троен пакет от който се от казах и сега модема само заема място.А до колкото си спомням трябва и той да се връща.И между другото не казах никъде,че ползвам приемник Neta който няма вход за карта,това е моя грешка извинете
Приятелю,колкото и да се напъвам не разбирам какво общо има телевизията с модема :crazyeye:
Показах ти картинка....посочи кое те затруднява да отстраниш.
След като за ТВ-то ползваш декодер то интернета ти е в модема.....не неразбираемо е...sorry :imsorry: . Кажи какво има включено в този модем .
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Затруднение с модем

Мнение от Magas »

Кабела в продълговатия коаксиален нход cable иначе знам,че ТК не ползват модеми.
Бъди такъв какъвто си
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Затруднение с модем

Мнение от nike718 »

Magas написа:Кабела в продълговатия коаксиален нход cable иначе знам,че ТК не ползват модеми.
Пич, виждаш ,че хората се опитват да ти помогнат, ама моля, старай се поне малко, като пишеш тук, да спазваш елементарна транскрипция и се изразявай възможно най-ясно!

Така, ако правилно съм схванал мисълта ти, буксата на въпросният кабел се развива, обратно на часовниковата стрелка.Става и пръсти, но ако не можеш, пробвай с клещи.В краен случай, срежи кабела и си прибери устройството( пак подчертавам ,ако съм схванал правилно, модема повече не ти трябва)
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Затруднение с модем

Мнение от vkv »

Magas написа:Кабела в продълговатия коаксиален нход cable иначе знам,че ТК не ползват модеми.
Mmmm няма как да ти се помогне от тук.Поне аз не съм виждал
продълговат коаксиален нход cable.
Не сме казали,че ТК ползва модеми....и изобщо защо във въпроса ти за премахване на МОДЕМА реши,че това може да се отрази на ползването на
тракия кабел тв с декодер и коакс на blizoo

Предлагам ти да се обадиш на собствениците(ТК или Близу) на модема да дойда да си го приберат. :closed: :closed:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Публикувай отговор