Помощ при избор на лаптоп

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
Аватар
mikhael
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Май 05, 2018 13:56 pm
skype: mishomisho

Помощ при избор на лаптоп

Мнение от mikhael »

Здравейте, искам да си закупя лаптоп от надежно място, което при случайна повреда да ми приемат гаранцяита защото вече имах подобна случка и не признаха гаранцията. Търся лаптоп главно за интернет и игри, какво бихте ми препоръчали.. Разполагам с около 2 000 / 2 300лв .. Искам да има поне 2г. гаранция.. Кои марки в момента са най-добрите? Благодаря! :cheers:
Бъди себе си!
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Помощ при избор на лаптоп

Мнение от admin »

Приятели които са фенове на лаптопи за игри използват една фирма в софия и са много доволни. Все си сменят части и т.н. при тях. Като цяло ти трябва хубава видео карта, 17 инча монитор или по голям и памет ама за тези пари не знам, техните май бяха по 3, 3 и нещо което при теб ще е някакъв среден клас и няма да те удовлетвори. Аз съм фен на настолния, че по - лесно се ръчка.
"There is no 'patch' for stupidity."
marta12
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 18:44 pm

Re: Помощ при избор на лаптоп

Мнение от marta12 »

Здравей! Аз изпозлвам от две години вече дел и си го купих от ардес, без никакви проблеми и дори наскоро му изтече гаранцията.. Можеш да вземеш пример за марката дел.. Разгледай ги тука https://ardes.bg/laptopi/laptopi/dell , няма какво да се притесняваш за гаранцията, гарантирам ти! :)
Аватар
mikhael
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Май 05, 2018 13:56 pm
skype: mishomisho

Re: Помощ при избор на лаптоп

Мнение от mikhael »

Послушах те и не сбърках, направих поръчка и в момента пиша от новият лаптоп :) Благодаря!
Бъди себе си!
Публикувай отговор