Избори - 2016

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от vkv »

Изображение
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от didka »

8) :cheers:
Изображение
Dog drags - no tracks...
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Избори - 2016

Мнение от realprofesora »

Народа е гладен-обедня много напоследък, иска някаква промяна и това ще е наказателен вот срещу ГЕРБ. Така, че сори Бойко няма да те огрее.
РАДЕВ ЩЕ Е ПРЕЗИДЕНТ!
Popopopopo
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от Bul-Dog »

Да, така е.
И от зле... рязко ще станем по-зле.
------
Да избираш между комунисти от различни фракции, какъв Избор е това?!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Избори - 2016

Мнение от realprofesora »

Te и повечето англичани не били против ЕС но гласували да напуснат. Попитани ЗАЩО, просто отговаряли, Ами не съм против, но просто ей така гласувам да видя какво ще стане.
Та и аз така, Нека видя какво ще стане Бойко като си подаде оставката.
Popopopopo
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от vkv »

realprofesora написа:Та и аз така, Нека видя какво ще стане Бойко като си подаде оставката.
Ам той си каза....."Ще съмне и без петел"l :):)....предсрочни избори.....неприет бюджет,.....какво има да гледаме .Този филм не си ли го спомняш....беше скоро :):)Ще духаме супата отново....не за пореден път.Дааааа терминал 2 чака."Социалните" милионери и те чакат.....не гледат.....чакат :):)
Честито!
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от didka »

Аз съм за промяна. Омръзна ми с години да гледам и слушам новини за магистрали и спортни съоръжения, докато ножицата между бедни и богати се отваря все повече и повече. Въпреки, че не зависи много от президента у нас, все пак е някаква промяна на статуквото.
Dog drags - no tracks...
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от vkv »

didka написа:Аз съм за промяна. Омръзна ми с години да гледам и слушам новини за магистрали и спортни съоръжения, докато ножицата между бедни и богати се отваря все повече и повече. Въпреки, че не зависи много от президента у нас, все пак е някаква промяна на статуквото.
Че то това е най-лесно......не гледаш новинарските канали и в знак на протест не ползваш магистралите и спортните съоръжения.Търсиш по морето къде няма пречиствателни станции и се къпеш във ф..алии.
Иначе си прав....ще има някаква промяна на статуквото,но то ще е след подаването на отставката на правителството и не е ясно в каква посока .
:cheers: :cheers:
Изображение
http://gospodari.com/%D1%80%D1%83%D0%BC ... 369.html[b] no comment[/b]
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от muhogon »

Като гледам тука, май някои хора още не са осъзнали, че ГРОБ са си вредни, още със самото си създаване, пък нещата взеха да се срутват, като взеха властта, през 2009г. От същата година има изписано много, може да се види и в архивите на форума! Да се поддаваме на евтините тиквови провокации, че виждате ли, ако не е ГРОБ, слънцето няма да изгрее, буквално! Да виждаш, как всичко загива, и да казваш, че тия са без алтернатива, е, не мога да го разбера, вЕрвайте ми! Многомилиарден нов дълг, икономическа стагнация, наплив и разселване на азиатски и африкански мигранти, и прочие, какво още трябва да стане? Управлява мутра от подземният свят от времето на прехода, доказан криминал, заобиколен от сюрия тъпи, но силно амбициозни да забогатеят, индивиди, нагли пердета!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от muhogon »

не гледаш новинарските канали и в знак на протест не ползваш магистралите и спортните съоръжения.Търсиш по морето къде няма пречиствателни станции и се къпеш във ф..алии.
А защо да не ползва магистралите, да не са бащиния на ГРОБ? Или са строени с джобните пари на тиквената мутра? По-добре виж, с какво качество са, отколкото да даваш тъпи акъли! Магистралите, и други съоръжения са ЗАДЪЛЖЕНИЕ на всички управляващи, а не приумица, или както им е кеф! Поне другите не тръбяха толкова за тях, тоя нищо друго не правеше, освен да се изтъква! Нали магистралите щяха да носят инвестиции, покрай тях щяха да се роят заводи, или сте забравили тия му брътвежи? Къде са те?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от didka »

:cheers:
Dog drags - no tracks...
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Избори - 2016

Мнение от realprofesora »

Не мога да се съглася, че държавата ни няма суровини да ни изхрани, не мога да се съглася, че ако има желание и се управлява както трябва и се работи за делото на народа и няма да се оправим и да си изчистим страната, от боклуци, в преносен и буквален смисъл.
Не искам този живот в който има такива които не работят а получават всякакви блага. Искам да работя и да получавам според изработеното и да ми е чисто и спокойно. Не 15 мангала да крещят на площадката пред блока и всеки да гледа и да си трае. Да има ред и законност, пък ако ще и жигулка да карам отново. Е точно и аз затова съм за промяна пък ако ще и по-лошо да стане, само да не е това сегашното безобразие.
Popopopopo
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Избори - 2016

Мнение от Mendeleev »

realprofesora написа:Te и повечето англичани не били против ЕС но гласували да напуснат. Попитани ЗАЩО, просто отговаряли, Ами не съм против, но просто ей така гласувам да видя какво ще стане.
Та и аз така, Нека видя какво ще стане Бойко като си подаде оставката.
И аз така, но според мен Боко тиквата няма да си подаде оставката, защото и сам знае, че ще замине като НДСВ-то в историята. Откриха две магистрали, които на първата седмица започнаха да ги ремонтират - това ли е плюса на това управление? Постоянно карам из България и смело да кажа, че всички пътища ( заедно с магистралите ) са пълен кенеф. Само платените му новини са положителни - българите страдат и ще продължат да страдат, докато има 240 гадни и недоловими от платената съдебна власт мизерници. Трябва да останат 40-50 и то поименно избрани от народа, а не от Тиквата пожарникар.
Няма да ни оправи един генерал, но поне ще се покаже на тази мутра, че на народа му е дотегнало.
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Избори - 2016

Мнение от stivans »

Румен Радев ще е новия президент. Борисов ще си подаде оставката.Или парламента няма да я приеме,или ако я приеме ще направи ново правителство с връчения му мандат.
Никой от сегашния парламент няма сметка от нови избори.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Избори - 2016

Мнение от Mendeleev »

Това не ми звучи добре.
Публикувай отговор