IP Camera

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Публикувай отговор
Mikk
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 20:21 pm

IP Camera

Мнение от Mikk »

Търся да си купя АйПи камера за външен монтаж, да е 2-3 Мегапиксела и да е до 100-150 лв.
Моля ако някой знае фирма или магазин където човек може да иде и да види качеството на продуктите им на живо или някой от форума е доволен от определена марка и модел моля да го сподели.
veliqn

Re: IP Camera

Мнение от veliqn »

Аз лично съм много доволен от http://www.kassabasystems.com/ . Преди време си купих система за видеонаблюдение от там. Ето ти един номер +359 887 20 26 10, ако искаш се обади и ги разпитай за всичко, което те интересува. :)
marta12
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 18:44 pm

Re: IP Camera

Мнение от marta12 »

И аз съм чувала добри отзиви за тази фирма от едни семейни познати. Те си купихме камера за магазина от там и се вижда всичко перфектно. Два пъти хващаха крадци от записите на камерата.
sybbg
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Окт 14, 2017 16:08 pm

Re: IP Camera

Мнение от sybbg »

Мисля, че има и по-добри специалисти в областта на видеонаблюдението от тях... :)
камерите и DVR-ите са много китайски. Или по-точно тези, които си ги внасят сами. Всичко останало се купува от официалните вносители за България и се купува от тях. Интересни предложения мога да дам тук:
georgitrifonov
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Авг 03, 2023 9:33 am

Re: IP Camera

Мнение от georgitrifonov »

Здравейте. Трябва ми камера за външен монтаж. Но понеже не съм запознат искам да мое да пази записи за по-дълъг период. Препоръки?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: IP Camera

Мнение от admin »

Камерите не съхраняват записи, DVR-а съхранява записа, а за колко дълго .. колкото голям хард диск си купиш.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1263
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: IP Camera

Мнение от emzo »

georgitrifonov написа: Чет Авг 03, 2023 10:30 am Здравейте. Трябва ми камера за външен монтаж. Но понеже не съм запознат искам да мое да пази записи за по-дълъг период. Препоръки?
Най-евтиния ти вариант е точно китайско китайска ип камера.
С една карта от 64гб записва до 7 дни.128гб - 12-14.
Ако има шанс да я задигнат - си плащаш за облак и записва в облак, ако е зад врата/ограда - пей сърце. :)
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: IP Camera

Мнение от admin »

Моята записва в СД картата, 128 ГБ. Моята записва в 4к, h265 хардуерен енкодинг което спестява място на камерата. Външен монтаж около 300 лв беше.
"There is no 'patch' for stupidity."
Публикувай отговор