Детски конструктор?

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Публикувай отговор
Аватар
borko
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2015 18:34 pm

Детски конструктор?

Мнение от borko »

Някой може ли да ми каже откъде да купя някакъв конструктор за детето? Кръстниците му подариха миналата година за рождения ден, но вече му е омръзнал. Много харесва да си играе с такива неща, а и според мен са занимателни и доста по-полезни от телефона и таблета. Ако знаете къде има някакви по-готини и големи ще съм благодарен на съвети.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Детски конструктор?

Мнение от didka »

Хиполенд, Джъмбо, Метро...
Dog drags - no tracks...
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Детски конструктор?

Мнение от admin »

И в книжарниците име, има и малки от разни детски филмчета като нинждаго и други.
"There is no 'patch' for stupidity."
nataligeorgieva
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Мар 05, 2017 20:21 pm

Re: Детски конструктор?

Мнение от nataligeorgieva »

Аз също от книжарници съм взимала. Но е права didka - не може да няма и в тези магазини. Последно взех един кораб на Star Wars оттук . Може да ги разгледаш. На моя син много му допадат самолетите и космическите кораби.
todorhristov
Новак
Новак
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Дек 01, 2017 8:28 am

Re: Детски конструктор?

Мнение от todorhristov »

Аз дори още ги харесвам :D . Имам 4-5 вкъщи и нямам търпение и аз да започна да купувам за детето ми.
Аватар
borko
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2015 18:34 pm

Re: Детски конструктор?

Мнение от borko »

Благодаря на всички за съветите. Взех му вече един и много му хареса. Скоро ще търся още сигурно.
kinggod
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 21:40 pm
Обратна връзка:

Re: Детски конструктор?

Мнение от kinggod »

Препоръчвам ти да провериш в има страхотни предложения. Нямам много време и предпочитам да пазарувам онлайн. В този онлайн магазин ще всичко за децата :)
Животът е като карането на колело: трябва да се движим напред, за да не загубим равновесие http://www.top-flowers.com/
Публикувай отговор