Досадно съобщение в W10

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Досадно съобщение в W10

Мнение от didka »

Здравейте, от няколко дни се показва това нещо:

Изображение

И то по няколко пъти за час. Някой има ли идея за какво иде реч?
Най ми е лесно да го нулирам, но си е играчка после...
Dog drags - no tracks...
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Досадно съобщение в W10

Мнение от stivans »

От тук може да се изтегли и файла.
https://www.dll-files.com/opencl.dll.html
Няма гаранция, че ще проработи.Всички действия са на собствен риск.
Тук пишат по темата.Ето един машинен превод:
http://answers.microsoft.com/en-us/wind ... 745?auth=1
OpenCL.dll .... Най-вече се изисква този файл, за да стартирате софтуерно приложение, което се отнася до графичната среда,следователно тя може да бъде игрален софтуер или софтуерно приложение ,редактиране, конвертиране или дори възпроизвеждане на видео файлове.
Най-често трябва да се провери първо драйверите на видео адаптера .Проверете да видите дали използвате актуален видео драйвер.Ако след като актуализирате вашето устройство, все още се получи грешката се появи след това трябва да се види коя програма ви дава тази грешка след това може да се наложи да я деинсталирате и отново да инсталирате софтуера отново. Това не е често срещана грешка случва на компютърна система или драйвер не е актуална или вашата система като хардуер (чипсет, видео картата) не е актуален (някои стари лаптоп, настолен компютър е проектиран обратно за Windows XP или Vista, но тя може да се инсталира ъпгрейд да използвате Windows 7 обаче тя може да има много на проблем, когато работи тежък графичен игра, или за редактиране на видео софтуер .... и т.н.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Досадно съобщение в W10

Мнение от didka »

Мерси! Дръпнах файла и го пуснах в "system32". Засега е добре, да видим. :cheers:
Dog drags - no tracks...
Nir
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2016 13:50 pm
Обратна връзка:

Re: Досадно съобщение в W10

Мнение от Nir »

Тая десятка само проблеми създава..за това си стоя с 7 :)
KaiserSuSE
Потребител
Потребител
Мнения: 130
Регистриран на: Нед Фев 27, 2005 14:56 pm

Re: Досадно съобщение в W10

Мнение от KaiserSuSE »

W10 е супер и никакви проблеми не ми е правил от излизането си до сега, но може би защото лаптопа дойде с W8 и после като излезе В10 го надстроих безплатно.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Досадно съобщение в W10

Мнение от Magas »

Предходната седмица рутерът се беше обозил нещо и ми беше втръснало от Dns erorr 1014 а в неделя като дърпах ъпдейта от 9 декември останових,че някой потребители трябва ръчно да го дръпнат защото забива на определени проценти. Та дърпам го инсталвам,но тоя път вместо след рестарта да пусне wifi ми пише няма връзка няма налични връзки проверих,и адаптера си работеше после останових,че при стартирането са изключени авто конфигорационните услуги за wifi и кабелната мрежа отварям ги сменям,на автоматично стартиране натиснах старт след това ок и нета тръгна.Така,че не си сам в бедата :cheers:
Бъди такъв какъвто си
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Досадно съобщение в W10

Мнение от niggaz_nature »

stylish_i написа: Пон Яну 22, 2018 10:33 am Откакто си инсталирах W10 лаптопът ми съвсем се развали. Три пъти го носих на сервиз. Работи за няколко дни и после пак се разваля.... :crazyeye:
Дай ми го на мен да ти го инсталирам . Ако не се оправи няма да ти вземам пари ;) .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Публикувай отговор